Tokat Almus Turizm Online Otobüs Bileti

Tokat Almus Turizm Hakkında

Tokat Almus Turizm

Tokat Almus turizm hizmet vermeye 2000 yılında başlamıştır. Otobüs seferleri ile yolcu taşıma hizmeti sunan firmanın merkezi Tokat’tır. Metin Karlı tarafından kurulan firma 20 yıla yakın zamandır hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve yolculara anında erişim sağlamak açısından farklı şubeleri ile de hizmetini sürdürüyor.

Hizmet ve Programları

Tokat Almus turizm şehirlerarası yolcu taşımacılığı konusunda Tokat genel merkezinin dışında farklı şubelerinde de bilet satışı yapıyor. Akarçay, Adapazarı, Gebze, İzmit, Ezinepazarı gibi yerlerde de açılan şubeler ile hizmet veriliyor.

Tokat Almus hizmeti;

Seyahat acentesi şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapıyor. Otobüslerin sahip olduğu gelişmiş teknolojik özellikler ve çalışanların güler yüzlülüğü ile memnun kalacağınız bir hizmet alacaksınız.
  • Yolculuk Öncesi Hizmet: Bilet alma aşamasında, sonrasında bilet iptali  - bilet sefer değişikliği gibi durumlar gerekmesi durumunda hizmet veriliyor. Herhangi bir şekilde sorun yaşamadan sunulan bu hizmetten yararlanma fırsatını olacak. İletişim bilgileri üzerinden bağlantı kurarak da taleplerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Yolculuk öncesinde bilet kontrolü, yerinizi gösterilmesi gibi hizmetler de alacaksınız. Bagajınızın alınması, güvenli ve kontrollü şekilde yolculuğa başlamanız için gereken özen gösterilecektir.
  • Yolculuk Sırasında Hizmet: Yolculuğun sırasında Tokat Almus yolcuları için özel olan her hizmetten faydalanma şansınız olacak. Bunu değerlendirmeniz mümkün. Araçta yer aldığınız süre boyunca ikramlardan ve otobüsün özelliklerinden yararlanabilirsiniz. İkramlar muavin tarafından düzenli bir şekilde yapılır. Tuzlu tatlı yiyeceklerin sunulması beraberinde, sıcak ve soğuk içecek servisinin yapıldığını da göreceksiniz. Ayrıca yolculuk sırasında USB, TV ekranı, MP3 dinlemek, kulaklık gibi talepleriniz de olabilir.
  • Yolculuk Sonrası Hizmet: Dilerseniz yolculuk sonrasında dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bunun için yapılması gereken iletişime geçmek olacak. Yolculuk sonrasında size bavulunuz teslim edilecek. Herhangi bir sorun yaşanmaması, güvenli ve konforlu bir yolculuğun tamamlanması ile olacak.

Seferleri

Otobüs yolculuğunuz için sunulan çok sayıda sefer var. Tokat Almus seferleri kapsamında online bilet satışları sunuluyor. Bilet satış noktalarından ya da direkt olarak seferlerin gerçekleşmesinden önce online satış ile biletlerinizi temin alabilirsiniz. Biletlerinizin alınması ile birlikte, kalkış saatinde belirlenmiş olan alanda olmanız gerekiyor. Güvenli ve kontrollü şekilde seferin tamamlanması sağlanıyor.

Tokat Almus Şehirlerarası Otobüs Seferleri;

Sunulan hizmet şehirlerarası seferlerin gerçekleşmesi. Bunun için farklı güzergahlar belirlenmiştir. Şehirlerarası otobüs seferleri için bakıldığında çok sayıda sefer olduğunu göreceksiniz. Aynı gün içinde birden fazla güzergahta kalkış hizmeti sunularak, yolcuların taşınması sağlanıyor.
Tokat – Sakarya – Gebze – İstanbul – İzmit gibi yerlere ulaşım sağlanıyor. Kalkış ve varış noktaları belirlenerek, güzergah için bilgi alınabilir. Öncesinde biletlerinizi alarak, yolculuğunuzun güvenli şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri hizmeti direkt olarak verilmiyor. Bunun yanında, yapılan yolculuklarda özel şirketlerin sunmuş olduğu hizmetten yararlanılıyor. En kaliteli şehirlerarası konaklama tesislerini belirlenmesi ile direkt olarak konaklamanın gerçekleşmesi sağlanıyor.
Tokat Almus turizm şehirlerarası konaklama tesisleri dendiğinde, ilk olarak konaklamanın nasıl olacağı, niteliği, temiz olan bir dinlenme tesisi olması gibi özelliklere dikkat edilecektir. Verilen molalarda durulacak olan dinlenme tesisi için mutlaka bu özelliklere göre hareket edildiğini bilmelisiniz.
  • İmkanlar: Tuvalet – Mescit – Restoran – Market gibi alanların olduğu yerlerde duruluyor ve mola yapılıyor.
  • Mola Süresi: Mola süresinin ne kadar olacağı, durulan yer, yapılan yolculuk süresi, gidilen güzergah gibi pek çok seçenek üzerinden belirleniyor. Yirmi dakika ile otuz dakika arasında molaların gerçekleşmesi sağlanıyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosu hakkında sunulan bilgiler ise adeti ya da araç modelleri üzerinden değil. Ancak bakıldığında, araç filosu için teknolojik, yeni araçlar olduğu sonucu çıkıyor. Sizin için sunulan en özel araçlar ile gidip gelmenizin rahat bir yolculuk yapmanız açısından elverişli olduğunu göreceksiniz. Bu değerlendirmeyi yaparak direkt olarak otobüs filosunun incelenmesi yeterli. Güvenliğiniz her şeyden önemli olduğundan, araç filosunda dikkat edilen güvenliğin sağlanmış olması. Tokat Almus turizm otobüs filosu belgeleri tam, yasal kullara uygun şekilde hizmet veriyor. Tüm araçlarda USB, MP3 dinleme gibi özellikler bulunuyor. Araçların geniş olması, rahat koltuklar olması gibi avantajlar da sunuluyor. Herhangi bir şekilde sorun yaşamadan güvenlikten ödün verilmeyen yolculuklar yaparak, hizmet almanız sağlanacaktır. Otobüs filosu kontrolleri gerçekleşmektedir.
 

Tokat Almus Turizm İletişim

Telefon: 0 (212) 658 19 14
E-Posta: info@tokatalmusturizm.com.tr
Website:

Adres:
BÜYÜK İSTANBUL OTOGARI NO:1 - KURU GIDA HALİ PR:71 / TERAZİDERE, BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

Tokat Almus Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tokat Almus Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

M****

****

07-04-2022

19:00 da esenler otogarından bindiğimiz otobüste saat 22:30 da İstanbul’dan çıktık daha nasıl izah edilir bilmiyorum