Yeni As Bayburt Otobüs Bileti

Yeni As Bayburt Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
79
Genel Merkezi
Bayburt, Turkey
Kuruluş Tarihi
2000
Firma Puanı
5 / 5

En Popüler Yeni As Bayburt Otobüs Biletleri

yeni-as-bayburt 10 Aralık 2023
Afyonkarahisar Ankara 180 TL
15:30 19:30 Satın Al
yeni-as-bayburt 08 Aralık 2023
Aksaray Konya 180 TL
22:15 00:45 Satın Al
yeni-as-bayburt 08 Aralık 2023
Amasya İstanbul 500 TL
19:15 05:40 Satın Al
yeni-as-bayburt 07 Aralık 2023
Ankara Bayburt 700 TL
18:40 08:10 Satın Al
yeni-as-bayburt 09 Aralık 2023
Antalya Kayseri 480 TL
11:30 22:30 Satın Al
yeni-as-bayburt 29 Aralık 2023
Bayburt İstanbul (Anadolu) 1.000 TL
13:00 03:30 Satın Al
yeni-as-bayburt 10 Aralık 2023
Bursa Ankara 200 TL
12:30 18:40 Satın Al
yeni-as-bayburt 07 Aralık 2023
Düzce Amasya 600 TL
18:15 00:10 Satın Al
yeni-as-bayburt 08 Aralık 2023
Eskişehir Amasya 400 TL
15:00 23:55 Satın Al
yeni-as-bayburt 28 Aralık 2023
Giresun Bursa 950 TL
20:00 11:00 Satın Al
yeni-as-bayburt 10 Aralık 2023
Gümüşhane İstanbul (Anadolu) 800 TL
13:30 02:30 Satın Al
yeni-as-bayburt 12 Aralık 2023
İstanbul Amasya 600 TL
11:30 00:10 Satın Al

Yeni As Bayburt Hakkında

Yeni As Bayburt

Yeni As Bayburt Seyahat, Ekrem Seyhan tarafından kurulmuştur. 1970 yılına dayanan, eski bir tarihi olan Yeni As Bayburt Seyahat, şehirlerarası yolculuğunuzun gerçekleşmesi için hizmet veriyor. Bakıldığında, merkezin Bayburt olduğu görülüyor. Sonrasında açılan şubeler ile geniş kapsamlı bir hizmet sunuluyor.

Hizmet ve Programları

Otobüs yolculuğunun hem kaliteli hem de güvenli olması açısından gereken hizmet veriliyor. Hizmet niteliğinin arttırılması ile yolcuların memnun kalacağı şekilde otobüs yolcuğunun gerçekleşmesine olanak tanınıyor. Hizmet ve programlara bakıldığında, indirimli biletlerin olduğu gözüküyor. Değerlendirerek, avantajlı şekilde yolculuk yapabilirsiniz.
İnternet Biletleri: Sizin için sunulan internet biletleri, çok daha indirimli. Bunun için yapılması gereken online olarak biletlerin alınmasını sağlamak. Aldığınız biletlerin iptal ya da değişim hakkı olduğunu bilerek, gönül rahatlığı ile internet üzerinden indirimli biletlerin alınmasını sağlayabilirsiniz. Kısa süre içinde alacağınız biletler için indirimleri takip ederek, avantajlı şekilde biletlerin alınmasını sağlayabilirsiniz.
 • Üyelik: Bakıldığında, üye olunarak alınan biletlerin bir süre sonra size bedava bilet getirdiği görülüyor. Bunun için yapılması gereken ise direkt olarak bilet alırken üyeliği değerlendirmek. Üyelik için yapılması gereken ise bilet satış noktalarından ya da online olarak bilgi vererek, puan toplamak üzere bilgilerin erişiminin sağlanması. Kısa süre içinde aldığınız biletler ile üyelik sayesinde bedava bilet alabilirsiniz. Yolculuğunuzu bedava yapmış olacaksınız.
 • Yolculuk Öncesi Hizmet: Otobüse binmeden önce alacağınız biletin iptal ve değişim hakkı olduğunu bilmelisiniz. Araca yerleşmeniz için muavin yardımcı olacaktır. Bilet alırken peron konusunda da bilgilendirme yapılabilir. Sizin için en iyi şekilde sunulacak olan bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Yolculuk öncesinde merak ettiklerinizin yanıtlanması mümkün.
 • Yolculuk Sırasında Hizmet: Yolculuk sırasında ise Yeni As Bayburt Seyahat hizmeti ilk olarak otobüsün özellikleri ile sağlanacak. Otobüste yolculuk sırasında ikramlar verilecek. Muavin tarafından düzenli şekilde koridorlarda kontroller yapılacak ve ihtiyacınız olması halinde ikramlar sunulacak. Yolculuğun durumuna göre ikramların sunulması söz konusu. İkramları alarak, yolculuğunuzun keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. Tatlı ve tuzlu yiyecek, soğuk ve sıcak ikramlar sunulacak.
 • Otobüs Özellikleri: Yolculuğunuz boyunca USB, TV,  priz kullanabilirsiniz. Verilen kulaklık ile TV izlemek ya da müzik dinlemek gibi fırsatlarını olacak. Bunları değerlendirerek, kısa süre içinde otobüste yolculuğunuzun konforlu geçmesini sağlayacaksınız.
 • Yolculuk Sonrasında Hizmet: Herhangi bir sorun yaşanması durumunda çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Şikayet ve memnuniyetinizi bildirmeniz için oluşturulan hattı değerlendirebilirsiniz. Kısa süre içinde bilgi verilecektir.

