İstanbul - Mardin Otobüs Bileti

İstanbul - Mardin Otobüs Seferleri

 • Mardin Seyahat
  AKSARAY (İSTANBUL)
  09:00
  MARDIN
  06:50
  150 TL
 • Martur Trz.Ltd.Şti.
  ESENLER OTOGARI
  13:00
  MARDIN
  11:50
  180 TL
 • MIDYAT
  ESENLER OTOGARI
  13:00
  MARDIN
  10:50
  140 TL
 • Cizre Nuh İtimat
  ESENLER OTOGARI
  13:00
  MARDIN
  10:20
  140 TL
 • Mardin Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  13:00
  MARDIN
  11:50
  150 TL
 • Mardin Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  14:00
  MARDIN
  12:50
  170 TL
 • Mardin Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  16:00
  MARDIN
  14:50
  150 TL
 • Adana Villa Turizm
  ESENLER OTOGARI
  16:00
  MARDIN
  18:20
  200 TL
 • Adana Villa Turizm
  ALIBEYKÖY
  16:45
  MARDIN
  19:05
  200 TL

İstanbul - Mardin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Metro Turizm
Mardin Seyahat
Dilmenler Turizm
Mersin Villa Turizm
Star Mardin Turizm
Adana Villa Turizm
MIDYAT
MIDYAT SEYITOGLU
Can Diyarbakır Turizm
Cizre Nuh İtimat
Midyat Güneydoğu Seyahat
Martur Trz.Ltd.Şti.

İstanbul Hakkında

Yedi tepeli şehir olan İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakasının boğaz kenarı olan İstanbul, her mevsim yaşayan bir şehirdir.

İstanbul’un 15 milyonluk nüfusu ve birbirinden farklı dokuları bir arada taşıyan tarihi yapısı yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan ve kıyı turizmine gelen turistlerin uğramadan gitmedikleri bu kent, gece hayatı, vapurda çay ve simit keyfi, alışverişleriyle dünyanın en popüler şehirleri arasındadır.

Bir metropol olan İstanbul’da, her zaman her şeyi bulabilirsiniz ve ulaşım konusunda da birçok alternatifiniz vardır. Bu alternatiflerle şehrin yoğun trafiğinden de sıyrılma imkanınız bulunur. İstanbul’a her şehirden direkt olarak otobüsle ulaşım imkanı vardır ve iki adet otogarı bulunmaktadır.
 

Mardin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mardin Mardin otogarından şehir merkezine ulaşmak için gerekli olan ulaşım araçlarına otogar içinden erişebilirsiniz.

Taksi, minibüs, otobüs ve servislerle ulaşabileceğiniz şehir merkezine çok yakın olan otogar, bölgedeki birçok günübirlik şehirlerarası yolculuğun da uğrak noktasıdır. Mardin’de ekonomik olan ulaşım için, gerekli olan araçları her yerde bulabilirsiniz.

Ulaşım araçları arasında kiralık araçları tercih edebilir ve her yeri daha kolay gezebilirsiniz. Özellikle merkezde bulunan kiralık araç firmaları, her zaman daha kolay bir ulaşım için gereklidir. En uygun otobüs bileti bulup Mardin’e geldiğinizde, minibüslerle ulaşım tercih edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Mardin merkeze otellerine taksi ile kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. (0533) 252 72 60 numarasından taksi çağırabilirsiniz ve otogarda bulunan taksilerden birini de seçebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Mardin belediyesinde şehir içi ulaşım belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır. Ulaşım için seyahat kartları kullanılır ve bu kartlar terminallerden temin edilir.

Terminal ve büfelerde bulunan toplu taşıma kartlarıyla yeterli kontörleri yükleyerek ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogardan kalkan otobüsler tüm  Mardin ilçelerine ulaşmaktadır. Merkezden aktarma yaparak köylere ya da farklı şehirlere ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Her firmanın olmasa da bazı otobüs firmalarının şehir merkezine ulaşım için yolculara sağladığı ücretsiz seferler sayesinde, merkeze ve ilçelerdeki yazıhanelere ulaşım sağlanabilmektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Mardin kentinde ulaşım ağırlıklı olarak minibüslerle yapılmaktadır. Minibüsler 1.5 liradan başlayan fiyatlarla hizmet vermektedir ve gidilecek olan alanlar uzak olduğunda ücret değişmektedir. İstediğiniz yere ulaşabilmeniz için farklı güzergahlarda hizmet veren minibüslere her 15 dakikada bir otogardan ve duraklardan ulaşabilirsiniz.

En Popüler İstanbul - Mardin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Mardin Hava Durumu

 • açık
  Paz
  açık
  -2°C
 • açık
  Pzt
  açık
  -1°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  1°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  1°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  3°C

Haritada Mardin

Mardin Hakkında

Nüfus
0
Plaka
47
Telefon Kodu
482