Adıyaman Mersin Otobüs Bileti

Adıyaman - Mersin Otobüs Seferleri

 • Öz Has Bingöl
  GÖLBAŞI (ADIYAMAN)
  03:00
  MERSIN (İÇEL)
  09:00
  200,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  GÖLBAŞI (ADIYAMAN)
  13:30
  MERSIN (İÇEL)
  18:30
  250,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  GÖLBAŞI (ADIYAMAN)
  03:00
  MERSIN (İÇEL)
  09:00
  200,00 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  GÖLBAŞI (ADIYAMAN)
  12:05
  MERSIN (İÇEL)
  17:30
  200,00 TL
 • Ede Turizm
  GÖLBAŞI (ADIYAMAN)
  17:15
  MERSIN (İÇEL)
  23:15
  220,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  ADIYAMAN
  10:30
  MERSIN (İÇEL)
  18:30
  200,00 TL
 • Adıyaman Anka Turizm
  ADIYAMAN
  09:00
  MERSIN (İÇEL)
  14:40
  175,00 TL
 • Adiyaman Ünal
  ADIYAMAN
  09:00
  MERSIN (İÇEL)
  15:00
  220,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adıyaman - Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Anka
Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Adiyaman Ünal
Kahta Petrol
Metro Turizm

Adıyaman - Mersin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adıyaman Mersin arası genellikle 6 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Adıyaman Mersin arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Anka, Adıyaman Gülaras, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Adiyaman Ünal, Kahta Petrol, Metro Turizm firmalarıdır.
Adıyaman Mersin otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 200 TL kadardır.
En ucuz Adıyaman Mersin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Adıyaman Hakkında

Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman, M.Ö. 40 bin yılından kalan Palanlı Mağarasındaki kalıntılarıyla oldukça önemli bir merkezdir.

Kültürel açıdan birçok tarihi kalıntısı olan ve Gölbaşı, Yüzen Adalar, Nemrut, St Pavlus ve St Petrus kiliseleri, Cendere köprüsü gibi birçok tarihi alan yerli ve yabancı turistler tarafından çok sık ziyaret edilmektedir. İnanç ve sağlık turizmi açısından önemli bir değeri olan Adıyaman, ülkemizin şark turunun ilk uğrak noktalarından biridir.

Nemrut dağı, Yeni Kale, meşhur çiğ köfte turistlerin ilk durakları arasında yer almaktadır. Menzil de önemli kültür duraklarından biridir ve şehirde yaşayan bir tarihi hissedebilmeniz mümkün olmaktadır. Fırat nehri bölgenin en önemli nehirleri arasındadır ve birçok ören yeri bulunmaktadır.

Adıyaman turistik açıdan gezilebilecek ve değişik kültürlere ev sahipliği yapmış bir kent olarak birkaç gün gezilebilecek olan bir kenttir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. 

Mersin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin

Mersin limanına yakın olan ve Akdeniz merkezde yer alan MEŞTİ, her yere kolay bir şekilde ulaşımın sağlandığı bir alandır.


Birçok şehirde olduğu gibi Mersin’de de toplu taşımada pratik bir çözüm olan kent kart kullanılır. Kent kartı her yerde bulmanız mümkündür. Otogar, kent kart satış noktaları ve durak gibi alanlarda kent kart satın alınabilir ve birçok otomattan da dolum yapılabilir.

En ekonomik koşullarda seyahat etmek için toplu ulaşımı tercih edebileceğiniz gibi, otobüs firmalarının servisleri, taksiler ve dolmuşlarla da istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0324) 232 15 77 numaralarından çağrılabilmektedir. Akdeniz merkeze yürüyerek ya da otogar durağından taksi çağırarak gitmek istediğiniz yere taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça ekonomiktir ve gece tarifesi yoktur. Ancak uzak bir ilçe ya da
köye gidecekseniz şoförle görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

101 ve 102 numaralı otobüsler her 15 dakikada bir kalkmaktadır. Bu araçlarla kent kart kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogardan da her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. En son otobüs 23:30 civarında kalkmaktadır ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmanız ferah trafik sayesinde oldukça kolaydır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı firmalar Mersin ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu nedenle seyahat ettiğiniz firmalardan servis hizmeti konusunda bilgi edinerek güzergah ve saatler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ve dolmuş hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, otogardan çıktıktan sonra da kısa sürede bir dolmuş bulabilirsiniz. Kent kartınız yoksa dolmuşlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir

En Popüler Adıyaman - Mersin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Mersin Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  13°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  11°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  12°C
 • açık
  Per
  açık
  13°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  12°C

Haritada Mersin

Mersin Hakkında

Nüfus
1.745.221
Plaka
33
Telefon Kodu
324