Mardin Seyahat Online Otobüs Bileti

Mardin Seyahat Hakkında

Mardin Seyahat

2000 yılında kurulmuş olan Mardin Seyahat’in genel merkezi Mardin’de yer alıyor. Sonrasında çok sayıda şubenin açılması ile hizmet ağını genişletmiştir. Mardin Seyahat Şırnak, Urfa, Antep, Adana, Sivas, Malatya gibi şehirlerde de açtığı şubeler ile hizmetini sürdürmektedir.

Hizmet ve Programları

Acente hizmet seçenekleri neler? Şehirlerarası yolcu taşıma kalitesi nedir? Yola çıktığında güvenlik ve konforu bir arada bulundurmak üzere hareket eden araçlar, mümkün olduğunca müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşıyor. Müşteri memnuniyetinin sağlandığı araçlarda, en iyi şekilde hizmet veriliyor.

Mardin Seyahat Yolculuk Öncesi Hizmet;

Güvenliğinizin sağlanması, çalışanların ilgi göstermesi yolculuk öncesinde başlıyor. Bilet alırken sormak istediğiniz soruların yanıtını bilet satış  noktasında çalışan personelden alabilirsiniz. Yolculuğun ne zaman tamamlanacak olduğu konusunda meraklarınızın giderilmesi sağlanacaktır. Yolculuk öncesinde biletinizin iptal edilmesi, biletinizin açığa alınması ya da sefer tarihinin değiştirilmesi gibi taleplerinizin hukuki uygun çerçevesinde gerçekleşecek olduğuna emin olabilirsiniz. Bilgi alarak, yolculuk öncesinde talep ettiğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz.

Mardin Seyahat Yolculuk Sırasında hizmet;

Yolculuk sırasında sizin güvenliğiniz için gereken yapılıyor. Tüm yolcuların sigortalı şekilde yolculuk ettiğini bilmelisiniz. Bunun yanında sizin için sunulan internet hizmeti, Usb hizmeti gibi otobüs özellikleri ile konforun gerçekleşmesi sağlanacak. Sizin için sunulan TV ekranlarında televizyon izleme fırsatınızın olduğunu göreceksiniz. Değerlendirmenizi yaparak, yolculuk sırasında keyifli hizmet alabileceğiniz Mardin Seyahat hizmetini tercih edebilirsiniz. En güvenli şekilde hizmet almanızın mümkün olduğunu göreceksiniz.
İkramlar: Yolculuk sırasında size sunulan hizmetler arasında elbette ikramlar da olacak. İkramlarınızın sıcak soğuk içecekler, tatlı tuzlu yiyeceklerden oluştuğunu göreceksiniz. Dilediğiniz gibi seçiminizi yaparak, istediğiniz şekilde ücretsiz olarak alabilirsiniz. Muavin düzenli bir şekilde servisi yapacaktır.

Mardin Seyahat Yolculuk Sonrası Hizmet;

Yolculuğunuzun tamamlanmasının ardından güvenli şekilde valizlerinizin teslimatı yapılacak. Dilek ve şikayetlerinizi resmi internet sitesi üzerinden bildirebilirsiniz. Bunun dışında yolculuk sonrasında herhangi bir sorun yaşanması halinde bilgi alabilir, müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz.

Seferleri

Yurtiçi gerçekleşen seferler, çok sayıda şehirden yapılıyor. Mardin seyahat otobüs seferleri sizin için her gün düzenli olarak sunuluyor. Sefer saatleri, varış noktaları, iniş noktaları açısından detaylı bilgilendirme yapılarak, sorunsuz şekilde araçların çıkacağı güzergahlar hakkında bilgi veriliyor. Online bilet alma ya da bilet satış noktalarından bilet alma imkanını değerlendirerek, direkt olarak bilet alabilirsiniz.
  • Şehirlerarası Seferler: Adana, Ankara, Mardin, Nusaybin, Kırşehir, Malatya, Kahramanmaraş, Cizre, Silopi, Samsun, Elazığ gibi iller arasında yolculuğun gerçekleşmesi sağlanıyor. Mardin seyahat otobüs bileti alarak şehirlerarası seferlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Düzenlenen seferler arasında detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
  • Şehir içi servis: Yolculuğunuzun tamamlanmasından merkeze olan erişiminiz için şehir içi servislerin kullanılması sağlanıyor. Servisleri tercih ederek, güzergah üzerinde olan herhangi bir alanda inmeyi talep edebilirsiniz. Bilet satış noktalarından hareket eden araçlara binerek otogara gelmenizin de hızlı ve kolay olmasını sağlayabilirsiniz. Bunları göz önünde bulundurarak şehir içi servisi tercih edebilirsiniz.
  • Her Gün Olan Seferler: Turizm şirketi tarafından bazı seferler her gün gerçekleşiyor. Saatleri de aynı şekilde belirlenmiş olan seferler sayesinde, düzenli olarak şehirlerarası ulaşımı olması gereken kişiler için kolaylık sağlanıyor. Aynı saat dilimi içinde ulaşımın gerçekleşmesi sağlanabilir.
Sefer saatlerini kontrol ederek, bilet satış noktaları aracılığı ile ya da online olarak biletlerinizi temin edebilirsiniz. Yolculukların konforlu ve güvenli şekilde gerçekleşmesi adına Turizm şirketi açısından gereken özen gösteriliyor. Belirlenmiş olan saat dilimi içinde, belirlenmiş olan otogardan kalkış gerçekleşiyor. Tahmine dilen süreye yakın bir saat diliminde varış gerçekleşiyor.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Yolculuk sırasında verilen molalarda şehirlerarası konaklama tesislerinde durulur. Mardin seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında, yürütülen bir işletme yok. Bunun dışında en çok tercih edilen dinlenme tesisleri verilmiştir. Özenle seçilen tesislerde en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamak açısından kaliteye bakılır. İhtiyaçlarınızı verilen molalarda rahatça karşılama şansınız olacak.

