Gaziantep Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Gaziantep - Kahramanmaraş Otobüs Seferleri

 • Kanberoğlu Turizm
  GAZIANTEP
  16:00
  KAHRAMANMARAŞ
  17:00
  70,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  GAZIANTEP
  16:00
  KAHRAMANMARAŞ
  17:30
  70,00 TL
 • Metro Turizm
  GAZIANTEP
  07:00
  KAHRAMANMARAS
  08:30
  70,00 TL
 • Mis Amasya Tur
  GAZIANTEP
  21:30
  KAHRAMANMARAŞ
  22:45
  70,00 TL
 • Metatur Turizm
  GAZIANTEP
  23:59
  KAHRAMANMARAŞ
  01:29
  70,00 TL
 • Lider Anadolu
  GAZIANTEP
  00:30
  KAHRAMANMARAŞ
  02:00
  70,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  GAZIANTEP
  07:45
  KAHRAMANMARAŞ
  09:15
  80,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  GAZIANTEP
  23:30
  KAHRAMANMARAŞ
  00:45
  100,00 TL
 • Ede Turizm
  GAZIANTEP
  09:15
  KAHRAMANMARAŞ
  11:00
  70,00 TL
 • Süha Turizm
  GAZIANTEP
  08:00
  KAHRAMANMARAŞ
  09:00
  70,00 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  GAZIANTEP
  23:59
  KAHRAMANMARAŞ
  00:59
  80,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Gaziantep - Kahramanmaraş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Astor Seyahat
Best Van
Best Van Turizm
Devran
Ede Turizm
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
Lider Anadolu Seyahat
Metro Turizm
Özlem Cizre Nuh
Safa Devran Turizm
Safa Turizm
Şanlıurfa Astor Turizm

Gaziantep - Kahramanmaraş Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Gaziantep Kahramanmaraş arası genellikle 1 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Gaziantep Kahramanmaraş arasında sefer yapan otobüs firmaları Astor Seyahat, Best Van, Best Van Turizm, Devran, Ede Turizm, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Lider Anadolu Seyahat, Metro Turizm, Özlem Cizre Nuh, Safa Devran Turizm, Safa Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm firmalarıdır.
Gaziantep Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 70 TL kadardır.
En ucuz Gaziantep Kahramanmaraş otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Gaziantep Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve zengin mutfağı ile ün kazanan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin gözdesidir.

Sanayi açısından oldukça gelişmiş bir büyükşehir olan bu kent, ihracatta çok büyük bir paya sahiptir. Ulaşım imkanlarının kolaylığı ve sanayi alanında gelişmesi, bölgeyi yükselen bir değer haline getirmiştir. En önemli tarım ürünü Antepfıstığıdır ve Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü de bulunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Gaziantep’te bulunmaktadır. Bölgede üç büyük AVM vardır ve ekonomik açıdan her zaman gelişmiş konumdadır. Antep fıstıklı baklavası, 300 çeşit yöresel yiyeceği ve et ürünlerinden oluşan lezzetleri ile Antep, dünya çapında başarılı bir mutfağa sahiptir.

El sanatları konusunda da gelişmiş olan Gaziantep, 2015 yılında Yaratıcı Şehirler Ağına Gastronomi dalında dahil edilmiştir.

Kahramanmaraş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş Hem şehir içi hem de şehir dışı ulaşımın merkezi olan otogarda, şehir içi ulaşımı sağlayan belediye otobüsleri, taksiler ve minibüsler için özel bir alan bulunmaktadır.

Her dönem yolcu yoğunluğunun fazla olduğu kentte, özellikle belediye otobüsleri ile çok fazla ulaşım sağlanmaktadır. Toplu taşıma için Kahraman Kart kullanılmaktadır.
Online para yüklenebilen ve bu kartları otobüslere basarak seyahat edebilirsiniz.

İstediğiniz zaman taksi ile ulaşabileceğiniz şehir merkezine uzun mesafelerde yolculuk etmek isteyenler için pazarlıklı bir şekilde ücret konusunu netleştirebilmektedir.

 
Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile seyahat etmek isterseniz  (0344) 235 00 46 numarasından durağa ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle belirlenmektedir.

Şehir merkezine ulaşım oldukça pratiktir. Uzak mesafelerdeki ulaşım ihtiyacınız için taksi hizmeti alabilirsiniz. Taksilerle pazarlık yaparak fahiş olmayan fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara ulaşım için otogar kalkışlı olarak birçok yere ulaşım sağlanmaktadır. H11 ile Sosyal Bilimler Lisesi, H24 Şekerdere Binevler güzergahlarına aktarmasız olarak ulaşabilirsiniz.

Otobüslerde Kahraman Kart kullanarak avantajlı ve daha ekonomik seyahat edebilirsiniz. Kahraman Kart satış noktaları terminaller, büfeler ve hareket merkezleridir. Bittikçe internetten online olarak para yükleyebilirsiniz. En uygun otobüs bileti olan Kahraman Kart 5 TL karşılığında satın alınmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kahramanmaraş’ın belli ilçelerine ve bazı köylerine servis hizmeti vardır. Bu servis araçlarıyla gideceğiniz yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Güzergah ve saat bilgileri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla görüşebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Dolmuşlarla her yere ulaşım mümkündür. Özellikle mahalle ve köylere ulaşım için dolmuşlar tercih edilir ve neredeyse her yerde bir dolmuş bulabilirsiniz. Ücretler 1.50’den başlamakta ve gidilecek alana göre fiyat değişmektedir.

En Popüler Gaziantep - Kahramanmaraş Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kahramanmaraş Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -9°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  -15°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -14°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -15°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -13°C

Haritada Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Hakkında

Nüfus
1.096.610
Plaka
46
Telefon Kodu
344