Ak Aksu Turizm Online Otobüs Bileti

Ak Aksu Turizm Hakkında

Ak Aksu Turizm

Aksu Turizm tesisi, Kahramanmaraş’ta olup, telefon numarası sitemizde mevcuttur. İsterseniz bizi telefon numaramızdan arayabilir ya da internetten, internet sayfamıza ulaşabilir sayfamızdaki iletişim butonunu tıklayarak, bilgilerinizi yazarak bizlere ulaşabilir bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Yetkili çalışanlarımız sizleri arayarak sizlere detaylı bilgi vereceklerdir.

Aksu Turizm’in merkez adresi Kahramanmaraş’tır. Birçok şehirde, şubelerimiz bulunmaktadır. Şubelerimiz; sayfalarımızda mevcuttur inceleyebilir ve şubelerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Yetki belgelerimizin hepsi mevcut olup, Kahramanmaraş başlangıç güzergâhımızdan başlayarak, Adana, Antalya, İstanbul, Silifke, Mersin, Bursa, Ankara, İstanbul, Silifke, Mersin, Bursa, Ankara, Marmaris, İzmir’e yolcu taşıma güzergâhlarımız mevcuttur. Yolcularımıza her zaman rahat etmeleri için, konforlu seyahat edebilmeleri için en son teknoloji araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Araçlarımız konforlu ve rahattır. İnternet sitemizde, zaman tarifemizi ve fiyat tarifelerimi inceleyebilirsiniz. Sitemizdeki iletişim bölümümüzden, gerekli bilgileri yazarak, bize mesaj gönderebilirsiniz. Bu sayede bizimle, kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz. Ya da sitemizdeki, telefon numaralarımız aracılığı ile bize rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Çağımızda internet sayesinde bir çok şeyi artık kolaylıkla yapabilmekteyiz. İnternet sitemizden, kolaylıkla rezervasyonlarımızı yaptırabilirsiniz. Biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz, biletinizi kolaylıkla iptal edebilir, saatini değiştirebilirsiniz. Eğer biletinizin kurye ile teslimatını isterseniz, bileti alma esnasında kurye ücretini de internetten bileti alma esnasında kredi kartınızdan çekilecektir. Ya da internetten bileti aldığınız zaman, size sistem tarafından verilmiş olan numarayı saklayarak, subemizden biletinizi otobüse binmeden alabilirsiniz. Böylece erkenden bitetinizi alabilir, yorulmadan sadece bineceğinizde biletinizi alabilmektesiniz. Otobüsümüzde, rahat edilmesi için televizyonlar ve tek kişilik koltuklar ile yolcularımız rahat şekilde, uzun yol yolculuğunu tamamlayıp, gitmek istedikleri yerlere konforlu olarak gidebilecekler. Yolculuğumuz sırasında ikramlıklarımız ile ve televizyon izleyerek, müzik dinleyerek kulaklıkları ile rahat bir şekilde hiz anlamadan yolculuğunuz sona ermiş olacak.

Uzun yolda yolculuk yaparken en önemli şey konfordur. Aksu Turizm olarak, araçlarımız çok konforlu donanıma sahiptir. Son derece temiz ve konforlu koltuklara sahip otobüslerimiz sayesinde, yolculuğunuzu keyifle, sıkılmadan yapabileceksiniz. Son teknoloji araç donanımına sahibiz. Bu sebeplerden firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ak Aksu Turizm İletişim

Telefon: (0344)-444-44-46
Telefon: 03442351111
Telefon: 03442351115
E-Posta: bilgi@aksuturizm.com.tr
Website:

Adres:
Şazibey Mahallesi. Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 24, Kahramanmaraş

Ak Aksu Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ak Aksu Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (7)
İyi (2)
Orta (1)
Kötü (5)
Çok Kötü (18)
Ortalama Puan

2.24

33 Değerlendirme

M****

****

27-08-2022

27.08.2022 de Marmaris ten Kahramanmaraş a gitmekte olduğum araç sanki şehir içi dolmuşu gibi yolcu indirip yolcu bindiriyor Marmaris çıkışı 2 kişi Muğla iniş Muğla üç kiş 1 i Çin’e biri aydın girişi aydın otogar denizli bakırlı iki kişi ve bu kişiler için ana yolun ortasında durup geri geri gidip kazaya mahal açıyordu bütün araçlar korna çalarak geçiyor dah çok sabaha kadar anlatsam bitmez mutlaka bu kişi şöför arabanın içinde bir yolcudan para istiyor lardı ve bu yolcu kart çekecek miş nakit olsun deyip durdular sonra petrolden çekeriz dediler


A****

M****

04-08-2022

Klima en düşükteydi veya arızalıydı, memnun kalmadım


***

Y****

15-07-2022

Söylenen saatten çok geç ulaştık Göksuna


F****

Y****

26-06-2022

Teşekkür ederim Aksu turizim e Vaktinde geldi ilgi çok güzel


***

K****

20-06-2022

Keyifli bir yolculyk'tu emeğiniz, dikkatiniz ve titizliğin için teşekkürler


Y****

S****

21-05-2022

Beni farklı bi otogarda 2 saat bekleti ve otobüse yetişmek için taksi çağırdım 50 tl taksi ücreti ödedim öğrenciyim bu arada


B****

***

08-05-2022

2+1 olarak aldığımız otobüs 2+2 olarak değiştirilmiş, bir sürü bilet karışıklığı oldu, tartışmalar çıktı, yetmedi bi de Göksün’da yolcu alındı, 2 yetişkin, 2 de çocuk, orta kısımdaki merdivene oturtuldu. Hiç memnun kalmadım


***

****

05-05-2022

Kahramanmaraş dan gidiş çok çok iyidi çalışanlar dahi mükemmeldi ama Mersin’den dönüşte çok kötüydü köy dolmuşlarıyla geliyor gibiydik alt üst olduk çol çocuk helak oldu bir daha asla bu firmayı tercih etmeyeceğim ama Maraş’tan gidişte muhteşemdi


E****

E****

28-04-2022

8 numaralı koltuğun bileti ikinci kez satıldıysa yanan ücretimin iadesini talep ediyorum. Geç kaldığım için bileti açtırmak istedim ancak faturayı kestikleri için mümkün olmadığını söylediler. Süre olarak açığa almak için geç kaldığımın farkındayım ancak Harem’den veya diğer terminallerden binişli yapmak isteyen birine koltuğu satarak en azından bilet parasının bir kısmını iade edebileceklerini ilettiğimde bunu yapamayacaklarını belirttiler. Eğer biletine tanımlı 8 numaralı koltuk için seyahat boyunca bilet kesildiyse ücret iadesi yapılması veya ikinci satış tutarı kadar açık bilet tanımlanması mümkün müdür?


B****

O****

07-03-2022

Gayet güzeldi