Cizre Nuh İtimat Online Otobüs Bileti

Cizre Nuh İtimat Hakkında

Cizre Nuh İtimat

Doğu Anadolu’nun en çok tercih edilen firmalarından biri olan Cizre Nuh İtimat Turizm firması hakkında detayları burada bulabilirsiniz. Yazımız içerisinde, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. 2017 yılında Şırnak Cizre merkezli açılan Cizre Nuh İtimat turizm Serdar uzun tarafından kurulmuştur. Firma 35 araçtan oluşan filosu ile taşımacılık hizmeti veriyor. Yeni kurulan bir firma olmasına rağmen kısa süre içerisinde yolcu taşımacılığında adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Cizre Nuh İtimat Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Cizre Nuh İtimat Turizm günümüzde Türkiye’nin dört bir yanında seferler yapabiliyor. Başlıca yaptığı şehirler arasında;
İstanbul,
Ankara,
Bursa,
Gaziantep,
Malatya,
Şırnak,
Diyarbakır,
Antalya,
Şanlıurfa,
Mardin,
Hatay ve Osmaniye gibi şehirler bulunuyor.
Firma ile yapılan yolculuklarda
Şırnak - Şanlıurfa 6 saat,
Şırnak - Gaziantep 7 saat,
Şırnak - Adana arası 10 saat,
Şırnak - Ankara ise 18 saat sürüyor. Yüzde 100 müşteri memnuniyetine göre hizmet veren Cizre Nuh İtimat Turizm biletlerini online ya da otobüs şubelerinden satabiliyor.


Hizmet ve Programları

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmetlerinde konforlu ve rahat bir seyahat imkanı veren Cizre Nuh İtimat Turizm, müşterileri tarafından sıklıkla tercih edilir. Temiz otobüsleri ve güler yüzlü personelleri ile rahat bir ulaşım yapmanızı sağlayan Cizre Nuh İtimat otobüs firması ekonomik fiyat politikasını benimsiyor. Ulaşımda kullanılan rahat koltukları,  koltuk arkası televizyonu, şarj ünitesi ve sınırsız internet imkanı ile yolculuktan memnun kalmanızı sağlıyor. Cizre Nuh İtimat Turizm’in sunmuş olduğu hizmetlere erişmek için firmayı arayarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


Cizre Nuh İtimat Turizm Bilet Fiyatları

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini sunmayı hedefleyen firma ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla online olarak sunabiliyor. Firmadan otobüs bileti satın almak için internet adresini kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları mesafeye göre değişim göstermektedir.  Dilerseniz firmanın internet adresinden bilet sorgulama ekranını seçerek en ucuz otobüs bileti fiyatlarını bulabilirsiniz.


Popüler Seferleri 

Cizre Nuh itimat otobüs seferleri içerisinde müşterileri tarafından en çok tercih edilen seferleri;

 • Cizre - Osmaniye             

 • Silopi - Birecik   

 • Mardin - Gaziantep        

 • Şanlıurfa - Mardin           

 • Şanlıurfa - Aksaray

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Firma seferini gerçekleştirdiği güzergahlar üzerinde otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola veriyor. Cizre Nuh İtimat firmasının en çok kullandığı dinlenme tesisleri;

 • Akün Dinlenme Tesisleri Pozantı - Adana

 • Efe Park Dinlenme Tesisi Hendek - Sakarya

 • Bademlik Dinlenme Tesisleri Sivrihisar  -Eskişehir

 • Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri Birecik - Şanlıurfa

 • Zirve Dinlenme Tesisi Erdemli - Mersin

 • Gazipaşa Dinlenme Tesisleri Gazipaşa - Antalya

 • Koçhisar Dinlenme Tesisleri Şereflikoçhisar- Ankara

Firma hakkında internet ortamında yolcular genellikle olumlu yorumlarda bulunuyor. Yolcuların büyük bir bölümü firmanın yapmış olduğu hizmetten memnun kaldıklarını açıklıyor. Yeni kurulmasına rağmen sürekli olarak araç filosunu genişleten firma yakın zamanda yeni güzergahlar oluşturacağını açıkladı. Lezzetli yiyecekleri ve açık büfe ikramları ile kendinizi evinizde gibi hissetmenizi hedefleyen firma otobüs yolculuklarınızda farkını gösteriyor. Cizre Nuh İtimat otobüs bileti satın almak, rezervasyon ya da iptal gibi işlemlerini yapmak isterseniz internet adresine giriş yapabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Cizre Nuh İtimat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (5)
Ortalama Puan

1

5 Değerlendirme

e****

i****

12-11-2021

Düzensiz,pis ve vurdum duymaz


M****

****

06-11-2021

İlk ve sondu gerisini siz düşünün


E****

***

27-07-2021

Öncelikle hiçbir firma için kötü yorum yapmam kolay kolay. Lakin Mardin - Şanlıurfa seyahatini yapmak için tercih ettiğim Cizre Nuh İtimat firması hakkında görüşümü belirtmek istiyorum. Bir tabir vardır ya hani yürüyerek gitsem daha iyiydi diye işte bu tam bu seyahate uygundu. Şimdi madde madde sıralayacağım. 1-) Firmayı telefonla aradığımda Mardin - Şanlıurfa seferi için internette gördüğüm yer ve boş koltuğun sırf Şanlıurfa’ya girmemek için boş koltuklarının olmadığını söylediler ve bilet satmadılar. Bende gittim Enuygun üzerinden aldım bileti mecbur girdiler. Ama otogara girmeyip uzakta indirdiler. 2-) Sefer saatinden geç geldi otobüs. 3-) İnanılmaz bakımsız, pis ve çok eski otobüs. 4-) Kesinlikle çalışmayan klima ve havalandırmalar. 5-) Oldukça ilgisiz personeller. 6-) Koltuklar dışında koridorda yolcu taşınması. 7-) En önemlisi Pandemi döneminde personel dahil hiçbir yolcuya Maske taktırmıyorlar. 8-) Fiyat olarak diğer firmalara oranla çok pahalı ücretler.


O****

g****

10-06-2021

Ben ömrümde böyle berbat bir otobus görmedim antepten antalyaya gidecektim zaten otogara 3 saat geç geldi ve tika basa doluydu otobus iğrenç kokuyordu içi nefes alamiyordum. Çalisanlarin sert tavirlari çok iğrençti otobusun ici les gibiydi bir daha asla değil cizre nuh İtimat ile yolculuk yapmak araçlarini gördüğüm yerden uzaklaşacağim


B****

****

10-08-2020

Hayatimin en kötü yolculuğuydu.Disiplinsiz çalışanlar , hiçbir zaman yerine saatinde varamadı ,berbat bir yolculuktu.