Antalya Batman Otobüs Bileti

Antalya - Batman Otobüs Seferleri

 • Best Van Turizm
  ANTALYA
  11:25
  BATMAN
  07:25
  530,00 TL
 • Siirt Petrol
  ANTALYA
  12:30
  BATMAN
  08:30
  550,00 TL
 • Star Batman
  ANTALYA
  13:30
  BATMAN
  08:30
  550,00 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  ANTALYA
  20:00
  BATMAN
  16:00
  570,00 TL
 • Vangölü Turizm
  ANTALYA
  11:25
  BATMAN
  07:05
  530,00 TL
 • Ercis Sema
  ANTALYA
  12:30
  BATMAN
  08:30
  450,00 TL
 • Özlem Batman Turizm
  ANTALYA
  17:30
  BATMAN
  13:09
  550,00 TL
 • Has Diyarbakır Seyahat
  ANTALYA
  23:30
  BATMAN
  20:30
  550,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  ANTALYA
  13:00
  BATMAN
  09:50
  550,00 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  ANTALYA
  18:00
  BATMAN
  14:00
  550,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Antalya - Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Has Diyarbakır Seyahat
Lüks Batman
Metro Turizm
Öz Erciş Seyahat
Özlem Batman Turizm
Star Batman
Star Diyarbakır
Vangölü Turizm

Antalya - Batman Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Antalya Batman arası genellikle 20 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Antalya Batman arasında sefer yapan otobüs firmaları Has Diyarbakır Seyahat, Lüks Batman, Metro Turizm, Öz Erciş Seyahat, Özlem Batman Turizm, Star Batman, Star Diyarbakır, Vangölü Turizm firmalarıdır.
Antalya Batman otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 530 TL kadardır.
En ucuz Antalya Batman otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Antalya Hakkında

Türkiye’nin dünya çapındaki turizm kenti Antalya, tarihi ve turistik değerleri açısından en önemli kentler arasındadır.

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve yabancı nüfus da barındıran Antalya, Akdeniz bölgesinin batısında yer almaktadır. Antalya körfezi ve Batı Toroslar arasına kurulmuş olan bu şehir, birbirinden muhteşem doğal güzellikleri ile ünlüdür. Karain mağarasında, homo sapiens neandertalensislere ait kemik kalıntılarına rastlanmıştır. Yani bilinen en eski tarih öncesi kalıntılar bu kentte bulunmuştur.

Antik kentleriyle de dikkat çeken Antalya’nın sadece kıyı turizmi değil, kültürel ve sanatsal tarih turizmi de oldukça önemlidir. Bölgede yer alan ve yaygın olan tarım, tropik meyve ve sebzelerin üretimini kolaylaştırmıştır. Bu nedenle ekonomisinde turizm, tarım, sanayi ve taşımacılık da önemli yer edinmiştir. 

Batman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Batman

En uygun otobüs bileti kampanyalarından yararlanıp bu farklı kenti gezmek isterseniz, otogardan şehir merkezi ve diğer merkezlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ancak servis hizmeti almıyorsanız, taksi ve belediye otobüsleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.


Batman ulaşım ücretlerinin ekonomik olduğu bir kenttir. Toplu taşıma ücretleri ekonomiktir ve taksi ücretleri de pazarlıkla ideal duruma getirilebilmektedir. Bazı taksiciler otogara gidişte dönüş ücreti de talep edebilmektedir. Bu nedenle önlem alınması uygun olur.

Toplu taşıma ile ulaşım daha çok tercih edilir ve merkeze gittikten sonra hangi güzergaha gidilecekse otobüs ya da minibüslerle yola devam edilebilir. Batman genelinde trafik sorunu yoktur ve günün her saati her yere aynı zamanda gitmeniz mümkün olabilir.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda hizmet veren taksi duraklarına 0532 677 61 56 numarasından ulaşabilirsiniz. Taksi ücretlerini şoförle görüşerek karar vermeniz uygun olacaktır. Çünkü taksimetrenin üzerinde ücretler talep edilebilmektedir.

Bazı taksiciler şehir merkezine tek fiyat uygulaması yapmaktadır ve bu nedenle merkez ücretleri sabit olarak belirlenebilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Batman otogarından şehir merkezine ulaşım için gerekli olan toplu taşıma Batman halk otobüsleri ile sağlanabilmektedir.

Belirli güzergahlara ulaşmak için merkeze gidebileceğiniz otobüsler her 20 dakikada bir geçmektedir ve otobüs saatlerine uygun olarak belirlenmektedir. Otobüsle kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz ve trafik sorunu pek yaşanmadığı için bekleme durumunda
kalmazsınız.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Batman merkeze servis hizmeti vardır. Bu hizmetten yararlanmak için gerekenleri otobüs firmanızdan öğrenebilir ve servis saatleri, güzergahları konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi minibüslerle de otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara ulaşım sağlanmaktadır. Minibüslerin belirli saatleri vardır ve bu saatler arasında her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir.

Tüm araçlarla şehir merkezine ulaşarak, merkezden tüm Batman ilçeleri ve köylerine ulaşabilirsiniz. Batman küçük bir ildir ve her yere kısa sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır.

En Popüler Antalya - Batman Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Batman Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  6°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  5°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  8°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  7°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  8°C

Haritada Batman

Batman Hakkında

Nüfus
566.633
Plaka
72
Telefon Kodu
488