Elazığ Gaziantep Otobüs Bileti

Elazığ - Gaziantep Otobüs Seferleri

 • Bingöl Yüzenada
  ELAZIĞ
  20:00
  GAZIANTEP
  02:00
  240,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  ELAZIĞ
  04:00
  GAZIANTEP
  12:30
  250,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  ELAZIĞ
  10:15
  GAZIANTEP
  16:15
  280,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  ELAZIĞ
  15:20
  GAZIANTEP
  20:50
  280,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  ELAZIĞ
  04:00
  GAZIANTEP
  10:00
  280,00 TL
 • Tuncelililer
  ELAZIĞ
  12:30
  GAZIANTEP
  18:30
  280,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  ELAZIĞ
  15:30
  GAZIANTEP
  21:00
  280,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  KARAKOÇAN
  18:50
  GAZIANTEP
  03:00
  450,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Elazığ - Gaziantep Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Cesur Bingöl
Has Bingöl
Lider Muş Turizm
Muş Yolu Turizm
Elazığlılar
Öz Has Bingöl
Tuncelililer

Elazığ - Gaziantep Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Elazığ Gaziantep arası genellikle 6 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Elazığ Gaziantep arasında sefer yapan otobüs firmaları Cesur Bingöl, Has Bingöl, Lider Muş Turizm, Muş Yolu Turizm, Elazığlılar, Öz Has Bingöl, Tuncelililer firmalarıdır.
Elazığ Gaziantep otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 240 TL kadardır.
En ucuz Elazığ Gaziantep otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Elazığ Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesinin Yukarı Fırat bölümünde bulunan Elazığ, Doğu Anadolu’nun Erzurum ve Malatya kentlerinden sonra en büyük üçüncü ilidir.

Halk arasında memleketi Elazığ olanlara gakgoş denilmektedir. M.Ö. 20. yüzyıla kadar uzanan tarihi ile Süryani, Rum ve Ermeni nüfusun birlikte yaşadığı bu kentte medeniyetin izleri bulunmaktadır. Sanayi, ticaret ve tarımla geçinen halk, bol verimli topraklara tarım ürünleri ekerek geçinir.

Türkiye’nin en büyük hidroelektrik santrallerinden birinin bu bölgede olması sanayi alanında da gelişmesine neden olmuştur. Mermer, matbaa, tekstil ve süt sanayisinde oldukça gelişmiş bir konumdadır.

Kültürel açıdan farklı medeniyetlerin bir arada bulunduğu Elazığ da her medeniyetten bir iz bulmak mümkün olmaktadır.

Gaziantep Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Gaziantep

Gaziantep otogarı şehir merkezine uzak mesafededir. Bu nedenle ulaşım konusunda zamanınızı iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Yerel firmalardan genelde en uygun otobüs bileti satın almak mümkündür. Ancak birkaç gün önceden alınması gerekmektedir. Bazı zamanlarda bilet bulmak zor olabilmektedir. Otogardan çeşitli araçlarla şehir merkezine ulaşım mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiyle şehir merkezine ulaşım 50 – 55 TL civarında tutmaktadır ve eğer taksi ile şehir merkezine ulaşmak isterseniz (0342) 328 93 13 numaralı terminal taksi durağını arayabilirsiniz. Otobüs seferlerinin bittiği bir saatte otogarda buluyorsanız servis ya da taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardaki belediye otobüslerinden Karataş 1, Mavikent, Karataş 2, Balıklı, Yukarıbayır, 60. Yıl, 75. Yıl, Düztepe ve Hayvanat Bahçesine otobüs seferleri ile ulaşım mümkündür. Şehir otobüsleri ile ulaşım için 27 Kart adı verilen elektronik biletler kullanılmaktadır. Terminalden satın alabileceğiniz 27 Kartlarının dolumlarını otomatlardan ve büfelerden yaptırabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Özellikle Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerine otobüs firmalarının servisleriyle ulaşım mümkün olmaktadır. Otobüs firmanızdan güzergah bilgileri hakkında detayları öğrenebilirsiniz ve aracınızdan indiğiniz saate göre kalkış yapan servisleri kullanabilirsiniz.

En Popüler Elazığ - Gaziantep Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Gaziantep Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  -1°C
 • açık
  Per
  açık
  -3°C
 • açık
  Cum
  açık
  -2°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -1°C
 • açık
  Paz
  açık
  -1°C

Haritada Gaziantep

Gaziantep Hakkında

Nüfus
1.931.836
Plaka
27
Telefon Kodu
342