Has Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti Al

Has Diyarbakır Seyahat Hakkında

Has Diyarbakır Seyahat

Has Diyarbakır Seyahat Otobüs Firması
Bir yerden başka bir yere gitmeyi sağlayan birden fazla araç ve aracı vardır. Geçmişten günümüze ulaşım imkan ve araçları değişerek gelişmeye devam etmektedir. Otobüsler, bu araçların başında popülerliğini koruyarak her geçen günle birlikte kendini yenilemekte hız kazanmaktadır. Otobüslerle seyahat etmek birçok alanda kolaylık sağlamaktadır. Bilet alma, belirli gün ve saatlerde 7/24 saat hizmet alma, bilet iptali veya erteleme gibi unsurlar bu kolaylıklar arasında sadece birkaçıdır. Has Diyarbakır Seyahat’de otobüs firmaları arasında sık olarak tercih edilmektedir. Güvenli bölgelerden geçişler ve yolculara olan ilgileri birden fazla yolcunun memnuniyetini kazanmıştır. Has Diyarbakır Seyahat firmasını yakından incelemek ve biletinizi en uygun fiyata almak için geç kalmayın!
Otobüs Filoları Neden Önemlidir?
Yolcu güvenliğini sağlamakla yükümlü olan firmalar olası kaza ya da yaralanmaların önüne geçmek için sıkı tedbirler alır. Yolculara en kaliteli hizmeti vermek için otobüs filolarına yenilerini ekleyen Has Diyarbakır Seyahat, 29 filo aracı ile ülkenin dört bir yanında hizmetler vermektedir. Alınan önlemlere kısaca göz atmak isterseniz:

  • Kullanım açısından tecrübe ve uzmanlık isteyen otobüslerin şoförleri, alanında en iyi belgeleri kazanmış kişilerdir.
  • Belirlenen durak noktalarında araçların bakım ve diğer kontrolleri eksiksiz yerine getirilmektedir.
  • Gece yolculuklarında yolcularının güvenliğine iki kat önem veren firma, yedek araç kullanıcı şoförü eksik etmemektedir.
  • Araç içlerinde bulunan yardım amaçlı alet ya da ekipmanlar yolcuların olası durumlar için (kaza, araç içinde sıkışma, yangın vs. ) hali hazırda beklemektedir.
 
Sık Olarak Tercih Edilen Güzergahlar
Her yolculukta bilinen ve mutlaka bir ya da birden fazla yolcu için gidilen yerler vardır. Bilet alırken firmaların talepler doğrultusunda kendilerine belirledikleri bazı varış noktaları bulunmaktadır. Has Diyarbakır Seyahat firmasının popüler güzergahları Diyarbakır’dan yola çıkarak Batman, Kayseri, Iğdır, Mersin, Isparta, İzmir ve İstanbul’a kadar devam etmektedir. Çizilen yol haritası sonrası mola yerlerinde farklı şehir yerlerinde de yolcu alımı ya da bırakımı yapılmaktadır. İletişime açık personel ve şoförler ile isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Yolculuğunuz sırasında size yardımcı olacak görevliler sıkıntısız ve güvenli bir yolculuğun teminatını, firma adına gerçekleştirecektir.
Kendinizi Evinizde Hissettirecek Unsurlar
Evinizden veya da sevdiğiniz birinin yanından ayrıldıktan sonra yolculuk yapmak size yorucu ve rahatsız hissettiriyor olabilir. Koltuk aralığının dar olması, mevsime uygun olmayan ikram sunumu ya da otobüs içindeki hizmetler konusunda kötü tecrübeler yaşamanız sizi yolculuk konusunda bir ön yargı yaşamanıza neden olabilmektedir. Doğru firmayı seçmenin önemi işte burada devreye girmektedir. Has Diyarbakır Seyahat, çeşitli ikram seçenekleri size  sıcak/soğuk içecek servisinde bulunmakla birlikte katı yiyecek servisleri ile midenizi düşünmektedir.
Otobüs içindeki temizlik, uydu bağlantılı canlı televizyon yayınları, kablosuz internet hizmeti ile yolculuğunuz sırasındaki zamanın hızla akıp gitmesini sağlamaktadır. Farklı hizmet türlerini de yolcularına sunan firmada kitap ve dergi okuyabilir, yolculuğunuzu faydalı bir aktiviteye dönüştürebilmektedir. Firmanın bilet almak isteyen kişilere sunduğu bir başka program ise online olarak bilet alma imkanıdır. İOS ve Android marketler üzerinden ücretsiz olarak indirilen Has Diyarbakır Seyahat mobil uygulaması sizi otogar kalabalığındaki sıradan kurtarmaktadır. Ücretsiz üye olup yapacağınız yolculuk için tarihlere bakabilir, detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan sorulara net cevaplar almak için de firmanın çeşitli iletişim kanallarına başvuruda bulunabilirsiniz.
Değişen işlem ve firmaların kendini büyütmek için hizmet anlayışlarının farklılaşması ile bilet fiyatlarında oynamalar yaşanabilmektedir. En  uygun fiyatlı bulmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Yolculuğunuzun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz!

Has Diyarbakır Seyahat İletişim

Telefon: 904122342160
E-Posta: bilgi@hasdiyarbakir.com.tr
Website:

Adres:
Kıbrıs Cad. No :20 Diyarbakır Merkez

Has Diyarbakır Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Has Diyarbakır Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4

3 Değerlendirme

M****

T****

27-07-2022

Koltukların üzerinde bulunan mini tv’ler çalışmıyordu. Sorduğumuzda iki seneden beri hiçbir firmada bulunmadığını söylediler. Temizliğe biraz daha fazla önem verilebilinirdi.Koltuğumuzun arkası boş plastik eşyalarla doluydu.Şoförümüz ve muavinimiz Zülküf bey son derece kibarlardı. İlgi ve alakaları için teşekkür ederiz.


S****

****

16-05-2022

Fazlasıyla memnun kaldım


M****

N****

03-01-2022

.