Mersin Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Mersin - Kahramanmaraş Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  MERSIN
  06:00
  ELBISTAN
  12:00
  300,00 TL
 • Lider Elbistan
  MERSIN (İÇEL)
  01:30
  KAHRAMANMARAŞ
  05:00
  180,00 TL
 • Adiyaman Ünal
  SILIFKE
  04:29
  KAHRAMANMARAŞ
  09:59
  250,00 TL
 • Lüks Afşınlılar Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  07:30
  KAHRAMANMARAŞ
  11:00
  160,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  MERSIN (İÇEL)
  09:29
  KAHRAMANMARAŞ
  13:29
  180,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  13:30
  KAHRAMANMARAŞ
  18:00
  180,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  18:00
  KAHRAMANMARAŞ
  21:30
  180,00 TL
 • Tuncelililer
  MERSIN (İÇEL)
  21:01
  KAHRAMANMARAŞ
  01:01
  180,00 TL
 • Adıyaman Anka Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  06:00
  KAHRAMANMARAŞ
  09:45
  170,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  06:15
  KAHRAMANMARAŞ
  10:30
  180,00 TL
 • Ak Aksu Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  08:30
  KAHRAMANMARAŞ
  12:00
  180,00 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  10:00
  KAHRAMANMARAŞ
  14:00
  180,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Mersin - Kahramanmaraş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Anka
Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Aksu Turizm
Cesur Bingöl
Ede Turizm
Esadaş
Has Bingöl
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
Kontur Turizm
Lider Adana Seyahat
Lider Elbistan

Mersin - Kahramanmaraş Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Mersin Kahramanmaraş arası genellikle 6 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Mersin Kahramanmaraş arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Anka, Adıyaman Gülaras, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Aksu Turizm, Cesur Bingöl, Ede Turizm, Esadaş, Has Bingöl, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kontur Turizm, Lider Adana Seyahat, Lider Elbistan firmalarıdır.
Mersin Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz Mersin Kahramanmaraş otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Mersin Hakkında

108 km uzunluğunda bir doğal plaj potansiyeline sahip olan Mersin, Antalya’dan çok önceleri oldukça gözde bir tatil beldesiydi.


Farklı medeniyetlerin buluştuğu, çok sayıda tarihi ve kültürel varlığıyla mütevazı bir şehir olan Mersin, Cennet – Cehennem çökükleri, Astım mağarası, ilk tarımın yapıldığı verimli topraklar olan Yumuktepe Höyüğü ve daha birçok önemli eserin bulunduğu Mersin müzesiyle görülmeye değer bir kenttir.

Mersine en ucuz otobüs bileti bulunduğunda mutlaka alınıp gezmek için fırsat yaratılmalıdır. Marinası da oldukça şık olan Mersin, Tarsus müzesi, Tarsus Şelalesi, Saint Paul Kilisesi, Şahmeran Mağarası, Yedi Uyurlar Mağarası ve daha nice tarihi mekanıyla görülesi yerlerden biridir.

Cambazlı Kilisesi de oldukça dikkat çekici mekanlar arasındadır. Akdeniz’in en güzel renklerini içinde barındıran bu tarihi kentte asırlar öncesine yolculuk yapabilir, içinizi dinlendiren havası ve doğasıyla huzurlu ve ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Kahramanmaraş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş Hem şehir içi hem de şehir dışı ulaşımın merkezi olan otogarda, şehir içi ulaşımı sağlayan belediye otobüsleri, taksiler ve minibüsler için özel bir alan bulunmaktadır.

Her dönem yolcu yoğunluğunun fazla olduğu kentte, özellikle belediye otobüsleri ile çok fazla ulaşım sağlanmaktadır. Toplu taşıma için Kahraman Kart kullanılmaktadır.
Online para yüklenebilen ve bu kartları otobüslere basarak seyahat edebilirsiniz.

İstediğiniz zaman taksi ile ulaşabileceğiniz şehir merkezine uzun mesafelerde yolculuk etmek isteyenler için pazarlıklı bir şekilde ücret konusunu netleştirebilmektedir.

 
Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile seyahat etmek isterseniz  (0344) 235 00 46 numarasından durağa ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle belirlenmektedir.

Şehir merkezine ulaşım oldukça pratiktir. Uzak mesafelerdeki ulaşım ihtiyacınız için taksi hizmeti alabilirsiniz. Taksilerle pazarlık yaparak fahiş olmayan fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara ulaşım için otogar kalkışlı olarak birçok yere ulaşım sağlanmaktadır. H11 ile Sosyal Bilimler Lisesi, H24 Şekerdere Binevler güzergahlarına aktarmasız olarak ulaşabilirsiniz.

Otobüslerde Kahraman Kart kullanarak avantajlı ve daha ekonomik seyahat edebilirsiniz. Kahraman Kart satış noktaları terminaller, büfeler ve hareket merkezleridir. Bittikçe internetten online olarak para yükleyebilirsiniz. En uygun otobüs bileti olan Kahraman Kart 5 TL karşılığında satın alınmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kahramanmaraş’ın belli ilçelerine ve bazı köylerine servis hizmeti vardır. Bu servis araçlarıyla gideceğiniz yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Güzergah ve saat bilgileri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla görüşebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Dolmuşlarla her yere ulaşım mümkündür. Özellikle mahalle ve köylere ulaşım için dolmuşlar tercih edilir ve neredeyse her yerde bir dolmuş bulabilirsiniz. Ücretler 1.50’den başlamakta ve gidilecek alana göre fiyat değişmektedir.

En Popüler Mersin - Kahramanmaraş Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kahramanmaraş Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -9°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  -15°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -14°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -15°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -13°C

Haritada Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Hakkında

Nüfus
1.096.610
Plaka
46
Telefon Kodu
344