Antalya Toros Turizm Otobüs Bileti Al

Antalya Toros Turizm Hakkında

Antalya Toros Turizm

Ülkemizde turizminin en önemli merkezlerinden olan Antalya’ya otobüs ile gidecekler için en güvenli yol olan Antalya Toros turizm, özel bir destinasyona yolcu taşıdığının bilinci ile sürekli yenilediği filosu ve tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile Türk turizmine başarıyla hizmet edebiliyor olmanın gururunu taşıyor.

Bilecik, Burdur, İstanbul, İzmit, Kütahya ve Sakarya’ dan yüzbinleri Antalya’nın eşsiz güzellikleri ve tarihi zenginliği ile buluşturan Antalya Toros Turizm, Antalya’nın yerli halkı için de bu şehirlere yapacakları yolculuklarda ilk akla gelen firma olma unvanını taşıyor. Ayrıca Bilecik, Burdur İzmit, Kütahya ve Sakarya’ dan İstanbul seferlerini de gerçekleştirmekte olan Antalya Toros Turizm, böylece yol üzerindeki şehirleri de birbirine bağlıyor.

Şehirlerarası tarifeli otobüs seferlerine ek olarak; şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası turistik geziler, seminerler, bayi toplantıları, kurumsal veya özel turlar, sportif etkinlikler, kongreler gibi farklı organizasyonlar için transfer hizmeti de sunan Antalya Toros Turizm, aynı zamanda turizm şirketlerine ve seyahat acentelerine talepleri doğrultusunda otobüs de temin edebilmektedir.

Antalya Merkez, Serik, Manavgat, Alanya Merkez şubelerinin yanında, İstanbul Esenler Otogarı’nda ve İstanbul Harem Otogarı’ nda şubeleri bulunan Antalya Toros turizm, tamamı modern ve son model otobüsleri, güler yüzlü ve turizm taşımacılığı konusunda eğitimli personeli ile yolcularının rahatı ve konforu için her detayı düşünmektedir.  

Antalya Toros Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Antalya Toros Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.5

4 Değerlendirme

K****

K****

07-01-2023

Otobüs yeni ve iyiydi ama şoförlerden birisi 2 defa kaydırdı otobüsü.


B****

****

04-08-2022

Memnun kaldım


***

K****

15-05-2022

Bikere çok aradım firmayı toros turzim dudullu


c****

d****

13-04-2022

Çok iyiydi hayatımda ilk defa bir otobüste uyuyarak yolculuk yapabildim rahatlık çok iyiydi