Gaziantep Çorum Otobüs Bileti

Gaziantep - Çorum Otobüs Seferleri

 • Lider Anadolu
  GAZIANTEP
  00:30
  ÇORUM
  10:30
  400,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  GAZIANTEP
  16:00
  ÇORUM
  02:00
  400,00 TL
 • Süha Turizm
  GAZIANTEP
  18:30
  ÇORUM
  05:00
  400,00 TL
 • Metro Turizm
  GAZIANTEP
  10:30
  CORUM
  20:30
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Gaziantep - Çorum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ede Turizm
Lider Anadolu Seyahat
Metro Turizm
Şanlıurfa Astor Turizm
Süha Turizm
Anadolu Tufanbeyli Turizm

Gaziantep - Çorum Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Gaziantep Çorum arası genellikle 10 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Gaziantep Çorum arasında sefer yapan otobüs firmaları Ede Turizm, Lider Anadolu Seyahat, Metro Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm, Süha Turizm, Anadolu Tufanbeyli Turizm firmalarıdır.
Gaziantep Çorum otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz Gaziantep Çorum otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Gaziantep Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve zengin mutfağı ile ün kazanan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin gözdesidir.

Sanayi açısından oldukça gelişmiş bir büyükşehir olan bu kent, ihracatta çok büyük bir paya sahiptir. Ulaşım imkanlarının kolaylığı ve sanayi alanında gelişmesi, bölgeyi yükselen bir değer haline getirmiştir. En önemli tarım ürünü Antepfıstığıdır ve Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü de bulunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Gaziantep’te bulunmaktadır. Bölgede üç büyük AVM vardır ve ekonomik açıdan her zaman gelişmiş konumdadır. Antep fıstıklı baklavası, 300 çeşit yöresel yiyeceği ve et ürünlerinden oluşan lezzetleri ile Antep, dünya çapında başarılı bir mutfağa sahiptir.

El sanatları konusunda da gelişmiş olan Gaziantep, 2015 yılında Yaratıcı Şehirler Ağına Gastronomi dalında dahil edilmiştir.

Çorum Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Çorum

Çorum otogarından şehir merkezine ulaşım için halk otobüsleri ve servislerle ulaşımın sağlanması mümkündür. Belediyenin servislerinin bulunduğu otogardan her yarım saatte bir şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Yerel otobüs firmalarıyla en uygun otobüs bileti alarak ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara taksi çağırmak için merkezden çağırabilirsiniz. 0364 225 34 05 numaralı telefondan taksi çağırabilirsiniz ve kısa sürede gitmek istediğiniz yere trafik engeline takılmadan gidebilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça yüksektir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı yerel ve ulusal otobüs firmalarının merkeze servisleri vardır. Ayrıca bazı otobüsler otogara ilçe ve köylere uğrayabilmektedir. Bunun için otobüs firmanızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Belediye Servisleri ile Ulaşım

Çorum belediyesinin her yarım saatte bir merkeze ücretsiz servis hizmeti vardır. Belediye otobüsleri, yeni otogara girmemektedir.

En Popüler Gaziantep - Çorum Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -8°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  -9°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -9°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -8°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  -8°C

Haritada Çorum

Çorum Hakkında

Nüfus
525.180
Plaka
19
Telefon Kodu
364