Lüks Amasya İtimat Turizm Otobüs Bileti Al

Lüks Amasya İtimat Turizm Hakkında

Lüks Amasya İtimat Turizm

Türkiye’deki otobüs firmaları dendiği zaman eskiden beri hatırlanan isimlerin içinde Amasya İtimat Turizm de vardır.  Kuruluşu 1986 yılının Haziran ayına kadar giden Lüks Amasya İtimat Turizm otuz üç yıldır ülkemiz karayollarında hizmet vermektedir. Ve Amasya dendiği zaman aklımıza gelen elmayı ve Yeşilırmak nehrini de her zaman hatırlatmaktadır. Başlangıcını sadece dokuz adet Mercedes marka otobüs ile yapan firma yıllar içinde hem araç filosunu hem de yenilikçi hizmet anlayışını sürekli geliştirmiştir. Bugün için Lüks Amasya İtimat Turizm otobüsleri son model Mercedes Travego marka araçlardır ve hepsinde klima, açık büfe ikramlar, film yayını gibi seyahati kolaylaştırıcı özellikler vardır. Tüm yolcular ferdi kaza sigortası güvencesi altındadır ve 80 kilometrelik hız limitine özellikle uyulmaya çalışılmaktadır. Firmanın kendi kontrol personeli uğranılan her garajda takograflardan cihaz grafik kontrolü yapmaktadırlar. Ücretsiz bagaj hakkı 30 kilodur.
 

İrtibat Noktaları ve Şubeler

 
Öncelikle belirtmek gerekir ki Lüks Amasya İtimat Turizm seferleri Karadeniz ve Kuzey Anadolu ağırlıklıdır. Amasya gibi Yeşilırmak havzası içindeki bir şehri kendine merkez yapan firmanın çalıştığı hatlar da sanki Yeşilırmak’a paralel gitmekte ve buradan İstanbul’a uzanmaktadır. Firmanın kendisine ait internet sitesi üzerinden online bilet satışı yapılmaktadır. Bu satış işlemi sırasında merkez çıkış noktası Amasya olmak üzere Cevizli, Gümüşhacıköy, Taşova, Cevizli, Erbaa, Merzifon, üç şubesi ile birden Taşova, Suluova, Osmancık, Tepeüstü gibi ilçelerde ve Çorum, Düzce, İzmit, İstanbul (her iki yakada ayrı ayrı) ve Sakarya gibi illerde firmanın irtibat noktaları olduğunu göreceksiniz. Sayılan bütün yerleşim birimleri ülkemizin Kuzey Anadolu yöresi içindedir. Bu yüzden firmanın Amasya İstanbul hattı arasında çalışan ve yolcularında gerçekten itimat (güven) sağlamış olan bir yolcu taşıma işletmesi olduğu açığa çıkmaktadır. “Yolculuklarınız bizimle daha güvenli” sloganı da zaten bunu işaret ediyor.
 

Otobüs Güzergahları

 
Lüks Amasya İtimat Turizm gibi bir firmayı anlatırken merkezinin olduğu Amasya’dan bahsetmeden olmaz. Osmanlı döneminde şehzade sancağı olarak bilinen bu şehir Yeşilırmak kıyısında ve nehir vadisi içinde kurulmuştur. Kendisine bağlı toplam altı ilçe içinde yer alan Merzifon il merkezi kadar ünlüdür. Ayrıca Gümüşhacıköy, Göynük, Hamamözü, Taşova ve Suluova ilçeleri Amasya’ya bağlıdır. Firmanın tüm bu ilçelerde irtibat büroları vardır. Amasya İstanbul otobüs hattı da Amasya – Merzifon – Osmancık – Tosya – Gerede – Bolu – Düzce – İzmit şeklinde ilerleyerek İstanbul’da son bulur. Yaklaşık 680 kilometre olan bu yolculuk 7,5 saatte tamamlanmaktadır. Orta Anadolu’nun kuzeyinde, doğudan batıya doğru yapacağınız bu yolculuk Lüks Amasya İtimat Turizm araçları ile güvenlikli, konforlu ve Yeşilırmak manzaraları eşliğinde geçecektir. Amasya’ya komşu iller olan Çorum ve Tokat gibi merkezlerde ve bu illere bağlı Erbaa, Niksar gibi ilçelerde olan yolcular da buralardan kalkan ama Amasya’ya uğrayan güzergahı kullanarak İstanbul tarafına gitmektedirler. Firmanın İstanbul merkez ofisi Esenler Otogarı içindedir.

Lüks Amasya İtimat Turizm İletişim

Telefon: (0358)-218-39-24
Telefon: (0358) 312 12 21
Telefon: (0212) 658 08 58
E-Posta: luks@amasyaitimat.com

Adres:
Belediye Caddesi No : 1 Taşova / AMASYA / TÜRKİYE

Lüks Amasya İtimat Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Amasya İtimat Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Lüks Amasya İtimat Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Lüks Amasya İtimat Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Lüks Amasya İtimat Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Lüks Amasya İtimat Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Lüks Amasya İtimat Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Lüks Amasya İtimat Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Lüks Amasya İtimat Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Lüks Amasya İtimat Turizm otobüs firması başlıca Bolu, Düzce, İstanbul, İstanbul (Anadolu), Kocaeli (İzmit) şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 7 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Lüks Amasya İtimat Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Lüks Amasya İtimat Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

2 Değerlendirme

A****

***

08-08-2022

Seyahatim çok rahat ve güzel geçti ilgi ve alakanız için çok teşekkürler


S****

****

06-05-2022

Uygun fiyata ılgazdan istanbula geldim teşekkür ederim.