Seferleri

Çok sayıda il ve ilçe üzerinden Yeni As Bayburt Seyahat seferleri düzenleniyor. Zaman zaman yapılan popüler seferler için siz de yolculuk yapabilirsiniz. Popüler seferler sunuluyor. Otobüs yolculuğunu hem güvenli hem de konforlu kılan bu seyahatleri tercih edebilirsiniz.
 • İstanbul
 • Yalova
 • Bayburt
 • Şiran
 • Konya
 • Kayseri
 • Bursa
 • Antalya
 • Ş.Karahisar gibi lokasyonlarda seferler düzenleniyor.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Dinlenme tesisleri için Yeni As Bayburt Seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri işletmeciliği yapılmadığı açıklanıyor. Beraberinde yapılan yolculuklar için direkt olarak dinlenme tesislerinin değerlendirilmesi söz konusu. Bunun için durulan dinlenme tesislerinin özenle seçilmesi sağlanır. Özenle seçilen dinlenme tesisleri, direkt olarak konaklamanın en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. WC, lavabo olmasına dikkat edilir. Ayrıca mescit olduğunu da göreceksiniz. Genel anlamda temel ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bunun yanında restoran ve market de olacak. Sizin için sunulan bu imkanları değerlendirerek, direkt olarak mola yapabilirsiniz. Otobüsün sunmuş olduğu bu olanakları değerlendirmek, verilen molalar ile olacak. Molaların 30 dakikalık – 20 dakikalık molaları ile dilediğiniz şekilde konaklama yapabileceksiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosuna dair sayı verilmiyor fakat otobüs filosu için direkt olarak otobüslerin sahip olduğu özellikler bildiriliyor. Otobüslerin güvenliği sağlamak açısından belgeli olması, bunun yanında tüm teknolojik özelliklerin aynı şekilde otobüslerde yer almasına dikkat ediliyor. Otobüs filosunda yer alan özellikler sayesinde, direkt olarak otobüsten memnun kalacağınız şekilde bir yolculuk yapmanız sağlanıyor. Ayrıca her gün otobüs filosuna yeni araçların eklenmesi planları ile daha geniş bir lokasyonda hizmet verilmesi hedefleniyor. Belirlemelerin yapılmasının ardından direkt olarak Yeni As Bayburt Seyahat otobüs filosu için memnun kalacağınız hizmet alacaksınız. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için bilet alabilir, otobüsle yolculuğunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
 

Yeni As Bayburt İletişim

Telefon: 0 (312) 444 02 69
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bayburt

Yeni As Bayburt Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Yeni As Bayburt SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Yeni As Bayburt firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Yeni As Bayburt firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Yeni As Bayburt otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Yeni As Bayburt otobüs firmasında da geçerlidir.
Yeni As Bayburt otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Yeni As Bayburt biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Yeni As Bayburt otobüs biletini alabilirsiniz.
Yeni As Bayburt otobüs firması başlıca Amasya, Ankara, Bayburt, Antalya, Kayseri şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 30 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Yeni As Bayburt otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Yeni As Bayburt Hakkında Yorumlar

Çok İyi (7)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

7 Değerlendirme

Sinan

R****

16-02-2023

Hersey çok güzeldi,otobüs vaktinden öncd geldi ve varis saatinden önce vardi.


Nermin

****

14-02-2023

Güzeldi


Mehmet

****

14-10-2022

Yolculuk iyi geçti iki defa para kesilmiş nasıl alabilirim


Zübeyde

****

25-08-2022

Tesekkurler hersey cok iyiyydi


Filiz

K****

15-07-2022

Verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim


Hüseyin

Y****

18-06-2022

Bilet konusunda herhangi bir sorun yaşamadım.


Kafiye

A****

15-06-2022

Ankara Amasya arası yolculuk yaptım. Bundan sonraki seyahatlerimde de aynı firmayı tercih edeceğim. Teşekkürler Yeni As Bayburt