Erektaş Seyahat Online Otobüs Bileti

Erektaş Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Erektaş Seyahat Hakkında

Erektaş Seyahat

Erektaş Seyahat, 1987 yılında kurulmuştur. Firma kurucusu Semih Salim Baç’tır. Erektaş Seyahat Genel Merkezi Kahramanmaraş’ta yer alıyor. Firma 30 yılı aşkın bir süredir hizmet veriyor. Önce İnsan anlayışı ile yola çıkan firma, 1987 yılından beri kurumsal şekilde hizmet veriyor.

Hizmet ve Programları

Hizmet kalitesinden ödün vermeden, hizmet seçeneklerini geliştirerek farklı programlar ile hizmet veriyor. Firmanın şehirlerarası sunmuş olduğu yolculuk hizmeti, geniş bir lokasyon üzerinden sağlanıyor. Tercih edilen otobüsler, personeller müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından titizlik ile seçiliyor.
Konuk Kart: Yaptığınız yolculuklar ile kazanacağınız puanlar, size ücretsiz bilet hakkı tanıyacak. Bunun için sunulan Erektaş Seyahat otobüs kartı direkt olarak müşteri memnuniyetini sağlamak üzerine geliştirilmiştir. Yapılan yolculuklarınızın ardından, birikmiş olan puanlarınız ile bedava yolculuk yapma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Kartı çıkarmak için kimlik bilginiz, isim, soy isim ve telefon numarası yeterli olacaktır. Bilgilerinizin alınması ile sonrasında yapacağınız bilet alışverişlerinizde, bilgileriniz otomatik olarak aktarılacaktır.
Otobüs İmkanları: Aynı zamanda yapılacak yolculukta otobüsün konforundan ödün verilmemesi son derece önemli. Bunun için otobüsün içinde internet, MP3, TV gibi seçenekler oluşturulmuştur. Bunları değerlendirmeniz durumunda, sorun yaşamadan otobüste keyifli zaman geçirebileceksiniz.
Otobüs İkramları: Teknolojik imkanların yanı sıra, sizin en iyi şekilde seyahat etmenizi sağlamak açısından otobüs ikramları da sunulur. Sıcak soğuk içeceklerin verilmesi, sizin yolculuk sırasında talebinize göre olacaktır. Muavinlerin düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu kontroller sayesinde, direkt olarak siz taleplerinizi sunabilirsiniz. Bunun yanında tatlı ve tuzlu ikramları da değerlendirerek, otobüs imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Servis Fırsatı;

Erektaş Seyahat servisi sizin bir yerden bir yere erişiminizin çok daha hızlı ve kolay olmasını sağlıyor. Bunun için direkt olarak servis seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Uygun olan yerden alınarak otogara bırakılacaksınız. Bunun için servis hizmetinden faydalanacak olduğunuzu bildirmeniz yeterli olur. Bu turizm acentesi ile şehirlerarası yolculuk yapacak olmanız yeterlidir. Bunu bildirerek, servisi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Her geçen geliştirilen hizmet seçenekleri ile yolcuların memnuniyetinin sağlanması hedefleniyor. Hem güvenli hem de konforlu yolculukların yapılması mümkün oluyor.

Seferleri

Otobüs seferleri önceden belirleniyor. Otobüsün nereden hareket edeceği, otobüsün nereye varacağı, yolculuğun hangi tarihte gerçekleşecek olduğu gibi tüm seçeneklerin önceden belirlenmesi söz konusu. Bunlara dikkat etmeniz durumunda, direkt olarak belirlenen seferler üzerinden Erektaş otobüs bileti alabilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinden sunulan sorgulama butonunun da kullanabilirsiniz.
Kalkış Noktaları;
Otobüsün hangi noktalardan hareket ettiği belirlenmiştir. İstanbul, Ankara, Samsun, Erbaa, Alibeyköy, Amasya, Cevizli, Gebze, Gümüşhacıköy, Güzelyalı, İstanbul, İzmit, Kaynarca, Merzifon, Niksar, Osmancık, Sakarya, Sivas, Suluova, Taşova, Tepeüstü kalkış noktaları arasında.
Varış Noktaları;
Ankara, İstanbul, Samsun, Bolu, Çamlıbel, Çorum, Düzce, Gebze, Gümüşhacıköy, İstanbul, İzmir, Kavak, Ladik, Sakarya, Sivas, Sungurlu, Tokat, Yıldızeli gibi lokasyonlara da varış gerçekleşiyor.
Sefer tipi, seyahat süresi, Güzergah gibi bilgilerin size öncesinde verilmesi mümkün. Ayrıca saat de aynı şekilde belirlenen saat üzerinden olacaktır. Tüm bunlara dikkat edilerek, yolculuğun gerçekleşmesi sağlanacak.

Otobüs Filosu

Bakıldığında otobüs filosunun son derece geniş bir filo olduğu görülüyor. 100’e yakın araç ile Erektaş Seyahat otobüs filosu oluşturulmuştur. Genel olarak araçların tipi ile ilgili bilgi verilmemiştir; ancak araçların güvenlikten ödün verilmeden belgeleri tam bir şekilde yola çıktığı bilgisi sunulmuştur. Her geçen gün geliştirilen araç filosu sayesinde, güvenli ve kontrollü bir şekilde firmanın büyümesi sağlanıyor. Uzun yılları hizmet veren firmanın her geçen gün araç filosuna yenisini ekleyerek, büyük hizmet ağı oluşturması sağlanıyor.
 

Erektaş Seyahat İletişim

Telefon: (0549)-549-77-77
E-Posta: erektas@erektas.com.tr
Website:

Adres:
Gazi Osman Paşa Mahallesi Gazi Bulvarı No:77 TOKAT/ERBAA

Erektaş Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Erektaş Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.25

4 Değerlendirme

E****

****

24-06-2022

Teşekkür ederim


e****

a****

14-06-2022

Yapmis oldugum yolculuk son derece guzeldi ve cok memnun kaldim herkewe tavsiyem olur


i****

****

06-01-2022

gayet başarılı


L****

C****

01-11-2021

Otobüs 1 saat rötar yaptı. Trafikten kaynaklı olduğunu söyledi lakin o saatlerde ne Adapazarı'nda ne de İzmit'te hatta İstanbul'un köprülerinde bile trafik yoktu FSM Köprüsünden Kavacık Köprüsüne oldukça yoğun olmayan bir trafik mevcut idi buna rağmen 1 saate takılmadık İstanbul halidir dedik lakin İstanbul-Erbaa arasında ki seyahat oldukça araç ve şoförden kaynaklı yorucu geçti...