Öz Doğu Kars Online Otobüs Bileti

Öz Doğu Kars Hakkında

Öz Doğu Kars

Doğu Kars Turizm yağan karla beyazın en güzel olduğu illerden biri olan Kars’ta kurulmuştur. Doğu Kars turizm Kars halkının istekleri doğrultusunda büyümeye ve seferlerini artırmaya devam etmektedir. İlkelerine ve prensiplerine her zaman uygun davranmıştır. Doğu Kars Turizm yolcularının güvenliği için çok çalışmaktadır. Doğu Kars Turizm araçlarında birçok hizmeti de vermekte. İster kısa isterse uzun yolculuk yapın Doğu Kars Turizm yolcularının konforunu düşünerek bu hizmetleri vermekte. Bunların başında ise; koltuk arkası dokunmatik TV, sınırsız ikram ve sınırsız internet. Her koltukta kendine ait bir kulaklık. Böylelikle rahatsız olmadan tek başınıza hem dinleyebilecek hem de izleyebileceksiniz.

Doğu Kars Turizm şuan için Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlenmektedir. Doğu Kars Turizm’in düzenledikleri seferlere gelince; Kars-Amasya, Kars-Ankara, Kars-Ardahan, Kars-Bursa, Kars-Düzce, Kars-Erzincan, Kars-Erzurum, Kars-Arpaçay, Kars-Ataşehir, Kars-Bozüyük, Kars-Çıldır, Kars-Sivas, Kars-İstanbul, Kars-Sakarya, Kars-Eskişehir, Kars-İzmit, Kars-Sarıkamış, Kars-Yozgat, Kars-Sultanbeyli, Kars-Merzifon, Kars-Orhangazi, Kars-Pasinler, Kars-Susuz, Kars-Yalova, Kars-Kırıkkale, Kars-Mercan, Kars-Gemlik, vs. birçok yer. Doğu Kars Turizm’in hedefinde sektörde belirleyici ve referans marka olmak bulunmakta.

Doğu Kars Turizm’in çoğu ilde de şubeleri bulunmakta. Biletlerinizi dilerseniz bu şubelerde dilerseniz de internet üzerinden alabilirsiniz. Hem rahat hem güvenilir hem de uygun fiyatlarda bir yolculuk için Doğu Kars Turizm’i tercih edebilirsiniz. 

Öz Doğu Kars İletişim

Telefon: (0474)-223-36-49
Telefon: 04742237298
Telefon: 04742122728
E-Posta: bilgi@ozdogukars.com
Website:

Adres:
Karadağ Mahallesi, Vali Hüseyin Atak Bulvarı, Yeni Otogar, No: 28, Kars

Öz Doğu Kars En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Doğu Kars Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (8)
Ortalama Puan

1.5

10 Değerlendirme

F****

****

18-05-2022

İyi


S****

B****

21-08-2021

2+1 otobüs bileti satarlar garaja gelince otobüs 2+2 gelir ayakta yolcu alırlar ortaya yolcu alırlar araba ilk Mola yerinde servise gider mola yerinde bekle Allah bekle bı daha BU FİRMA İLE YOLCULUK YAPMAK Bİ DAHA TABİKİ ASLA


C****

****

22-07-2021

Hoşuma gitmedi


H****

****

04-06-2021

Çalışanları bu kadar duyarsız görgüsüz hiç bir firma görmedim hayatımda bide yarı yolda bırakıyorlar saatlerce aktarma beklemek zorunda kalıyorsunu şikayet edicem dediğindede istediğin yere et diyorlar allahın belaları allahınızdan bulun inşaallah


F****

****

27-05-2021

2+1 koltuk diye sattığınız biletler 2+2 sözde pandemi döneminde %50 kapasite ile yolcu taşımanız gerekirken otobüsler tıka basa dolu araç normal saatinden 1.5 saat gecikmeli geliyor bilgilendirme yok amaç sadece ticaret insanlara verilen değer sıfır alınan kararlara uyum sıfır o yüzden değerlendirme de sifir


E****

T****

18-05-2021

Otobüs geç geldi ve geç vardı, maske kuralına çok uyulmuyordu.


S****

****

05-01-2021

Araç bozuldu ve 04.01.2021 saat 17: 00 de bindiğimiz yolculuğumuz hala devam ediyor halimizi düşünün.


M****

A****

18-10-2020

Konfor yok gibi bir şeydi. TV çalışmıyordu. Ama fiyatı uygundu.


S****

g****

19-07-2020

Otobusun içi olsun konfor temizlik yolcuya davranış sanki bır minibuse bınmişim gibi hissettirdi beni ılk ve son olucak bırde ates falan ölcme yok allaha emanet geldık resmen o kadar saat ıyı korona falan olmadık atletle kalıp şöforler otobusu temızledıler cok degısık bıse 2020 yılına geldık hıc bırsekılde ılerlemeyen bir fırma bu tarz fırmalar 2000 yıllarında vardı he bıde tw de calışmıyodu hep yolculuk yaptıgım fırmayla gelmem lazım dı cok pişmanım yorumları okusaydım zaten almazdım bılet.


M****

t****

17-06-2020

Firmanızdan hiç memnun kalmadım. Yol üzerinde bıraktınız ankarada aştinin karşısında yol bilmiyorum bilmediğim bir yerde otogara girmek zorunda olduğu halde elimde eşyalarla zorlandım şikayatçiyim.