Kahramanmaraş - Çorum Otobüs Bileti

Kahramanmaraş - Çorum Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  12:30
  ÇORUM
  21:20
  90 TL
 • Ulusoy Seyahat
  KAHRAMANMARAŞ
  21:00
  ÇORUM
  05:20
  85 TL
 • Süha Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  21:00
  ÇORUM
  80 TL
 • Metro Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  23:30
  ÇORUM
  08:20
  100 TL

Kahramanmaraş - Çorum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Şanlıurfa Astor Turizm
Metro Turizm
Anadolu Tufanbeyli Turizm
Süha Turizm

Kahramanmaraş Hakkında

Akdeniz bölgesinin incisi olan Kahramanmaraş, dondurması ve biberi ile meşhurdur. İlkbahar ve sonbahar aylarında en ucuz otobüs bileti kampanyalarından yararlanmak için Kahramanmaraş’ı ziyaret edebilirsiniz.

Kent, sanayi açısından oldukça iyi durumdadır ve gelişmiş bir ekonomisi bulunmaktadır. Bu ekonomi dahilinde iş gücü de sanayi ve tarıma yönelmiştir. Eğitim açısından da gelişme gösteren Kahramanmaraş, her zaman yükselen bir eğitimli nüfus eğilimi göstermiştir.

Maraş dondurması ile dünyaca ünlü olan bu kentte, merkez ve Elbistan ilçeleri oldukça popülerdir. Döğmeli çorba, bayram çöreği, çökelekli börek gibi doğal lezzetleri oldukça popülerdir.

Bakır ve ağaç oyma ürünleri ile hediyelik eşya konusunda da özgün çeşitlerin bulunabileceği Kahramanmaraş, kültürünü her yerde en iyi şekilde korumaktadır. 
 

Çorum Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Çorum

Çorum otogarından şehir merkezine ulaşım için halk otobüsleri ve servislerle ulaşımın sağlanması mümkündür. Belediyenin servislerinin bulunduğu otogardan her yarım saatte bir şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Yerel otobüs firmalarıyla en uygun otobüs bileti alarak ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara taksi çağırmak için merkezden çağırabilirsiniz. 0364 225 34 05 numaralı telefondan taksi çağırabilirsiniz ve kısa sürede gitmek istediğiniz yere trafik engeline takılmadan gidebilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça yüksektir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı yerel ve ulusal otobüs firmalarının merkeze servisleri vardır. Ayrıca bazı otobüsler otogara ilçe ve köylere uğrayabilmektedir. Bunun için otobüs firmanızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Belediye Servisleri ile Ulaşım

Çorum belediyesinin her yarım saatte bir merkeze ücretsiz servis hizmeti vardır. Belediye otobüsleri, yeni otogara girmemektedir.

En Popüler Kahramanmaraş - Çorum Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum Hava Durumu

 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  -5°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  -5°C
 • açık
  Per
  açık
  -4°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -5°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -7°C

Haritada Çorum

Çorum Hakkında

Nüfus
0
Plaka
19
Telefon Kodu
364