Alanyalılar Turizm Online Otobüs Bileti

Alanyalılar Turizm Hakkında

Alanyalılar Turizm

Alanya dendi mi akla gelen turizm ve tatil kavramlarına paralel olarak Alanyalılar Turizm dendiği zaman da akla Akdeniz’in ve güney sahillerinin gelmesi doğaldır. Nitekim Antalya – Alanya – Mersin ve Adana gibi Akdeniz Bölgesi illerinde de yenilenen filosu ile firma normal hatlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Bu sayılan il merkezleri ve onlara bağlı ilçelerinden başka Afyon, Aydıncık, Bozüyük, Bozyazı, Burdur, Bursa, Erdemli, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, başta Harem olmak üzere İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında olan pek çok semti ile İzmit, Kütahya, Osmaniye, Sakarya ve Tarsus il ve ilçe merkezlerinde bulunan şubelerinden firmaya kolayca ulaşılabilir. Hepsinin telefon numarası ve diğer Alanyalılar Turizm iletişim bilgileri resmi internet sitesinde mevcuttur.
 

Seferler Hakkında

 
Alanya merkezli olarak çalışan firmanın modern araçlarına Antalya – Afyon - Kütahya – Bilecik - Bursa – Ankara - Kocaeli – İstanbul – Sakarya yolları üzerinde sıklıkla rastlanıyor. Antalya Kırsal olarak adlandırılan ilçeler, özellikle Gazipaşa, Manavgat, Serik ve hattın sonuna doğru yer alan Gebze otobüslerin uğradığı merkez ofisler içindedir. (Bodrum hattı ise yaz aylarında açılıyor.) Akdeniz’li bir firma olarak Alanyalılar Turizm yolcularını ülkemizin güneyinden kuzeyine ve karşılıklı olarak kuzeyinden güneyine taşıyor. Sefer bilgileri günlük olarak firmanın kendi sitesinde takip edilip, bütün bilet işlemleri online olarak yapılabilir. İhtiyaç olduğu takdirde müşteri hizmetleri de seyahate çıkacakların yardımcısıdır.
Yazın ve uzun resmi tatil günlerinde pek çok kişinin gönlünden geçen Akdeniz sahillerinde birkaç gün dinlenme programı firmadan alınacak uygun otobüs bileti ile başlatılabilir. Aslında istenilen her mevsimde Akdeniz Bölgesi ziyaret edilebilir. Gerek firma merkezi olan Alanya’da ve gerekse diğer turizm merkezlerinde yılın her mevsimi hizmet veren konaklama tesisleri vardır. Güneydeki karayollarında yolcular Alanyalılar Turizm seferleri ile gitmek istedikleri yerlere konforla ulaştırılıyor.
 

Bagajlar ve Diğer Ayrıntılar

 
Firmanın yolcularına açıkladığı hususlar içinde bagaj prosedürü başta geliyor. Verilen bilgilere göre her yolcunun kendi güvenliği açısından, 30 kiloyu geçmeyen iki adet bagaj hakkı var. Ayrıca yükleme sırasında bagajı yolcunun kendisinin teslim etmesi ve bagaj fişinin alınması hatırlatılıyor. Yolculuklarda taşınmaz olarak sınıflanan kırılabilir, bozulabilir ve değerli eşyalar ile tehlikeli madde kapsamına girenler zaten otobüs bagajına kabul edilmiyor. Bu gibi eşyaların taşınmasında veya kaybolmasında firma sorumluluğunun olmadığını özellikle belirtmektedir.
 

Araçlar Hakkında


Alanyalılar Turizm araçları kapsamında şu an otuz araç yolculara hizmet vermektedir. Pek çoğunun 07 plaka olduğu tahmin edilebilir. İnternet, rahat koltuk, 13 inç koltuk ekranı, genel TV yayını, kulaklık, cep telefonu için priz ve USB giriş gibi imkanlar özellikle uzun hatlarda çalışan araçlarda bulunmaktadır.
 
İzmir – İstanbul – Ankara – Bursa – Mersin ve Bodrum sınırları içindeki mola yerleri de gene firmanın resmi internet sitesinden öğrenilebilir.
 
 

Alanyalılar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Alanyalılar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (2)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3.8

5 Değerlendirme

O****

****

11-09-2022

Çekinerek aldığım bilet, son derece keyifli güzel ve rahat geçti , sadece ve sadece mola yeri çok yetersiz bir yerdi çok aramislar mi bilmem ama genel olarak inanılmaz iyisi kaptan değişimi olunca , dinlenen kaptan kendi eliyle kahve vermesi bana onure edici bir davranıştı ve tam 8:30 gibi Gebze'de otogarda oldu verilen saat doğru bir saatti


S****

****

01-06-2022

Harika bir yolculuktu tabi ki Kübra hanım sayesinde çok ilgili ve alakalı her konuda çok yardımcı oldu Kübra hanım size sonsuz teşekkürler ederim


A****

***

29-05-2022

İyidi fena değil diğer firmaya göre çok iyidi


***

F****

31-01-2022

Kaliteyi biraz daha arttırabilirsiniz.


Y****

A****

16-12-2021

Çok kalitesiz bir yolculuktu