Midyat Otobüs Bileti

Mardin, Midyat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Cizre Nuh İtimat
Dilmenler Turizm
Mardin Seyahat
Marses Turizm
Martur Trz.Ltd.Şti.
Metro Turizm
MIDYAT
Midyat Güneydoğu Seyahat
MIDYAT SEYITOGLU
Midyat Seyyidoğlu Turizm
Özlem Cizre Nuh
Star Mardin Turizm

Midyat Hakkında

Mardin Midyat şehirlerarası yolcu taşıma hizmeti, 1965 gibi eski bir tarihe dayanıyor. Sonrasında yapılan yenilemeler ve büyüme ilkeleri ile 1997 yılında ve 2015 yılında çok daha geniş bir filo ile hizmet verilmeye başlanmıştır.

Hizmet ve Programları

Midyat şehirlerarası yolculuk için en iyi şekilde hizmet veriliyor. Otobüs özellikleri, güler yüzlü personeller, alanında deneyimli olan muavinler ile memnun kalacağınız bir hizmet almanız sağlanıyor. Midyat merkezli olan turizm şirketinin İdil, Şenköy, Payas, Antep, Urfa, Mardin, Kızıltepe, Kabala gibi yerlerde de şubesi bulunuyor.

Midyat Otobüs Özellikleri;

Otobüslerde wi – fi, USB özelliği, TV yer alıyor. Yolculuğunuz sırasında aktif bir şekilde internette yer alabilir, dilerseniz TV üzerinden film – TV izleyebilirsiniz. Bunun yanında şarj etmek istediğiniz cihazlarınız için USB ya da priz kullanabilirsiniz. Araçların rahat koltuklardan oluşmasının yanı sıra, koltukların geniş olması, aynı zamanda koridorların da geniş olması gibi özellikler yer alıyor. Bunları göz önünde bulundurarak, konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Otobüsteki İkramlar;

Yolculuğunuz sırasında muavin tarafından servis edilen ikramları alabilirsiniz. Hem içecek hem  yiyecek olmak üzere, farklı çeşitlerde servisler yapılacak. Dilerseniz sıcak içecek, dilerseniz soğuk içecek alabilirsiniz. Tatlı ve tuzlu ikramları da olacağından, servisten faydalanabilirsiniz. Muavin yol durumuna ve yolculuğun süresine göre servisi yapacaktır. Sizin talebinizin olması durumunda, otobüsteki ikramlardan isteyebilirsiniz. Yapılan koridor kontrollerinde su ve diğer ihtiyaçlarınızı mavine bildirebilirsiniz.

Seferleri

Belirlenmiş olan güzergahlarda seferler düzenleniyor. Midyat otobüs seferleri düzenli bir şekilde her gün belirli saatlerde gerçekleşiyor. Sorun yaşamayacağınız şekilde biletlerinizi aldıktan sonra sefer saatinde kalkış noktasında olmanız yeterlidir.
 • Midyat – Hatay: Yapılacak seferler arasında Midyat Hatay yer alıyor. 08.00 kalkışlı olarak seferin gerçekleşmesi söz konusu.
 • Midyat – Adana – Mersin: Sabah 9’da yapılacak olan bu sefer için öncesinde biletlerinizi almanız yeterlidir. Düzenli olarak her gün sefer yapılır.
 
 • Aydın – Denizli – Bodrum: Seferler arasında Aydın Denizli Bodrum var. Saati sabah 10. Kalkış noktasında bu saat diliminde olunması yeterlidir.
 • Konya – Afyon – Uşak – İzmir: 10.30 kalkışlı olan bu sefer için biletler satılıyor. Her gün bu şeklide bir yolculuğun gerçekleşmesi mümkündür.
 • Ankara – İzmit – İstanbul: Gerçekleşen seferler arasında Ankara – İzmit – İstanbul var. Kalkış saati olarak 12.00 belirlenmiştir.
 • Konya – Afyon – İzmir: 12.00 kalkışlı olan bu seferi tercih edebilirsiniz.
 • Ankara – İstanbul: Her gün 16.00 olmak üzere Ankara İstanbul arasında yolculuğun gerçekleşmesi mümkün.
 • Gaziantep – Adana – İskenderun – Hatay: Düzenlenen seferler arasında yer alıyor. 19.30 sefer saati.
 • Mersin – Alanya – Antalya: Gerçekleşen sefer, 20.30 kalkışlı.
Midyat şehirlerarası yolculuk için sunulan seferler dışında, şehir içi servislerin olduğunu bilmelisiniz. Servis hizmetinden yararlanmak için öncesinde bilgi vermeniz yeterlidir. Sonrasında güzergah üzerinde herhangi bir noktada inmeniz sağlanacaktır. Aynı şekilde otogara erişiminizin sağlanması noktasında da direkt olarak servis kullanabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesislerinde yolculuğun güzergahına göre duruluyor. 20 dakikalık – 30 dakikalık molalar veriliyor. Bu kapsamda Midyat şehirlerarası konaklama tesisleri olarak işletme yok. Ancak özel olan tesislerde duruluyor. Tesislerinde hijyenik olmasına, güvenilir olmasına dikkat ediliyor. Memnun kalacağınız molaların verilmesi durumunda, sorun yaşamadan direkt olarak tesislerde dinlenebilirsiniz. Yemek yeme, tuvalet ihtiyacını giderme, mescidi kullanma gibi imkanlarınızın olduğu konaklama tesislerinin tercih edilecek olduğunu bilmelisiniz. Sizin için en iyi hizmetin sunulacak olduğu tesisler seçilerek, molaların verilmesi sağlanıyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunun mümkün olduğunca güvenli araçlardan oluşmasına dikkat edilir. Tüm araçlarda aynı özelliklerine bulunmasına özen gösterilir. Midyat otobüs filosu için araçların geniş, bagajların geniş, koltukların rahat olduğunu göreceksiniz. Tüm filo araçları için mümkün olduğunca nitelikli hizmet verilmesi açısından gereken özen gösteriliyor. Otobüs filosunda yer alan araçların tamamında TV ve priz gibi teknolojik yeterliliğin tam olmasına dikkat ediliyor. Araçların belgeleri tam, kurumsal bir şekilde harekete geçmesi sağlanıyor. Konforlun yolculuk yapılıyor.
 

En Popüler Mardin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Midyat Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  22°C
 • açık
  Cum
  açık
  22°C
 • açık
  Cmt
  açık
  20°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  19°C
 • açık
  Pzt
  açık
  16°C

Haritada Midyat

Mardin Hakkında

Nüfus
796.591
Plaka
47
Telefon Kodu
482