Siirt Kurtalan Ekspres Otobüs Bileti Al

Siirt Kurtalan Ekspres Hakkında

Siirt Kurtalan Ekspres

Siirt Kurtalan Ekspres seyahat firması yerel bir işletme olarak kurulmuştur. Yenilikçi ve gelişimci ruhla müşteri odaklı olarak sürekli gelişme göstermiştir. Her gün düzenli olarak Kurtalan – Siirt seferleri düzenleyen firma İstanbul, Ankara ve Adana gibi büyük şehirlere de seferler düzenliyor.
 
 Türkiye’nin neresinde olursanız olun 0484 223 11 56 numaralı çağrı hattından Siirt Kurtalan ekspres otobüs bileti alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Güvenli, konforlu ve huzurlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.
 

 Siirt Kurtalan Ekspres Hakkında

 
 Firma, Siirt Kurtalan merkezli olarak kurulmuştur. Kuruluş felsefesi olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti benimsemişlerdir. Firma yetkilileri gelişen çağa ayak uydurarak ve talepleri iyi analiz ederek kurumsal bir kimlik kazanmışlardır. Her geçen gün sefer ağını daha da genişleterek, yurdun birçok il ve ilçelerine seferler düzenliyor.
 
 Kurtalan Ekspres, şehirlerarası yolcu taşımacılığının yanı sıra gezilere ve turlara da araç sağlıyor. Grup olarak gezi düzenlemek istiyorsanız 0545 856 90 41 numarayı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
 Firma yetkilileri “Yolculuk Sizden Hizmet Bizden” sloganıyla yolcularına güvenli, konforlu ve huzurlu bir yolculuğun teminatını veriyorlar.
 
 Firma, Karayollarının ön gördüğü D1 ve D2 yetki belgesine sahiptir. Ayrıca bünyelerinde çalıştırdıkları bütün şoförler, yeterlilik ve psikoteknik belgelerine sahiptirler. Şube görevlisinden, hostesine ve muavinine kadar bütün çalışanlar insan ilişkilerine önem veriyorlar. Güler yüzlü ve yardımsever tavırlarıyla yolculuğunuzun keyifli geçmesi için çalışıyorlar.
 

 Siirt Kurtalan Ekspres Seferleri

 
 Firmanın her gün düzenli olarak Siirt’e seferleri bulunuyor. Sabahın erken saatlerinden akşama kadar Siirt’e gitme imkânınız bulunuyor. Kurtalan merkezli olarak, Gaziantep, Şanlıurfa, Batman, Diyarbakır, Adana, Aksaray, Ankara ve İstanbul şehirlerine seferleri bulunuyor. Sefer düzenlenen bu şehirlerde firmanın otogarda ve merkezde şubeleri bulunuyor.
 
 Aynı şekilde bu şehirlerde ve güzergah üzerinde bulunan yerleşim yerlerinden Kurtalan’a karşılıklı seferler düzenleniyor. www.siirtkurtalanekspres.com internet adresinden veya 0484 411 33 33 çağrı hattından seferler, güzergah ve şehir içi servisi hakkında bilgi alabilirsiniz.
 

 Siirt Kurtalan Ekspres Filosu

 
 Firma yetkilileri, yolcularının rahat ve konforlu bir yolculuk yapabilmeleri için sürekli olarak araçlarını yeniliyorlar. Artan talebe ihtiyaç açısından da filolarını genişletiyorlar. Filoda, teknolojik donanıma ve yeterliliğe sahip Mercedes 403 model araçlar ağırlıkta bulunuyor. Bu otobüslerin yanında, Siirt seferleri ve şehir içi servis taşımacılığı için minibüs ve midibüsleri bulunuyor.
 

 Siirt Kurtalan Ekspres İkramları

 
 Firma yetkilileri “her yolcu özeldir” düşüncesinden hareketle, yolculuğun güvenli ve konforlu geçmesi için gerekli önlem ve tedbirleri alıyorlar. Seferlerde kullanılan otobüsler istenen konforu ve rahatlığı sağlıyorlar. Koltuklar ergonomik ve yeterli eğim sağlanıyor. Her koltuğun arkasında kişiye özel ekranlar ve kulaklıklar bulunuyor. Multimedya sistem sayesinde televizyon, film izleme veya müzik dinleme alternatifleriniz bulunuyor. Kablosuz internet ve mobil cihazları kullanma serbestliği sayesinde yolculuğunuzda sınırsız internetin keyfini çıkarabilirsiniz.
 
 Yolculuk esnasında düzenli olarak sıcak/soğuk içecek ve ikram servisi yapılıyor. Açık büfe konsepti uygulandığı için istediğiniz saatte içecek talebinde bulanabilirsiniz.
 

Siirt Kurtalan Ekspres İletişim

Telefon: 0484 411 33 33
E-Posta: bilgi@siirtkurtalanekspres.com

Adres:
Yenidoğan Mah. Recep Tayyip Erdoğan Blv. Pasaji No: 158 Kurtalan/Siirt/TÜRKİYE

Siirt Kurtalan Ekspres Seferleri

Siirt Kurtalan Ekspres En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Siirt Kurtalan Ekspres SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Siirt Kurtalan Ekspres firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Siirt Kurtalan Ekspres firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Siirt Kurtalan Ekspres otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Siirt Kurtalan Ekspres otobüs firmasında da geçerlidir.
Siirt Kurtalan Ekspres otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Siirt Kurtalan Ekspres biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Siirt Kurtalan Ekspres otobüs biletini alabilirsiniz.
Siirt Kurtalan Ekspres otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Siirt Kurtalan Ekspres otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Siirt Kurtalan Ekspres Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (2)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

3.75

4 Değerlendirme

S****

C****

14-01-2023

Gayet guzel bir hizmetti tesekkur ederim


M****

c****

06-01-2023

İyi


V****

***

09-09-2022

Güzel di


A****

A****

27-08-2022

Çıkmak için çok bekledik so