Salihli Güven turizm Online Otobüs Bileti

Salihli Güven turizm Hakkında

Salihli Güven turizm

Ege bölgesinin en önemli şehirlerinden bir tanesi olan Manisa, doğal zenginlikleri ve tarihi ile insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Osmanlı döneminde şehzadeler Manisa sancağında eğitilirdi. Bu nedenle Manisa, şehzadeler şehri olarakta anılmaktadır. Salihli Güven Turizm Manisa merkezli şehirlerarası otobüs firmasıdır. Otobüs seyahatlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenlemektedir. Manisa halkının tercih ettiği firmalardan bir tanesi olan Salihli Güven Turizm son model otobüs modelleri ile hizmet veriyor.

Otobüs Filosu

Filosunda bulunan otobüsleri içe pek çok noktaya başarılı bir şekilde sefer yapabilen Salihli Güven Turizm güzergahlarında Antalya, Balıkesir ve İstanbul gibi ana durakları bulunuyor. Salihli Güven güzergah hatlarında bulunan bilet satış noktalarından satış gerçekleştirebiliyor. Firmanın güzergah hatlarının tamamına destek hattından ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu hattı kullanarak online bilet alabilirsiniz.


Popüler Güzergahları

Manisa merkezli şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmasının kullandığı güzergahlar;

  • Antalya,

  • Balıkesir,

  • Bursa,

  • Denizli,

  • Isparta,

  • İstanbul,

  • İzmir,

  • Manisa


Hizmet ve Programları

Panoramik pencereler ve aydınlatması ile otobüslerinde yolcularına parlak, şık, kaliteli bir hizmet veren Salihli Güven Turizm modern bir yolculuk deneyimi sunuyoruz. Geniş iç hacmi sayesinde otobüs içerisinde son derece konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.
Otobüs seyahatlerinde yenilikçi anlayışını deneyimle bir araya getiren Salihli Güven Turizm her koltuğa özel olarak tasarlanmış dijital ekranları ile eğlenceli bir yolculuk deneyimi sunuyor. Bu özelliği sayesinde istediğiniz zaman televizyon izleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca geniş koltuk aralıkları sayesinde rahat bir kullanım imkanı sunan otobüs firması sınırsız internet seçeneğini de sizlere sunuyor. Otobüs bileti hakkında merak ettiklerinizi firmanın telefon numaralarından iletebilirsiniz.

Salihli Güven Turizm Dinlenme Tesisleri

Salihli Güven Turizm anlaşmalı olduğu tesisler üzerinden yolcularına hizmet veriyor. Bu dinlenme tesisleri;

  • Yıldız Dinlenme Tesisleri Susurluk / Balıkesir

  • Derindere Dinlenme Tesisleri Susurluk / Balıkesir

Salihli Güven Turizm Otobüs Bileti

Salihli Güven Turizm’in otobüs seferleri ve bilet fiyatları konusunda tüm detayları resmi internet adresinden kolayca öğrenebilirsiniz. İnternet adresi üzerinden günün herhangi bir saatinde online bilet satın alabilir ya da iptal edebilirsiniz.

Salihli Güven turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Salihli Güven turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok