Mardin Seyahat Online Otobüs Bileti

Mardin Seyahat Hakkında

Mardin Seyahat

2000 yılında kurulmuş olan Mardin Seyahat’in genel merkezi Mardin’de yer alıyor. Sonrasında çok sayıda şubenin açılması ile hizmet ağını genişletmiştir. Mardin Seyahat Şırnak, Urfa, Antep, Adana, Sivas, Malatya gibi şehirlerde de açtığı şubeler ile hizmetini sürdürmektedir.

Hizmet ve Programları

Acente hizmet seçenekleri neler? Şehirlerarası yolcu taşıma kalitesi nedir? Yola çıktığında güvenlik ve konforu bir arada bulundurmak üzere hareket eden araçlar, mümkün olduğunca müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşıyor. Müşteri memnuniyetinin sağlandığı araçlarda, en iyi şekilde hizmet veriliyor.

Mardin Seyahat Yolculuk Öncesi Hizmet;

Güvenliğinizin sağlanması, çalışanların ilgi göstermesi yolculuk öncesinde başlıyor. Bilet alırken sormak istediğiniz soruların yanıtını bilet satış  noktasında çalışan personelden alabilirsiniz. Yolculuğun ne zaman tamamlanacak olduğu konusunda meraklarınızın giderilmesi sağlanacaktır. Yolculuk öncesinde biletinizin iptal edilmesi, biletinizin açığa alınması ya da sefer tarihinin değiştirilmesi gibi taleplerinizin hukuki uygun çerçevesinde gerçekleşecek olduğuna emin olabilirsiniz. Bilgi alarak, yolculuk öncesinde talep ettiğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz.

Mardin Seyahat Yolculuk Sırasında hizmet;

Yolculuk sırasında sizin güvenliğiniz için gereken yapılıyor. Tüm yolcuların sigortalı şekilde yolculuk ettiğini bilmelisiniz. Bunun yanında sizin için sunulan internet hizmeti, Usb hizmeti gibi otobüs özellikleri ile konforun gerçekleşmesi sağlanacak. Sizin için sunulan TV ekranlarında televizyon izleme fırsatınızın olduğunu göreceksiniz. Değerlendirmenizi yaparak, yolculuk sırasında keyifli hizmet alabileceğiniz Mardin Seyahat hizmetini tercih edebilirsiniz. En güvenli şekilde hizmet almanızın mümkün olduğunu göreceksiniz.
İkramlar: Yolculuk sırasında size sunulan hizmetler arasında elbette ikramlar da olacak. İkramlarınızın sıcak soğuk içecekler, tatlı tuzlu yiyeceklerden oluştuğunu göreceksiniz. Dilediğiniz gibi seçiminizi yaparak, istediğiniz şekilde ücretsiz olarak alabilirsiniz. Muavin düzenli bir şekilde servisi yapacaktır.

Mardin Seyahat Yolculuk Sonrası Hizmet;

Yolculuğunuzun tamamlanmasının ardından güvenli şekilde valizlerinizin teslimatı yapılacak. Dilek ve şikayetlerinizi resmi internet sitesi üzerinden bildirebilirsiniz. Bunun dışında yolculuk sonrasında herhangi bir sorun yaşanması halinde bilgi alabilir, müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz.

Seferleri

Yurtiçi gerçekleşen seferler, çok sayıda şehirden yapılıyor. Mardin seyahat otobüs seferleri sizin için her gün düzenli olarak sunuluyor. Sefer saatleri, varış noktaları, iniş noktaları açısından detaylı bilgilendirme yapılarak, sorunsuz şekilde araçların çıkacağı güzergahlar hakkında bilgi veriliyor. Online bilet alma ya da bilet satış noktalarından bilet alma imkanını değerlendirerek, direkt olarak bilet alabilirsiniz.
  • Şehirlerarası Seferler: Adana, Ankara, Mardin, Nusaybin, Kırşehir, Malatya, Kahramanmaraş, Cizre, Silopi, Samsun, Elazığ gibi iller arasında yolculuğun gerçekleşmesi sağlanıyor. Mardin seyahat otobüs bileti alarak şehirlerarası seferlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Düzenlenen seferler arasında detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
  • Şehir içi servis: Yolculuğunuzun tamamlanmasından merkeze olan erişiminiz için şehir içi servislerin kullanılması sağlanıyor. Servisleri tercih ederek, güzergah üzerinde olan herhangi bir alanda inmeyi talep edebilirsiniz. Bilet satış noktalarından hareket eden araçlara binerek otogara gelmenizin de hızlı ve kolay olmasını sağlayabilirsiniz. Bunları göz önünde bulundurarak şehir içi servisi tercih edebilirsiniz.
  • Her Gün Olan Seferler: Turizm şirketi tarafından bazı seferler her gün gerçekleşiyor. Saatleri de aynı şekilde belirlenmiş olan seferler sayesinde, düzenli olarak şehirlerarası ulaşımı olması gereken kişiler için kolaylık sağlanıyor. Aynı saat dilimi içinde ulaşımın gerçekleşmesi sağlanabilir.
Sefer saatlerini kontrol ederek, bilet satış noktaları aracılığı ile ya da online olarak biletlerinizi temin edebilirsiniz. Yolculukların konforlu ve güvenli şekilde gerçekleşmesi adına Turizm şirketi açısından gereken özen gösteriliyor. Belirlenmiş olan saat dilimi içinde, belirlenmiş olan otogardan kalkış gerçekleşiyor. Tahmine dilen süreye yakın bir saat diliminde varış gerçekleşiyor.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Yolculuk sırasında verilen molalarda şehirlerarası konaklama tesislerinde durulur. Mardin seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında, yürütülen bir işletme yok. Bunun dışında en çok tercih edilen dinlenme tesisleri verilmiştir. Özenle seçilen tesislerde en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamak açısından kaliteye bakılır. İhtiyaçlarınızı verilen molalarda rahatça karşılama şansınız olacak.

