Osmaniye - Hatay (Antakya) Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Osmaniye - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri

 • Esadaş
  OSMANİYE
  05:30
  HATAY
  07:20
  25 TL
 • Turay Seyahat
  OSMANİYE
  06:00
  HATAY
  07:50
  25 TL
 • Metro Turizm
  OSMANİYE
  08:00
  HATAY
  09:20
  27 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  OSMANİYE
  10:00
  HATAY
  11:50
  30 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  OSMANİYE
  15:30
  HATAY
  17:50
  25 TL
 • MIDYAT SEYITOGLU
  OSMANİYE
  16:45
  HATAY
  18:35
  35 TL
 • Has Diyarbakır
  OSMANİYE
  17:44
  HATAY
  19:34
  40 TL
 • Lider Muş Turizm
  OSMANİYE
  22:30
  HATAY
  00:20
  25 TL
 • Has Bingöl
  OSMANİYE
  23:00
  HATAY
  00:20
  25 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  OSMANİYE
  23:30
  HATAY
  00:50
  25 TL

Osmaniye - Hatay (Antakya) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Best Van Turizm
Turay Turizm
Has Bingöl
Özlem Cizre Nuh
Has Diyarbakır

Osmaniye Hakkında

Türkiye’nin 80. ili olan Osmaniye, Çukurova’nın en doğusunda yer alan bir orman kentidir. Bu tarım cennetinin nüfusu 512 bin kişiden fazladır.

Tarım alanlarının verimli olması ve Ceyhan nehrinin sulama görevi görmesi, bölgenin sanayisinin de gelişmesine yardımcı olmuştur. Yer fıstığı ve turp üretiminde ciddi bir öndeliği olan Osmaniye, mercimek köftesi, içli köfte ve kısır gibi çeşitlerle oldukça popülerdir.

Önemli bir kavşak noktasında olması nedeniyle, Avrupa ve Orta doğuyu birbirine bağlamaktadır.

Doğalgaz tesisat borusu üretiminde ülkenin tüm ihtiyacını karşılamaktadır. Turistik olarak gezilecek yerleri Kastabala Antik Kenti ve Osmaniye kent bölgesi başta olmak üzere, Sabun Çayı Şelaleleri, Kırmıtlı Kuş Cenneti ve Toprakkale kalesidir.

Hatay Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay otogarından yakın illere dolmuşlar ya da yerel otobüslerle en uygun otobüs bileti bulup gitmek mümkündür. Bu nedenle otogar oldukça hareketlidir. Çünkü Adana’ya çok yoğun bir ulaşım vardır.


Büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşım, taksi, servis, dolmuş ve halk otobüsleriyle sağlanmaktadır. Her yere farklı ücret tarifeleri ile giden belediye araçları sayesinde pratik bir ulaşım sağlanabilmektedir. Her yerden Hatay kentine otobüs vardır ve yollar da kişisel
kullanım için oldukça uygundur.

Hatay otogarından şehir merkezine ulaşmak için, birçok farklı ulaşım seçeneğini tercih edebileceğiniz gibi, kiralık araç talep ederek sizi otogardan karşılamalarını da isteyebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi 0326 227 22 23 numarasıyla hizmet vermektedir. 23 taksinin bulunduğu otogarda otobüsünüzden indiğinizde birçok taksi bulabilirsiniz ve ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bir büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşımı sağlamak için halk otobüsleri de görev yapmaktadır. Halk otobüslerinin yer aldığı kentte, ulaşım gidilecek olan bölgelere göre değişen fiyat tarifeleriyle sağlanmaktadır. Birçok bölgeye halk otobüsü ile ulaşım mümkünken, dolmuşlar da çok sık kullanılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının servisleriyle de çeşitli köy ve ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu servisler genelde servislerin bulunduğu bekleme alanında yer almaktadır ve otobüs firmanızdan servisin olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda dolmuşlar sayesinde birçok bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Topbağzı, İskenderun, Adana, Sabancı, Tayfur Sökmen Kampüsü, MKÜ Hastanesi, Kahramanmaraş, İslahiye gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Her zaman ekonomik biletler bulma imkanı bulunmaktadır.

En Popüler Osmaniye - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Hatay (Antakya) Hakkında

Nüfus
0
Plaka
31
Telefon Kodu
326