Mersin - Niğde Otobüs Bileti

Mersin - Niğde Otobüs Seferleri

 • RH Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  00:30
  NIĞDE
  03:35
  50 TL
 • Süha Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  09:00
  NIĞDE
  50 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  10:30
  NIĞDE
  13:20
  40 TL
 • RH Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  11:00
  NIĞDE
  14:05
  50 TL
 • Hedef Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  12:30
  NIĞDE
  40 TL
 • RH Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  13:00
  NIĞDE
  16:05
  50 TL
 • Metro Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  14:00
  NIĞDE
  16:50
  40 TL
 • RH Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  15:00
  NIĞDE
  18:20
  50 TL
 • Turay Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  17:00
  NIĞDE
  19:50
  40 TL
 • Metro Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  17:30
  NIĞDE
  21:35
  40 TL
 • RH Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  17:30
  NIĞDE
  20:50
  50 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  23:30
  NIĞDE
  02:20
  40 TL

Mersin - Niğde Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Turay Turizm
Nevşehirliler Seyahat
Kanberoğlu
Iğdırlı Turizm
Mersin Travel Turizm
RH Turizm
Tokat Seyahat
Öz Sivas Seyahat
Metro Turizm
Süha Turizm
Lider Adana Seyahat

Mersin Hakkında

108 km uzunluğunda bir doğal plaj potansiyeline sahip olan Mersin, Antalya’dan çok önceleri oldukça gözde bir tatil beldesiydi.


Farklı medeniyetlerin buluştuğu, çok sayıda tarihi ve kültürel varlığıyla mütevazı bir şehir olan Mersin, Cennet – Cehennem çökükleri, Astım mağarası, ilk tarımın yapıldığı verimli topraklar olan Yumuktepe Höyüğü ve daha birçok önemli eserin bulunduğu Mersin müzesiyle görülmeye değer bir kenttir.

Mersine en ucuz otobüs bileti bulunduğunda mutlaka alınıp gezmek için fırsat yaratılmalıdır. Marinası da oldukça şık olan Mersin, Tarsus müzesi, Tarsus Şelalesi, Saint Paul Kilisesi, Şahmeran Mağarası, Yedi Uyurlar Mağarası ve daha nice tarihi mekanıyla görülesi yerlerden biridir.

Cambazlı Kilisesi de oldukça dikkat çekici mekanlar arasındadır. Akdeniz’in en güzel renklerini içinde barındıran bu tarihi kentte asırlar öncesine yolculuk yapabilir, içinizi dinlendiren havası ve doğasıyla huzurlu ve ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Niğde Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Niğde Şahinali mahallesinde yer alan otogara servisler ve minibüslerle ulaşmak mümkündür. Niğde otogarında taksi hizmeti de vardır ve her zaman kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Komşu illere ve ilçelere kolay bir şekilde ulaşım sağlayan Niğde otogarında, bazen indirimli otobüs bileti kampanyaları düzenlenmektedir. Günübirlik olarak yakın illere de otobüs seferleri düzenlenmektedir. Nevşehir, Kayseri gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşmak için en uygun otobüs bileti bulacağınız yerel firmalarla seyahat edebilirsiniz.

Ulaşım konusunda minibüslerden yararlanılır ve şehirde halk otobüsleri de vardır. Taksi ise en son tercih edilen ulaşım araçlarından biridir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalde bulunan taksi durağından taksi ile gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri bazen çok yüksek olabileceğinden şoförle önceden görüşerek ücret konusunda bilgi alabilirsiniz. Taksi durağı için 0388 213 12 22 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Niğde kent kart ile binilebilen otobüslerle Niğde’nin her yerine ulaşım mümkündür. Otobüs seferleri saat 06:30’da başlamaktadır. Akşam 20:00’den sonra zor bir ulaşım imkanı bulunan otobüs seferleri, otogardan şehir merkezi ve diğer ilçelere ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Otobüslerde geçerli olan Kent Kartı satın almak için terminal gişeleri ve bilet satış noktalarına 5 TL ödeyerek karta sahip olabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Servislerle şehir merkezine ulaşım için otogarda yer alan farklı güzergahlara giden otobüsleri tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine ücretsiz olarak ulaşabilmek için otobüs bileti aldığınız firmayla iletişim kurabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Niğde’de ulaşımın çoğunda minibüsler hakimdir. Minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Minibüsler ekonomik fiyat avantajlarıyla istediğiniz yere hızlıca ulaşmanızı sağlamaktadır.

En Popüler Mersin - Niğde Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Niğde Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  -2°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  0°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  1°C
 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  1°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  1°C

Haritada Niğde

Niğde Hakkında

Nüfus
0
Plaka
51
Telefon Kodu
388