Martur Trz.Ltd.Şti. Online Otobüs Bileti

Martur Trz.Ltd.Şti. Hakkında

Martur Trz.Ltd.Şti.

Martur Trz. Ltd. Şti. şirketi, 1996 yılında kurulmuştur. 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firma, şehirlerarası otobüs yolculuğu hizmeti veriyor. 2 kıtada hizmet veren otobüs şirketinin genel merkezi Mardin’de yer alıyor.

Hizmet ve Programları

Binin üzerinde çalışanı ile hizmet veren Martur Trz. Ltd. Şti. 20 il ve 50 ilçede hizmet veriyor. 100 satış noktası ile biletlerinizi hem online hem de direkt olarak satış noktalarından almanız sağlanıyor. Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından gereken özen gösterildiğinden, nitelikli şekilde hizmet veriliyor. Şehirlerarası yolculuğun güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlamak açısından en özel araçlar ile yolculukların tamamlanması sağlanıyor.

MArtur Trz. Ltd Otobüs Özellikleri;

Otobüste size sunulan hizmetin en iyi hizmet olmasını isteyeceksiniz. Uzun süreli olan yolculuklar için konforun son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Konforlu bir yolculuğun gerçekleşmesi açısından otobüste gereken özellikler mevcut. Her otobüs için belirlenmiş olan özelliklerin olduğunu göreceksiniz. Kablosuz internet özelliğinin olması, yol boyunca internet kullanımınızın ücretsiz şekilde gerçekleşmesi demek. Elbette her yolcuya özel TV ekranı, USB temin ediliyor. Rahat bir şekilde yolculuğunuzun tamamlanması açısından bu özellikleri değerlendirebilirsiniz. Otobüslerde TV izleyebilir, MP3 dinleyebilirsiniz.

Martur Trz. Ltd. Otobüs İkramları;

Otobüs yolculuğunuz sırasında su, sıcak ve soğuk içecekler içmek isteyebilirsiniz. Bunun için direkt olarak sunulan hizmet olacak. Muavin tarafından düzenli bir şekilde hizmet verilecek olduğundan, dilediğiniz zaman içmek istediğiniz içeceği talep edebilirsiniz. Düzenli olarak yapılan koridor kontrollerinde içecek talep edebilirsiniz. Belirlenmiş olan zaman dilimi içinde Martur Trz. Ltd. Şti. hizmeti kapsamında ikramların servis edildiğini göreceksiniz. Dilerseniz tatlı ve tuzlu olan yiyecek seçeneklerinden de alabilirsiniz. Sunulan servis sırasında ayrıca taleplerinizi sunmanız mümkün. Dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

Seferleri

Şehirlerarası yolculuğunuzun için seferler belirlendiğinden, direkt olarak bilet satış noktalarından ya da online olarak bilet satış işlemlerinin gerçekleşeceği sayfalardan bilgi alabilirsiniz. Gidecek olduğunuz yere göre, kalkış noktası – varış noktası gibi seçimler yapabilirsiniz. Bu seçimlerin akabinde, direkt olarak biletinizi sefer özellikleri üzerinden temin edebilirsiniz.
  • Şehirlerarası Seferler: Düzenlenen seferler şehirler arası. Gitmek istediğiniz şehri belirleyerek, seferler üzerinden seçiminizi Martur Turizm’den yana kullanabilirsiniz. 20 il, 35 ilçe üzerinden şehirler arası, ilçeler arası seferler düzenleniyor. Bu seferleri inceleyerek, yolculuğunuzun hem konforlu hem de güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Günde ortalama olarak 8 ana kalkış yapılıyor. 8 ana sefer üzerinden farklı duraklarda durularak, direkt olarak yolcuların gitmek istediği yerlere ulaştırma hizmeti veriliyor. Ortalama olarak günde 320 yolcusu ile seferlerin gerçekleşmesini sağlıyor.
  • Şehir içi seferler; Düzenlenen servis seferleri ile gün içinde otogara gelen ya da otogara gelmek isteyen müşteriler için de hizmet veriliyor. Sizin için sunulan hizmet, daha hızlı ve güvenli bir şekilde merkeze ya da otogara ulaşmanızı sağlıyor. Bunun için şehir içi servis güzergahları hakkında bilgi alarak, direkt olarak servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri yolcuların konforunu sağlamak açısından önemidir. Martur Trz. Ltd. Şti. şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında, direkt olarak sunulan bir hizmet yok. Özel şirketlerin dinlenme tesisleri aracılığı ile hizmet veriliyor. Bunun için konaklama tesislerinin titizlik ile seçilmesi mümkün. Sorun yaşamadan kullanılacak olan dinlenme tesislerinde ihtiyacınız olan pek çok özelliğin bir arada olduğunu göreceksiniz. Tuvalet ihtiyacınızı karşılamak, lavabo ve buna benzer ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Mescit de olan dinlenme tesislerinde geniş bir alanda ihtiyaçlarınızı gidermeniz sağlanıyor. Mola saatlerine uygun şekilde hareket etmeniz bekleniyor. Şehirlerarası konaklama tesislerinde yemek yemeniz, market alışverişi yapmanız mümkün. Bunları göz önünde bulundurarak tesislerde gönül rahatlığı ile hareket edebilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda olan araçların hemen hemen hepsinin teknolojik yeterliliğinin olması, güvenliğinin titiz bir şekilde sağlanması gibi otobüs filosunda olması gereken özellikler belirlenmiştir. Martur Trz. Ltd. Şti. otobüs filosu kapsamında yer alan 35 araç var. Bu otobüslerin hepsinin konfordan ödün verilmeden hizmete sunulduğunu bilmelisiniz. Yılda 5800 seferin üzerinde sefer yapan araçlar, müşteri memnuniyetini sağlıyor. Geniş bagajların olduğu otobüs filosunda, aynı zamanda geniş koridor ve rahat koltukların da olması yol boyunca rahat etmenizi sağlar. Otobüs filosunda kaliteli araçların yer alması önemlidir.
 

Martur Trz.Ltd.Şti. İletişim

Telefon: (0482)-212-61-45
E-Posta: bilgi@midyatmartur.com
Website:

Adres:
Vali Ozan Cad. No:132 Artuklu/Mardin/TÜRKİYE

Martur Trz.Ltd.Şti. En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Martur Trz.Ltd.Şti. Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

1.8

5 Değerlendirme

M****

****

27-06-2022

Otobüsünüz çok rahattı, beğendim.


B****

A****

02-03-2022

Rezalet… yolda bir defa bile mola vermediler insanlar aç ve girdiği otogardan simit alıyoruz otobüs içinde yemek yasak diyorlar. Muavinin insanlarla üslubu o kadar bozuk ki kavga etmemek icin kendini zor tutuyorsun


K****

e****

26-07-2021

Bileti aldıktan 20 dakika sonra iptal etmek için aramama rağmen ne müşteri destek hattınıza ulaşabildim ne de firma iptali sağladı. Yapmadığım seyahatin parasını aldınız benden. Hırsızlık yapıyorsunuz, insanları dolandırmayın.


A****

T****

18-06-2021

yolculuk yapamadim yolcusunu almadan otogara girmeden gitti.


***

E****

10-10-2020

Gördüğüm en kötü firma rezalet saygisizlik her şey vardi kapasitesinin ustunde el altindan bilet satiyolar.