Ankara Mardin Otobüs Bileti

Ankara - Mardin Otobüs Seferleri

 • Özlem Cizre Nuh
  ANKARA (AŞTI)
  16:55
  MARDIN
  07:30
  500,00 TL
 • Midyat Seyyidoğlu Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  17:30
  MARDIN
  07:30
  500,00 TL
 • Midyat Güneydoğu Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  20:00
  MARDIN
  11:00
  500,00 TL
 • Cizre Nuh İtimat
  ANKARA (AŞTI)
  17:29
  MARDIN
  07:59
  500,00 TL
 • Dilmenler Mardin Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  19:00
  MARDIN
  08:40
  500,00 TL
 • Mardin Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  09:45
  MARDIN
  23:10
  500,00 TL
 • Lider İstanbul
  ANKARA (AŞTI)
  13:58
  KIZILTEPE
  04:28
  400,00 TL
 • Özlem İstanbul
  ANKARA (AŞTI)
  14:00
  KIZILTEPE
  03:45
  500,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  07:00
  MARDIN
  00:15
  500,00 TL
 • MIDYAT
  ANKARA (AŞTI)
  19:55
  MARDIN
  09:40
  500,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ankara - Mardin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Villa Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Cizre Nuh İtimat
Dilmenler Turizm
Mardin Seyahat
Marses Turizm
Martur Trz.Ltd.Şti.
Mersin Villa Turizm
Metro Turizm
MIDYAT
Midyat Güneydoğu Seyahat
MIDYAT SEYITOGLU

Ankara - Mardin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ankara Mardin arası genellikle 14 saat 35 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ankara Mardin arasında sefer yapan otobüs firmaları Adana Villa Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Cizre Nuh İtimat, Dilmenler Turizm, Mardin Seyahat, Marses Turizm, Martur Trz.Ltd.Şti., Mersin Villa Turizm, Metro Turizm, MIDYAT, Midyat Güneydoğu Seyahat, MIDYAT SEYITOGLU firmalarıdır.
Ankara Mardin otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 500 TL kadardır.
En ucuz Ankara Mardin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Mardin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mardin Mardin otogarından şehir merkezine ulaşmak için gerekli olan ulaşım araçlarına otogar içinden erişebilirsiniz.

Taksi, minibüs, otobüs ve servislerle ulaşabileceğiniz şehir merkezine çok yakın olan otogar, bölgedeki birçok günübirlik şehirlerarası yolculuğun da uğrak noktasıdır. Mardin’de ekonomik olan ulaşım için, gerekli olan araçları her yerde bulabilirsiniz.

Ulaşım araçları arasında kiralık araçları tercih edebilir ve her yeri daha kolay gezebilirsiniz. Özellikle merkezde bulunan kiralık araç firmaları, her zaman daha kolay bir ulaşım için gereklidir. En uygun otobüs bileti bulup Mardin’e geldiğinizde, minibüslerle ulaşım tercih edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Mardin merkeze otellerine taksi ile kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. (0533) 252 72 60 numarasından taksi çağırabilirsiniz ve otogarda bulunan taksilerden birini de seçebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Mardin belediyesinde şehir içi ulaşım belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır. Ulaşım için seyahat kartları kullanılır ve bu kartlar terminallerden temin edilir.

Terminal ve büfelerde bulunan toplu taşıma kartlarıyla yeterli kontörleri yükleyerek ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogardan kalkan otobüsler tüm  Mardin ilçelerine ulaşmaktadır. Merkezden aktarma yaparak köylere ya da farklı şehirlere ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Her firmanın olmasa da bazı otobüs firmalarının şehir merkezine ulaşım için yolculara sağladığı ücretsiz seferler sayesinde, merkeze ve ilçelerdeki yazıhanelere ulaşım sağlanabilmektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Mardin kentinde ulaşım ağırlıklı olarak minibüslerle yapılmaktadır. Minibüsler 1.5 liradan başlayan fiyatlarla hizmet vermektedir ve gidilecek olan alanlar uzak olduğunda ücret değişmektedir. İstediğiniz yere ulaşabilmeniz için farklı güzergahlarda hizmet veren minibüslere her 15 dakikada bir otogardan ve duraklardan ulaşabilirsiniz.

En Popüler Ankara - Mardin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Mardin Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  1°C
 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  -2°C
 • orta şiddetli yağmur
  Paz
  orta şiddetli yağmur
  1°C
 • orta şiddetli yağmur
  Pzt
  orta şiddetli yağmur
  2°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  1°C

Haritada Mardin

Mardin Hakkında

Nüfus
796.591
Plaka
47
Telefon Kodu
482