Vadi Şirinkent Seyahat Otobüs Bileti Al

Vadi Şirinkent Seyahat Hakkında

Vadi Şirinkent Seyahat


Gümüşhaneli iş insanı Vadi Kaya tarafından 2020 yılında kurulan Vadi Şirinkent Turizm Gümüşhane’yi çevre ve büyük şehirlere bağlayarak bölgenin ekonomik hareketliliğini arttırmayı amaçlamaktadır. Bölgede yolcu alanında faaliyet gösteren iki firmanın birleşmesi ile kurulan şirket hızlı bir yeniden yapılanma içine girmiştir.


Seferleri

Seferleri Ankara ve İstanbul odaklı olan şirket, bu güzergahlar üzerinde bulunan şehirlere de uğramakta ve yolcu indirip almaktadır. İstanbul ve Gümüşhane arasında yola çıkan araçlar aşağıdaki noktalarda durmaktadırlar;
Gebze, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Erbaa, Reşadiye, Koyulhisar, Su Şehri, Şebinkarahisar, Alucra, Şiran ve Kelkit’tir. Bu seyahat molalarla beraber 16 saat sürmektedir.
Ankara ve Gümüşhane arasında seyahat eden araçların durdukları yerleşim yerleri ise;
Çorum, Erbaa, Reşadiye, Koyulhisar, Suşehri, Şebinkarahisar, Alucra, Şiran ve Kelkit’tir. Bu seyahatte molalarla birlikte 13 saat sürmektedir. İki rotada da hava şartlarına bağlı gecikmeler meydana gelebilmektedir.
İstanbul – Gümüşhane seferleri çift yönlü olarak her gün gerçekleşmektedir. Ankara – Gümüşhane seferleri ise karşılıklı olarak gün aşırı gerçekleşmektedir.


Otobüs Filosu

Otobüslerinin tamamı güncel Mercedes Travego modellerinden olan şirket güncel araç sayısı ile ilgili bilgi vermemektedir. Tamamı 2+1 oturma düzenine sahip olan otobüslerde omuz ve diz mesafeleri konforlu bir yolculuk için yeterli alan sağlamaktadır. Bütün otobüslerde film veya televizyon izlenebilecek, istenirse oyun oynanabilecek ekranlar bütün koltuklarda bulunmaktadır ama wi-fi internet hizmeti ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Araçlar sefer boyunca 2 kez mola vermektedirler. Anlaşmalı tesislerde verilen molalar 30 dakika sürmektedir. Tesislerde market, mescit, lavabo, restoran imkanları mevcuttur.


İkram ve Hizmetler

Şirket yolculuk sırasında çeşitli atıştırmalık ve soğuk sıcak içecek ikramlarında bulunmaktadır. Yolcular ikaz ışıklarını kullanarak host veya hostesten içecek ikramı rica isteyebilmektedirler.
 
Siz de Gümüşhane ile ülkemizin en büyük iki şehri arasında seyahat planlıyorsanız ve Vadi Şirinkent Turizm dinamizmi ile seyahat etmek istiyorsanız bilet.com ile internete özel fiyatlı biletinizi çok kolay ve hızlı bir biçimde satın alabilirsiniz. Android veya İOS kullanan cep telefonu veya tabletiniz ile bilet.com uygulamasını kullanabilir veya bilgisayarınızdan bilet.com adresine girerek bütün Vadi Şirinkent Turizm seferlerini listeleyebilir, istediğiniz sefere, müsait olan koltuğa ait bileti çok hızlı bir biçimde alabilirsiniz.

Vadi Şirinkent Seyahat İletişim

Telefon: 0(456) 213 28 28
Telefon: (212)658 20 29
Telefon: (456) 213 28 28
Website:

Vadi Şirinkent Seyahat Seferleri

Vadi Şirinkent Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vadi Şirinkent Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok