Kahramanmaraş Mersin Otobüs Bileti

Kahramanmaraş - Mersin Otobüs Seferleri

 • Öz Has Bingöl
  PAZARCIK
  00:45
  MERSIN (İÇEL)
  04:59
  200,00 TL
 • Ede Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  07:30
  SILIFKE
  12:45
  250,00 TL
 • Metro Turizm
  KAHRAMANMARAS
  17:00
  SILIFKE
  23:15
  250,00 TL
 • Adıyaman Anka Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  19:25
  SILIFKE
  00:55
  250,00 TL
 • Tuncelililer
  KAHRAMANMARAŞ
  17:00
  SILIFKE
  22:15
  250,00 TL
 • Lüks Afşınlılar Seyahat
  KAHRAMANMARAŞ
  18:30
  SILIFKE
  23:45
  250,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  KAHRAMANMARAŞ
  01:30
  MERSIN (İÇEL)
  04:59
  180,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  KAHRAMANMARAŞ
  02:15
  MERSIN (İÇEL)
  06:15
  180,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  10:30
  MERSIN
  14:30
  180,00 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  15:30
  MERSIN (İÇEL)
  19:00
  180,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KAHRAMANMARAŞ
  01:29
  MERSIN (İÇEL)
  04:59
  180,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  KAHRAMANMARAŞ
  01:30
  MERSIN (İÇEL)
  06:00
  180,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kahramanmaraş - Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Anka
Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Aksu Turizm
Cesur Bingöl
Ede Turizm
Esadaş
Has Bingöl
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
Kontur Turizm
Lider Elbistan
Lüks Afşınlılar Seyahat

Kahramanmaraş - Mersin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kahramanmaraş Mersin arası genellikle 4 saat 14 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kahramanmaraş Mersin arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Anka, Adıyaman Gülaras, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Aksu Turizm, Cesur Bingöl, Ede Turizm, Esadaş, Has Bingöl, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kontur Turizm, Lider Elbistan, Lüks Afşınlılar Seyahat firmalarıdır.
Kahramanmaraş Mersin otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 200 TL kadardır.
En ucuz Kahramanmaraş Mersin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Hakkında

Akdeniz bölgesinin incisi olan Kahramanmaraş, dondurması ve biberi ile meşhurdur. İlkbahar ve sonbahar aylarında en ucuz otobüs bileti kampanyalarından yararlanmak için Kahramanmaraş’ı ziyaret edebilirsiniz.

Kent, sanayi açısından oldukça iyi durumdadır ve gelişmiş bir ekonomisi bulunmaktadır. Bu ekonomi dahilinde iş gücü de sanayi ve tarıma yönelmiştir. Eğitim açısından da gelişme gösteren Kahramanmaraş, her zaman yükselen bir eğitimli nüfus eğilimi göstermiştir.

Maraş dondurması ile dünyaca ünlü olan bu kentte, merkez ve Elbistan ilçeleri oldukça popülerdir. Döğmeli çorba, bayram çöreği, çökelekli börek gibi doğal lezzetleri oldukça popülerdir.

Bakır ve ağaç oyma ürünleri ile hediyelik eşya konusunda da özgün çeşitlerin bulunabileceği Kahramanmaraş, kültürünü her yerde en iyi şekilde korumaktadır. 
 

Mersin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin

Mersin limanına yakın olan ve Akdeniz merkezde yer alan MEŞTİ, her yere kolay bir şekilde ulaşımın sağlandığı bir alandır.


Birçok şehirde olduğu gibi Mersin’de de toplu taşımada pratik bir çözüm olan kent kart kullanılır. Kent kartı her yerde bulmanız mümkündür. Otogar, kent kart satış noktaları ve durak gibi alanlarda kent kart satın alınabilir ve birçok otomattan da dolum yapılabilir.

En ekonomik koşullarda seyahat etmek için toplu ulaşımı tercih edebileceğiniz gibi, otobüs firmalarının servisleri, taksiler ve dolmuşlarla da istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0324) 232 15 77 numaralarından çağrılabilmektedir. Akdeniz merkeze yürüyerek ya da otogar durağından taksi çağırarak gitmek istediğiniz yere taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça ekonomiktir ve gece tarifesi yoktur. Ancak uzak bir ilçe ya da
köye gidecekseniz şoförle görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

101 ve 102 numaralı otobüsler her 15 dakikada bir kalkmaktadır. Bu araçlarla kent kart kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogardan da her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. En son otobüs 23:30 civarında kalkmaktadır ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmanız ferah trafik sayesinde oldukça kolaydır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı firmalar Mersin ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu nedenle seyahat ettiğiniz firmalardan servis hizmeti konusunda bilgi edinerek güzergah ve saatler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ve dolmuş hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, otogardan çıktıktan sonra da kısa sürede bir dolmuş bulabilirsiniz. Kent kartınız yoksa dolmuşlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir

En Popüler Kahramanmaraş - Mersin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Mersin Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  5°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  3°C
 • açık
  Cum
  açık
  4°C
 • açık
  Cmt
  açık
  5°C
 • açık
  Paz
  açık
  5°C

Haritada Mersin

Mersin Hakkında

Nüfus
1.745.221
Plaka
33
Telefon Kodu
324