Adana - Erzincan Otobüs Bileti

Adana - Erzincan Otobüs Seferleri

 • Lüks Kahramanmaraş Turizm
  ADANA
  15:00
  ERZINCAN
  01:50
  120 TL
 • Ak Aksu Turizm
  ADANA
  15:30
  ERZINCAN
  03:20
  120 TL
 • Kars Kalesi
  ADANA
  16:00
  ERZINCAN
  04:20
  110 TL
 • Turay Seyahat
  ADANA
  18:30
  ERZINCAN
  06:50
  110 TL
 • Esadaş
  ADANA
  18:30
  ERZINCAN
  05:20
  110 TL
 • Turay Seyahat
  ADANA
  21:30
  ERZINCAN
  09:50
  110 TL
 • Tuncelililer
  ADANA
  22:30
  ERZINCAN
  09:50
  120 TL

Adana - Erzincan Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Esadaş
Iğdırlı Turizm
Tuncelililer
Turay Turizm
Aksu Turizm
Dadaş Turizm

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Erzincan Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan

Erzincan otogarı şehir merkezinde olduğu için çevre ilçe ve köylere ulaşım da oldukça kolaydır. Can kart sayesinde öğrenciler, engelliler ve yaşlılar en uygun otobüs bileti alıp şehir içi seferlerde kullanabilmektedir.

Erzincan otogarından şehir merkezine ulaşmak için otogardan çıkmak yeterlidir. Ancak farklı ilçelere gitmek istediğinizde, otobüs, minibüs ve bazı otobüs firmaların servislerinden yararlanabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi hizmeti için (0446) 214 34 74 numaralarından taksi çağırabilirsiniz. Taksi ücretleri konusunda her zaman şoförle görüşüp karar verilmesi tercih edilmektedir. Uzak köylere taksi ile gidilmesi ücret konusunda uçuk rakamların konuşulmasına neden olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan otogarının hemen karşısında yer alan otobüs duraklarından her ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Üniversite, Ordu Cad., İstasyon, Dörtyol gibi bölgelere otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Can kartlarınızla istediğiniz güzergaha ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmanızın servis hizmeti varsa, ücretsiz servis imkanından yararlanabilirsiniz ve belirlenmiş olan güzergahlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis saatleri için otobüs firmalarınızla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogar çıkışında bulunan duraktan minibüse de binebilirsiniz. Minibüsler gidilecek olan bölgeye göre değişecek olan fiyatlarla hizmet vermektedir. Minibüs ücretleri 1.5 TL’den başlayan fiyatlarla gidilecek olan alana göre değişiklik göstermektedir.

En Popüler Adana - Erzincan Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Erzincan Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  -3°C
 • açık
  Per
  açık
  -5°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -5°C
 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  -3°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  -14°C

Haritada Erzincan

Erzincan Hakkında

Nüfus
0
Plaka
24
Telefon Kodu
446