28.03.2020 tarihi itibariyle koronavirüs tedbirleri kapsamında zorunlu sebepler dışında şehirlerarası otobüs ve uçak seyahatlerine kısıtlama getirilmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Adana - Niğde Otobüs Bileti

Adana - Niğde Otobüs Seferleri

 • Süha Turizm
  ADANA
  07:30
  NIĞDE
  40 TL
 • Süha Turizm
  ADANA
  09:00
  NIĞDE
  40 TL
 • Süha Turizm
  ADANA
  11:00
  NIĞDE
  40 TL
 • Hedef Turizm
  ADANA
  11:00
  NIĞDE
  35 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  ADANA
  12:00
  NIĞDE
  14:50
  35 TL
 • Süha Turizm
  ADANA
  12:30
  NIĞDE
  40 TL
 • Metro Turizm
  ADANA
  12:30
  NIĞDE
  16:50
  40 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  ADANA
  13:30
  NIĞDE
  16:20
  35 TL
 • Niğde Aydoğanlar
  ADANA
  13:30
  NIĞDE
  15:20
  35 TL
 • Süha Turizm
  ADANA
  14:30
  NIĞDE
  40 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  ADANA
  15:30
  NIĞDE
  18:20
  35 TL
 • Niğde Aydoğanlar
  ADANA
  16:00
  NIĞDE
  17:50
  35 TL
Tümünü Göster

Adana - Niğde Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Iğdırlı Turizm
Kanberoğlu
Lider Adana Seyahat
Mersin Travel Turizm
Metro Turizm
Niğde Aydoğan
Öz Sivas Seyahat
Özlem Adana Turizm
Süha Turizm
Tokat Seyahat
Turay Turizm
Yeni Adana

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Niğde Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Niğde Şahinali mahallesinde yer alan otogara servisler ve minibüslerle ulaşmak mümkündür. Niğde otogarında taksi hizmeti de vardır ve her zaman kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Komşu illere ve ilçelere kolay bir şekilde ulaşım sağlayan Niğde otogarında, bazen indirimli otobüs bileti kampanyaları düzenlenmektedir. Günübirlik olarak yakın illere de otobüs seferleri düzenlenmektedir. Nevşehir, Kayseri gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşmak için en uygun otobüs bileti bulacağınız yerel firmalarla seyahat edebilirsiniz.

Ulaşım konusunda minibüslerden yararlanılır ve şehirde halk otobüsleri de vardır. Taksi ise en son tercih edilen ulaşım araçlarından biridir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalde bulunan taksi durağından taksi ile gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri bazen çok yüksek olabileceğinden şoförle önceden görüşerek ücret konusunda bilgi alabilirsiniz. Taksi durağı için 0388 213 12 22 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Niğde kent kart ile binilebilen otobüslerle Niğde’nin her yerine ulaşım mümkündür. Otobüs seferleri saat 06:30’da başlamaktadır. Akşam 20:00’den sonra zor bir ulaşım imkanı bulunan otobüs seferleri, otogardan şehir merkezi ve diğer ilçelere ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Otobüslerde geçerli olan Kent Kartı satın almak için terminal gişeleri ve bilet satış noktalarına 5 TL ödeyerek karta sahip olabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Servislerle şehir merkezine ulaşım için otogarda yer alan farklı güzergahlara giden otobüsleri tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine ücretsiz olarak ulaşabilmek için otobüs bileti aldığınız firmayla iletişim kurabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Niğde’de ulaşımın çoğunda minibüsler hakimdir. Minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Minibüsler ekonomik fiyat avantajlarıyla istediğiniz yere hızlıca ulaşmanızı sağlamaktadır.

En Popüler Adana - Niğde Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Niğde Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  7°C
 • açık
  Çar
  açık
  10°C
 • açık
  Per
  açık
  9°C
 • açık
  Cum
  açık
  7°C
 • açık
  Cmt
  açık
  5°C

Haritada Niğde

Niğde Hakkında

Nüfus
346.114
Plaka
51
Telefon Kodu
388