Öz Doğu Kars Online Otobüs Bileti

Öz Doğu Kars Hakkında

Öz Doğu Kars

Doğu Kars Turizm yağan karla beyazın en güzel olduğu illerden biri olan Kars’ta kurulmuştur. Doğu Kars turizm Kars halkının istekleri doğrultusunda büyümeye ve seferlerini artırmaya devam etmektedir. İlkelerine ve prensiplerine her zaman uygun davranmıştır. Doğu Kars Turizm yolcularının güvenliği için çok çalışmaktadır. Doğu Kars Turizm araçlarında birçok hizmeti de vermekte. İster kısa isterse uzun yolculuk yapın Doğu Kars Turizm yolcularının konforunu düşünerek bu hizmetleri vermekte. Bunların başında ise; koltuk arkası dokunmatik TV, sınırsız ikram ve sınırsız internet. Her koltukta kendine ait bir kulaklık. Böylelikle rahatsız olmadan tek başınıza hem dinleyebilecek hem de izleyebileceksiniz.

Doğu Kars Turizm şuan için Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlenmektedir. Doğu Kars Turizm’in düzenledikleri seferlere gelince; Kars-Amasya, Kars-Ankara, Kars-Ardahan, Kars-Bursa, Kars-Düzce, Kars-Erzincan, Kars-Erzurum, Kars-Arpaçay, Kars-Ataşehir, Kars-Bozüyük, Kars-Çıldır, Kars-Sivas, Kars-İstanbul, Kars-Sakarya, Kars-Eskişehir, Kars-İzmit, Kars-Sarıkamış, Kars-Yozgat, Kars-Sultanbeyli, Kars-Merzifon, Kars-Orhangazi, Kars-Pasinler, Kars-Susuz, Kars-Yalova, Kars-Kırıkkale, Kars-Mercan, Kars-Gemlik, vs. birçok yer. Doğu Kars Turizm’in hedefinde sektörde belirleyici ve referans marka olmak bulunmakta.

Doğu Kars Turizm’in çoğu ilde de şubeleri bulunmakta. Biletlerinizi dilerseniz bu şubelerde dilerseniz de internet üzerinden alabilirsiniz. Hem rahat hem güvenilir hem de uygun fiyatlarda bir yolculuk için Doğu Kars Turizm’i tercih edebilirsiniz. 

Öz Doğu Kars İletişim

Telefon: (0474)-223-36-49
Telefon: 04742237298
Telefon: 04742122728
E-Posta: bilgi@ozdogukars.com
Website:

Adres:
Karadağ Mahallesi, Vali Hüseyin Atak Bulvarı, Yeni Otogar, No: 28, Kars

Öz Doğu Kars En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Doğu Kars Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok