Amasya - Düzce Otobüs Bileti

Amasya - Düzce Otobüs Seferleri

 • Erbaa Seyahat
  AMASYA
  09:45
  DÜZCE
  17:05
  120 TL
 • Erektaş Seyahat
  AMASYA
  09:45
  DÜZCE
  18:35
  129 TL
 • Lüks Amasya İtimat Turizm
  AMASYA
  10:00
  DÜZCE
  17:20
  99 TL
 • Torosnet Seyahat
  AMASYA
  20:00
  DÜZCE
  02:50
  110 TL
 • Erbaa Seyahat
  AMASYA
  20:15
  DÜZCE
  03:35
  120 TL
 • Erektaş Seyahat
  AMASYA
  20:30
  DÜZCE
  07:20
  128 TL
 • Lüks Amasya İtimat Turizm
  AMASYA
  20:30
  DÜZCE
  03:50
  109 TL
 • Öz Erzincanlılar
  AMASYA
  22:15
  DÜZCE
  05:05
  150 TL
 • Ağrı Kösedağı Turizm
  AMASYA
  23:00
  DÜZCE
  06:20
  130 TL

Amasya - Düzce Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Lüks Amasya İtimat Turizm
Erbaa Seyahat
Torosnet Seyahat
Mis Amasya
Doğuş Iğdır Turizm
Lüks Erova Turizm
Iğdırlı Turizm
Erektaş Seyahat
Metro Turizm
Ağrı Kösedağı Turizm
Niksarkale

Amasya Hakkında

Karadeniz kentlerinden olan Amasya, Karadeniz’in Venedik’i olarak bilinir. Dünyanın ilk Coğrafyacısı olan Coğrafyanın mucidi Amaseia tarafından bölgeye bu isim verilmiştir.

Çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan ve Türklerin uzun yıllardır hakimiyetinde olan Amasya, milattan önce 5500 yıllarına uzanan köklü bir tarihe sahiptir. Amazonların vatanı olarak bilinir ve ünlü coğrafyacı da Amaseia yani amazonların kraliçesi adını verdiği bu kenti bu isimle betimlemiştir.

Türklerin yerleşik hayata geçtikleri ilk yer olan Amasya, şehzadelerin de eğitim için tercih edilmiştir. Erken Tunç devrinden kalan Amasya kalesi, birçok uygarlık tarafından kullanılmıştır. Klasik Türk evlerinin birbirleri ile bitişik nizamda olduğu Yeşilırmak üzerinde kalın sur duvarlarına yapılması bu kente ayrı bir güzellik katmıştır.

Elmasıyla meşhur olan Amasya, klasik Karadeniz yemekleri, keşkek, baklalı dolma ve çılbır çorbasıyla meşhurdur. 

Düzce Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce

Ulaşım için genelde belediye otobüslerinin tercih edildiği Düzce otogarı Kiremit Ocağı Mahallesinde bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti almak istediğinizde, her zaman daha nitelikli firmalardan bilet bulma imkanınız vardır. Çünkü Ankara yönüne giden birçok otobüs, bu bölgede aktarma yapmaktadır. Otobüs firmaların özel servis araçları, servis boş olduğu zaman soğuk havalarda farklı firma yolcularını da alabilmektedir.


Otogara kişisel araçlar ya da taksilerle ulaşmak için Google ya da Yandex haritaları kullanabilirsiniz. Kısa süre içinde ulaşabileceğiniz otogardan şehir merkezi 20 dakika kadar sürmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi için 0538 693 46 67 numarasından araç çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım, masraflı bir ulaşım şeklidir ve bu nedenle yüksek ücretler ödeyerek ulaşım sorununu çözmek istemeyenler toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilmektedir.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce otobüslerinde Kart81 ile ekonomik bir şekilde seyahat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Belediye otobüslerine sabah 06:30 ve 23:20 saatleri arasında ulaşabilirsiniz ve çift yönlü seferlerle gideceğiniz güzergaha göre hareket edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Birkaç otobüs firmasının şehir merkezi ve ilçelere servis hizmeti bulunmaktadır. Servisler ücretsiz olduğu için her zaman yer bulmak ya da servis bulmak mümkün olmamaktadır. Servislerin büyük bir kısmı, şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Düzce’nin çeşitli yerlerine ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle ulaşım ekonomik sayılmakla birlikte gidilecek olan güzergaha göre ücretler değişmektedir. Ulaşım araçlarının en sık tercih edilenleri otobüsler olduğu için, merkezden minibüslere aktarma yapılarak ulaşım tercih edilmektedir.

En Popüler Amasya - Düzce Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Düzce Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  18°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  13°C
 • açık
  Paz
  açık
  9°C
 • açık
  Pzt
  açık
  10°C
 • açık
  Sal
  açık
  13°C

Haritada Düzce

Düzce Hakkında

Nüfus
0
Plaka
81
Telefon Kodu
380