Bolu - Osmaniye Otobüs Bileti

Bolu - Osmaniye Otobüs Seferleri

 • Mardin Seyahat
  BOLU
  18:00
  OSMANIYE
  06:50
  130 TL
 • Seç Turizm
  BOLU
  18:40
  OSMANIYE
  07:00
  130 TL
 • Seç Turizm
  BOLU
  20:40
  OSMANIYE
  09:00
  130 TL
 • Mardin Seyahat
  BOLU
  21:00
  OSMANIYE
  09:50
  130 TL
 • Seç Turizm
  BOLU
  22:40
  OSMANIYE
  11:00
  130 TL
 • Star Diyarbakır
  BOLU
  22:15
  OSMANIYE
  130 TL
 • Seç Turizm
  BOLU
  22:40
  OSMANIYE
  11:00
  130 TL
 • Metro Turizm
  BOLU
  23:15
  OSMANIYE
  06:50
  110 TL
 • Mardin Seyahat
  BOLU
  18:00
  OSMANIYE
  06:50
  130 TL
 • Seç Turizm
  BOLU
  20:40
  OSMANIYE
  09:00
  130 TL
 • Mardin Seyahat
  BOLU
  21:00
  OSMANIYE
  09:50
  130 TL
 • Siirt Baykan Jet Turizm
  BOLU
  16:30
  OSMANIYE
  04:50
  150 TL
Tümünü Göster

Bolu - Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Has Diyarbakır Seyahat
Martur Trz.Ltd.Şti.
Metro Turizm
Midyat Seyyidoğlu Turizm
Özel Diyarbakır
Özlem Cizre Nuh
Seç Turizm
Siirt Has
Siirt Kurtalan Ekspres

Bolu Hakkında

Batı Karadeniz’de yer alan Bolu, bol orman ve yeşil alanıyla en güzel iç ve dış turizm açısından Abant, Yedigöller gibi görsel güzelliklerin ön plana çıktığı Bolu’da, bol miktarda akarsu ve göl bulunmaktadır.


Doğa fotoğrafçılarının makinelerine çok ayar yapmalarına gerek kalmadan birbirinden şık fotoğraflar yakalayacakları bu kentin doğal güzellikleri dünyaca ünlüdür. Mudurnu’daki tavuk fabrikası, Mengen aşçılarının dünya çapındaki ünleri, bu kenti bilindik bir şehir haline getiren detaylardır.

Kış aylarında Bolu çok soğuk olur ve ulaşım aksayabilir. Kış turizmi için Kartalkaya bölgesinde kayak yapılabilir ve birbirinden lezzetli Bolu yemekleri tadılabilir. Nisan ve Kasım ayları arasında Yedigöller ve Abant gölü ziyaret edilebilir ve her mevsim ayrı güzelliği olan doğa güzellikleri keşfedilebilir.

Osmaniye Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye

En uygun otobüs bileti alıp Osmaniye iline ulaşan kişiler, merkeze nasıl ulaşabilecekleri konusunda birçok alternatife sahiptir.

Şehir dışında yer alan otogar, otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşılabilir bir konumdadır. Otogara ulaşım için otobüs geliş gidiş saatleri esas alındığı için 24 saat ulaşım hizmeti verildiğini söyleyemeyiz. Bu nedenle yakın yerlere daha kolay bir şekilde ulaşımın sağlanması mümkün olmaktadır.

Uzak köylere şehir merkezine giderek aktarmalı olarak farklı ulaşım alternatifleri tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye otogarında bir taksi durağı olmadığı için, merkezden otogar taksi olarak hizmet veren taksi durağı (0328) 814 42 16 numarasından aranarak taksi talep edilebilir. Uzak mesafelerde taksi ücretleri fazla olacağından, şoförle görüşebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Para ve biletin geçeri olduğu belediye otobüsleri en ekonomik ulaşım araçları arasındadır. Sabah 6 ve akşam 23 sularına kadar ulaşım hizmeti veren belediye otobüsleri, her 20 dakikada bir otogara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Otobüslerle şehir merkezine giderek, şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle her zaman en pratik çözümler arasında yer alan belediye otobüsleri sık sık tercih edilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Yolculuk ettiğiniz otobüs firmasından şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz için ücretsiz olan servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için firmayla iletişim geçerek, servislerin nereden kalktığını, hangi güzergaha gittiğini ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Osmaniye kentinde bazı bölgelere ulaşım minibüsler yani dolmuşlarla sağlanmaktadır. Mesafeye göre göre belirlenen dolmuş ücretleri 1.5 TL ve 10 TL arasında değişmektedir ve dolmuşlar da otobüsler gibi belirli bir saate kadar servis yapmaktadır. Otogardan otobüse
binerek, şehir merkezine ulaşıp, şehir merkezinden gideceğiniz ilçe ya da köye dolmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Bolu - Osmaniye Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Osmaniye Hava Durumu

 • açık
  Paz
  açık
  12°C
 • açık
  Pzt
  açık
  10°C
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  9°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  10°C
 • açık
  Per
  açık
  8°C

Haritada Osmaniye

Osmaniye Hakkında

Nüfus
512.873
Plaka
80
Telefon Kodu
328