Askoç Dinleme Tesisleri

Gaziantep’te bulunan dinlenme tesisi, marketten alabileceğiniz her şeyin bulunduğu bir tesis. Dilerseniz satın alabilirsiniz. Bunun dışında mescit ve tuvalet de bulunuyor.

Egemen Dinlenme Tesisleri

Dinlenme tesisi Manisa’da bulunuyor. 0 532 789 91 46 telefon numarası üzerinden dinlenme tesisi yetkililerine ulaşmak mümkün.

Gazipaşa Dinlenme Tesisi

Antalya’da bulunan dinlenme tesisi, güzergaha uyması durumunda tercih ediliyor. Tesiste tuvalet, mescit, yemek yiyebileceğiniz alanlar bulunuyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosuna her geçen gün eklenen araçlar, Türkiye’nin çok daha geniş lokasyonlarıdna hizmet verilmesini sağlıyor. Filoya eklenen araçların güvenliğinin tam olmasına dikkat ediliyor. Bunun için güvenli araçların alınmasına dikkat edilerek, en konforlu ve temkinli şekilde ulaşımın gerçekleşmesi sağlanıyor. Araçların hepsinde hemen hemen aynı özelliklerin olmasına dikkat edilerek, en iyi şekilde yolculuğun tamamlanması sağlanıyor. Mardin seyahat otobüs filosu gelişerek, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayacak hizmeti sunuyor. Otobüs filosunda yer alan araçların kontrolleri, sahip olduğu belgeler gibi özelliklere göre hareket edilerek hizmet verilmesi sağlanıyor.
 

Mardin Seyahat İletişim

Telefon: 444 44 47
Telefon: (0482) 415 43 00
Telefon: (0533) 304 84 55
E-Posta: bilgi@mardinseyahat.com.tr
Website:

Adres:
Nusaybin Merkez Müdürlük Otogar Nusaybin/Mardin/TÜRKİYE

Mardin Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mardin Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (1)
Orta (2)
Kötü (0)
Çok Kötü (8)
Ortalama Puan

2.53

15 Değerlendirme

E****

P****

27-03-2022

Maske yok yüksek derecede ses var hiç rahat Bi yolculuk değildi


Y****

G****

28-01-2022

İyi


***

S****

09-10-2021

Konyadan mardine bilet alacağıma mardjnden konyaya almışım taki otobüs saatinde gelmeyince farkettim düzeltmek için bana yardımcı olunmadi o yüzden dahada mardin seyahat mi asla


E****

B****

09-08-2021

Oldukça iyiydi ve bazen yetişemediğin zamanlarda aramıyorlar arayıp bekledikleri içinde teşekkür ederim.


S****

****

03-08-2021

Belirtilen varis saatinden daha uzun sürdü yol terminaller disinda cok bekleme yapti


M****

***

11-06-2021

Varacağımız noktaya denildiğinden 4 saat geç gidiyoruz gereksiz dolanıyor bu firmayı kimseye önermiyorum.


H****

****

10-02-2021

Hastalığın bulaşıcılığının artmış olmasına rağmen yolcuların büyük kısmı maske takmamıştı ve hiç kimse tarafından da bu kişilere uyarı yapılmadı . Belediye otobüsü gibi her yerden yolcu alındı.


I****

M****

03-02-2021

gerçekten kötü bir deneyim ... Isparta'dan Gaziantep'e rezervasyon yaptırdım Otobüs kalkışına 15 dakika gecikti Otobüs Gaziantep otogarına gitmedi Otobüsün otobüs garajına gitmeyeceğini söylediler ve beni garip bir alanda otobüsten çıkardılar ve başka bir otobüs gelene kadar soğukta 15 dakika bekledik


A****

N****

03-11-2020

Kovid li yolcu alıp tüm yolcuları tehlikeye attınız. Valizim karıştırıp başkası almış 2 saat onu beklemek zorunda kaldım puanım 0


S****

****

21-10-2020

Otobüs saati 10 olmasına rağmen 10:40 da geldi