Lider Anadolu Online Otobüs Bileti

Lider Anadolu Hakkında

Lider Anadolu

LİDER ANADOLU SEYAHAT
Son 10 yıldır hizmet veren Lider Anadolu Seyahat verdiği kaliteli hizmet sayesinde otobüs firmalarının lideri olmayı devam ettiriyor. Yolcuların memnuniyetini ve huzurunu sağlamak için otobüs içinde ihtiyaç olacak birçok imkanı ve özelliği sunuyor.
OTOBÜS FİLOSU

 • Hepsi yeni otobüslerden oluşan kalabalık bir otobüs filosu olması sayesinde gün içinde birden fazla sefer koyabiliyor.
 • Yeni otobüsleri sayesinde yolculuk boyunca yolcuların konforunu bozacak herhangi bir sorun yaşanmıyor.
 • Birbirinden konforlu koltuk seçenekleri sayesinde ister tek kişi ister çift kişi gitme imkanı sunuyor.
 • Geniş oturumlu deri koltukları, istediğiniz sıcaklığa ayarlayabileceğiniz klima sayesinde kış yolculuklarında üşütmeyeceğiniz ılık yolculuğu, yaz yolculuklarında sizi rahatsız etmeyecek serinlikte yolculuğu sağlıyor.
 • Gelişmiş havalandırma sistemi ile sık sık otobüs içinde hava sirkülasyonu sağlanarak kalabalık yolculuklarda dahi sizi rahatsız hissettirecek herhangi bir kokuya, havasızlığa maruz bırakmıyor.
 • Yolculuk boyunca sıkılmamanız için her koltuğa özel tablet ekranları bulunduruyor. Tablet ekranlar sayesinde televizyon izleme, müzik dinleme, film izleme, internete girme gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Seyahat süresince ücretsiz wifi ve prizli elektrik mevcuttur
POPÜLER GÜZERGAHLARI
Yolcuların sıklıkla tercih ettiği birçok popüler güzergaha belli saat aralıklarıyla seferlerini devam ettirmektedir. Güzergahı tamamlarken yolcuların aleyhine olacak hiçbir karar alınmamakta her karar için yolcuların rahatlığı önemsenmektedir.
 • Günümüzde insanların zamanının ne kadar değerli olduğunu biliyor. Bu yüzden sefer kalkış saatlerinde ve yolculuğun tamamlanma süresinde herhangi bir gecikme yaşanmasına izin vermiyor.
 • Gece yolculuklarında belli saat sonrasında yolcuların uyuyarak dinlenebilmesi için otobüs ışıkları kısılıyor, uyumak istemeyen yolcular için de kendi koltuklarına özel ışıklandırmayı kullanma imkanı sunuluyor.
 • Yolculuklarda yolcuların her isteğini karşılayabilecek özelliklere sahip dinlenme tesislerinde molalar verilmesine özen gösteriliyor. Mola sürelerini işlerinizi rahatlıkla halledebileceğiniz ideal sürelere ayarlıyor.
İKRAM, HİZMET VE PROGRAMLAR
 • Lider Anadolu Seyahat otobüs firması yolcularının otobüslere kolay ulaşımı için servis imkanını bulundurmaktadır. Her sefer öncesinde şehrinizin belli yerlerinden otogara kalkan servisleri otogara ulaşımını kolaylaştırmıştır.
 • Her otobüste bulunan ikram servisini daha sık yapması ve daha çok çeşit bulundurması ile farkını ortaya koymaktadır.
 • Alacağınız her hizmette güler yüzü ve kibarlığı önceliğe alan otobüs firması en çok tercih edilen otobüs firmalarından biridir.
Otobüs firmasının biletlerine sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir bir sonraki seyahatiniz için biletinizi alabilirsiniz.

Lider Anadolu İletişim

Telefon: 0342 328 98 90
Website:

Adres:
Altıntepsi, Büyük İstanbul Otogarı No:108, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

Lider Anadolu Seferleri

Lider Anadolu En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lider Anadolu Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1.5

2 Değerlendirme

Y****

G****

15-02-2022

Hiç memnun kalmadım. 2+1 diyor. 2+2 otobüsler. Temizlik hiç yok çok kirli. Koltuğa sakız yapıştırmışlar. Cam kenarlari yağlı. İkram yok. Şehir içi otobüsü gibi her yerde duruyor.


e****

i****

20-11-2021

yasak olmasına rağmen şoför sigara içiyor ve bazı yolculara ön tarafta sigara içirtti.ayrıca ikramda yok.