Mardin Seyahat Otobüs Bileti

Mardin Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
180
Genel Merkezi
Mardin, Turkey
Kuruluş Tarihi
2000
Firma Puanı
4.3 / 5

En Popüler Mardin Seyahat Otobüs Biletleri

mardin-seyahat 13 Ekim 2023
Adana Mardin 400 TL
00:59 09:29 Satın Al
mardin-seyahat 30 Kasım 2023
Afyonkarahisar Mardin 850 TL
20:00 14:00 Satın Al
mardin-seyahat 29 Eylül 2023
Amasya Diyarbakır 600 TL
14:30 02:00 Satın Al
mardin-seyahat 13 Ekim 2023
Ankara Mardin 850 TL
19:59 11:59 Satın Al
mardin-seyahat 14 Ekim 2023
Antalya Muğla 240 TL
09:30 12:51 Satın Al
mardin-seyahat 30 Eylül 2023
Aydın Mardin 1.100 TL
13:00 10:30 Satın Al
mardin-seyahat 15 Kasım 2023
Balıkesir Şanlıurfa 900 TL
13:30 09:00 Satın Al
mardin-seyahat 30 Eylül 2023
Bayburt Diyarbakır 500 TL
14:00 22:15 Satın Al
mardin-seyahat 05 Ekim 2023
Bilecik Mardin 1.000 TL
13:00 10:30 Satın Al
mardin-seyahat 30 Eylül 2023
Bingöl Diyarbakır 180 TL
19:00 21:00 Satın Al
mardin-seyahat 29 Eylül 2023
Bolu Ankara 350 TL
16:00 18:30 Satın Al
mardin-seyahat 28 Ekim 2023
Bursa Konya 400 TL
15:00 23:00 Satın Al

Mardin Seyahat Hakkında

Mardin Seyahat

2000 yılında kurulmuş olan Mardin Seyahat’in genel merkezi Mardin’de yer alıyor. Sonrasında çok sayıda şubenin açılması ile hizmet ağını genişletmiştir. Mardin Seyahat Şırnak, Urfa, Antep, Adana, Sivas, Malatya gibi şehirlerde de açtığı şubeler ile hizmetini sürdürmektedir.

Hizmet ve Programları

Acente hizmet seçenekleri neler? Şehirlerarası yolcu taşıma kalitesi nedir? Yola çıktığında güvenlik ve konforu bir arada bulundurmak üzere hareket eden araçlar, mümkün olduğunca müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşıyor. Müşteri memnuniyetinin sağlandığı araçlarda, en iyi şekilde hizmet veriliyor.

Mardin Seyahat Yolculuk Öncesi Hizmet;

Güvenliğinizin sağlanması, çalışanların ilgi göstermesi yolculuk öncesinde başlıyor. Bilet alırken sormak istediğiniz soruların yanıtını bilet satış  noktasında çalışan personelden alabilirsiniz. Yolculuğun ne zaman tamamlanacak olduğu konusunda meraklarınızın giderilmesi sağlanacaktır. Yolculuk öncesinde biletinizin iptal edilmesi, biletinizin açığa alınması ya da sefer tarihinin değiştirilmesi gibi taleplerinizin hukuki uygun çerçevesinde gerçekleşecek olduğuna emin olabilirsiniz. Bilgi alarak, yolculuk öncesinde talep ettiğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz.

Mardin Seyahat Yolculuk Sırasında hizmet;

Yolculuk sırasında sizin güvenliğiniz için gereken yapılıyor. Tüm yolcuların sigortalı şekilde yolculuk ettiğini bilmelisiniz. Bunun yanında sizin için sunulan internet hizmeti, Usb hizmeti gibi otobüs özellikleri ile konforun gerçekleşmesi sağlanacak. Sizin için sunulan TV ekranlarında televizyon izleme fırsatınızın olduğunu göreceksiniz. Değerlendirmenizi yaparak, yolculuk sırasında keyifli hizmet alabileceğiniz Mardin Seyahat hizmetini tercih edebilirsiniz. En güvenli şekilde hizmet almanızın mümkün olduğunu göreceksiniz.
İkramlar: Yolculuk sırasında size sunulan hizmetler arasında elbette ikramlar da olacak. İkramlarınızın sıcak soğuk içecekler, tatlı tuzlu yiyeceklerden oluştuğunu göreceksiniz. Dilediğiniz gibi seçiminizi yaparak, istediğiniz şekilde ücretsiz olarak alabilirsiniz. Muavin düzenli bir şekilde servisi yapacaktır.

Mardin Seyahat Yolculuk Sonrası Hizmet;

Yolculuğunuzun tamamlanmasının ardından güvenli şekilde valizlerinizin teslimatı yapılacak. Dilek ve şikayetlerinizi resmi internet sitesi üzerinden bildirebilirsiniz. Bunun dışında yolculuk sonrasında herhangi bir sorun yaşanması halinde bilgi alabilir, müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz.