Askoç Dinleme Tesisleri

Gaziantep’te bulunan dinlenme tesisi, marketten alabileceğiniz her şeyin bulunduğu bir tesis. Dilerseniz satın alabilirsiniz. Bunun dışında mescit ve tuvalet de bulunuyor.

Egemen Dinlenme Tesisleri

Dinlenme tesisi Manisa’da bulunuyor. 0 532 789 91 46 telefon numarası üzerinden dinlenme tesisi yetkililerine ulaşmak mümkün.

Gazipaşa Dinlenme Tesisi

Antalya’da bulunan dinlenme tesisi, güzergaha uyması durumunda tercih ediliyor. Tesiste tuvalet, mescit, yemek yiyebileceğiniz alanlar bulunuyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosuna her geçen gün eklenen araçlar, Türkiye’nin çok daha geniş lokasyonlarıdna hizmet verilmesini sağlıyor. Filoya eklenen araçların güvenliğinin tam olmasına dikkat ediliyor. Bunun için güvenli araçların alınmasına dikkat edilerek, en konforlu ve temkinli şekilde ulaşımın gerçekleşmesi sağlanıyor. Araçların hepsinde hemen hemen aynı özelliklerin olmasına dikkat edilerek, en iyi şekilde yolculuğun tamamlanması sağlanıyor. Mardin seyahat otobüs filosu gelişerek, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayacak hizmeti sunuyor. Otobüs filosunda yer alan araçların kontrolleri, sahip olduğu belgeler gibi özelliklere göre hareket edilerek hizmet verilmesi sağlanıyor.
 

Mardin Seyahat İletişim

Telefon: 444 44 47
Telefon: (0482) 415 43 00
Telefon: (0533) 304 84 55
E-Posta: bilgi@mardinseyahat.com.tr
Website:

Adres:
Nusaybin Merkez Müdürlük Otogar Nusaybin/Mardin/TÜRKİYE

Mardin Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mardin Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (2)
Orta (4)
Kötü (0)
Çok Kötü (11)
Ortalama Puan

2.55

22 Değerlendirme

H****

K****

11-09-2022

Seyahati beğendim lakin önümdeki bayan sürekli olarak telefon ile yüksek seste konuştuğu için habire rahatsız oldum yol çekilmez hale geldi benim için ,Hizmet Güzeldi


A****

****

01-09-2022

Gayet güzel bir yolculuktu


R****

M****

16-07-2022

Mardin seyahat Firmasından üç kişilik programınız üzerinden bir gezi rezervasyonu yaptık. 13 Temmuz Çarşamba günü sabah saat 01:30'da Gaziantep Garajından Irak, Erbil'e hareket 13 Temmuz Çarşamba günü sabahın dördünde bu mesajın gönderildiği ana kadar Gaziantep garajında ​​bekliyorduk ve otobüs gelmedi. Kahramanmaraş'ta otobüs arızası var diyorlar Bu kadar beklemek için ne yapıyoruz? Küçük çocuklarımız var, onların suçu ne? Firma ile görüştüğümde bize site ile iletişime geçip hakkınızı talep ettiklerini söylediler.Bizim kusurumuz yok Sitenize güvenmeye devam edebilmem için bir an önce adaleti sağlamanızı rica ediyorum.Her neyse, bu şirketle son kez rezervasyon yapıyorum.


N****

****

01-07-2022

Varış zamanına 3 saat geçikti.servis 0 .muavin yaklaşım tavır ve harekleri hiç hoş değildi.


C****

k****

25-06-2022

Fethiyeden gaziantep e 21.06 2022 saat 19 00 da kalkan arac tam saat 19.00 da otogardan cikmis ben daha once aradim cevap vermediler kendileride beni aramadi normalde her zaman saatinden gec kalkiyordu ben tam 19.05 de terminaldeydim aradim biz ciktk dedilet neredesiniz bekletin geliyorum dedim fethiyenin icindeyiz dediler ben de fethiyenin cikisina gittim daha saglam olsun diye bekledim gelen yok tekrat aradim dediler calistayiz daha cikmadik yine bekledik bu arada yaklasik yarim saat gecti tekrar aradim bu kadar surmez gelmeniz gerel diye bu defa biz zorlari gectik dediler ben aanladim amaclari bizi almamak yerimizi baskasina satmak bu arada ben konusmalari kaytettim dedim neden yalan soyluyorsunuz esimin yarin orafa olmasi gerek mahleme icin lutfen yapmayin bana bu defa naail gelecelsiniz dediler dedim benim sahsi arabam var onla geliyprum beni seydikemerde bekleyin 5 dakika icinde orada olucam dedim inanin 150 km hizla gittim isik falan dinlemeden yetistim mardin seyhat pusmanlik


Z****

M****

21-06-2022

2 yildiz kirdim, sebep; 1-sadece icecek veriliyordu(cay,kahve,su) baska hic bir sey yok 2-10 dakika gec kaldi hadi neyse ama varis saatinden 3 saat sonra gelmesi hic hos bir durum degildi


S****

G****

13-06-2022

HİZMETTEN VE ARAÇTAN MEMNUN KALDIK


E****

P****

27-03-2022

Maske yok yüksek derecede ses var hiç rahat Bi yolculuk değildi


Y****

G****

28-01-2022

İyi


***

S****

09-10-2021

Konyadan mardine bilet alacağıma mardjnden konyaya almışım taki otobüs saatinde gelmeyince farkettim düzeltmek için bana yardımcı olunmadi o yüzden dahada mardin seyahat mi asla