Seferleri

Yurtiçi gerçekleşen seferler, çok sayıda şehirden yapılıyor. Mardin seyahat otobüs seferleri sizin için her gün düzenli olarak sunuluyor. Sefer saatleri, varış noktaları, iniş noktaları açısından detaylı bilgilendirme yapılarak, sorunsuz şekilde araçların çıkacağı güzergahlar hakkında bilgi veriliyor. Online bilet alma ya da bilet satış noktalarından bilet alma imkanını değerlendirerek, direkt olarak bilet alabilirsiniz.
  • Şehirlerarası Seferler: Adana, Ankara, Mardin, Nusaybin, Kırşehir, Malatya, Kahramanmaraş, Cizre, Silopi, Samsun, Elazığ gibi iller arasında yolculuğun gerçekleşmesi sağlanıyor. Mardin seyahat otobüs bileti alarak şehirlerarası seferlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Düzenlenen seferler arasında detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
  • Şehir içi servis: Yolculuğunuzun tamamlanmasından merkeze olan erişiminiz için şehir içi servislerin kullanılması sağlanıyor. Servisleri tercih ederek, güzergah üzerinde olan herhangi bir alanda inmeyi talep edebilirsiniz. Bilet satış noktalarından hareket eden araçlara binerek otogara gelmenizin de hızlı ve kolay olmasını sağlayabilirsiniz. Bunları göz önünde bulundurarak şehir içi servisi tercih edebilirsiniz.
  • Her Gün Olan Seferler: Turizm şirketi tarafından bazı seferler her gün gerçekleşiyor. Saatleri de aynı şekilde belirlenmiş olan seferler sayesinde, düzenli olarak şehirlerarası ulaşımı olması gereken kişiler için kolaylık sağlanıyor. Aynı saat dilimi içinde ulaşımın gerçekleşmesi sağlanabilir.
Sefer saatlerini kontrol ederek, bilet satış noktaları aracılığı ile ya da online olarak biletlerinizi temin edebilirsiniz. Yolculukların konforlu ve güvenli şekilde gerçekleşmesi adına Turizm şirketi açısından gereken özen gösteriliyor. Belirlenmiş olan saat dilimi içinde, belirlenmiş olan otogardan kalkış gerçekleşiyor. Tahmine dilen süreye yakın bir saat diliminde varış gerçekleşiyor.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Yolculuk sırasında verilen molalarda şehirlerarası konaklama tesislerinde durulur. Mardin seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında, yürütülen bir işletme yok. Bunun dışında en çok tercih edilen dinlenme tesisleri verilmiştir. Özenle seçilen tesislerde en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamak açısından kaliteye bakılır. İhtiyaçlarınızı verilen molalarda rahatça karşılama şansınız olacak.

Askoç Dinleme Tesisleri

Gaziantep’te bulunan dinlenme tesisi, marketten alabileceğiniz her şeyin bulunduğu bir tesis. Dilerseniz satın alabilirsiniz. Bunun dışında mescit ve tuvalet de bulunuyor.

Egemen Dinlenme Tesisleri

Dinlenme tesisi Manisa’da bulunuyor. 0 532 789 91 46 telefon numarası üzerinden dinlenme tesisi yetkililerine ulaşmak mümkün.

Gazipaşa Dinlenme Tesisi

Antalya’da bulunan dinlenme tesisi, güzergaha uyması durumunda tercih ediliyor. Tesiste tuvalet, mescit, yemek yiyebileceğiniz alanlar bulunuyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosuna her geçen gün eklenen araçlar, Türkiye’nin çok daha geniş lokasyonlarıdna hizmet verilmesini sağlıyor. Filoya eklenen araçların güvenliğinin tam olmasına dikkat ediliyor. Bunun için güvenli araçların alınmasına dikkat edilerek, en konforlu ve temkinli şekilde ulaşımın gerçekleşmesi sağlanıyor. Araçların hepsinde hemen hemen aynı özelliklerin olmasına dikkat edilerek, en iyi şekilde yolculuğun tamamlanması sağlanıyor. Mardin seyahat otobüs filosu gelişerek, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayacak hizmeti sunuyor. Otobüs filosunda yer alan araçların kontrolleri, sahip olduğu belgeler gibi özelliklere göre hareket edilerek hizmet verilmesi sağlanıyor.
 

Mardin Seyahat İletişim

Telefon: 444 44 47
Telefon: (0482) 415 43 00
Telefon: (0533) 304 84 55
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Nusaybin Merkez Müdürlük Otogar Nusaybin/Mardin/TÜRKİYE

Mardin Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Mardin Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Mardin Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Mardin Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Mardin Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Mardin Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Mardin Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Mardin Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Mardin Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Mardin Seyahat otobüs firması başlıca Antalya, Mardin, Şırnak, Gaziantep, Şanlıurfa şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 49 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Mardin Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Mardin Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi (13)
İyi (4)
Orta (6)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.3

23 Değerlendirme

Gamze

****

20-09-2023

Konforlu ve kaliteli


Nikolai

S****

24-07-2023

Была большая задержка отправления рейса - на 1 час 40 минут. При этоом не было никакого уведомления по электронной почте или СМС. В остальном рейс был хорошим. Комфортабельный автобус, вежливый персонал.


Mehmet

T****

24-05-2023

Gayet güzel


Özcan

U****

20-04-2023

Aracımız temizdi, sürat normaldi. Ancak ramazan ayı olduğundan dolayı iftar için mola verildi ardından araçta çay ikramı yapıldı sonra sahur vaktine kadar ne ikram ne ilgi. Biraz daha dikkat edilmesi gereken konular bence.


Büşra

****

25-01-2023

Daha hızlı gidebilirdi


Bahattin

****

22-12-2022

Rahat bir yolculuk için teşekkür ederim


Davut

B****

07-11-2022

Güzeldi dakat wifi olmamasi üzdü


Mehmet

S****

05-11-2022

İlkkez seyahat ettim çok iyidi.


Murat

****

01-11-2022

Saatin de geldı ve cok rahat bu sekıde geldık


Kamil

E****

17-10-2022

Otobüs 1 1/2 saat geç geldi(Olmasa iyiydi), uzun yol otobüsüymüş, bekledik. Muavin gayet candan ve hızlı. Şöförlein araç kullanma kalitesi mükemmel, sıfır risk. Gereksiz sürat yok, yanlış sollama falan hiç yapmadılar. Araç pırıl pırıl; yeni ve temiz. Teşekkürler Mardin Seyahat