Antalya Toros Turizm Online Otobüs Bileti

Antalya Toros Turizm Hakkında

Antalya Toros Turizm

Ülkemizde turizminin en önemli merkezlerinden olan Antalya’ya otobüs ile gidecekler için en güvenli yol olan Antalya Toros turizm, özel bir destinasyona yolcu taşıdığının bilinci ile sürekli yenilediği filosu ve tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile Türk turizmine başarıyla hizmet edebiliyor olmanın gururunu taşıyor.

Bilecik, Burdur, İstanbul, İzmit, Kütahya ve Sakarya’ dan yüzbinleri Antalya’nın eşsiz güzellikleri ve tarihi zenginliği ile buluşturan Antalya Toros Turizm, Antalya’nın yerli halkı için de bu şehirlere yapacakları yolculuklarda ilk akla gelen firma olma unvanını taşıyor. Ayrıca Bilecik, Burdur İzmit, Kütahya ve Sakarya’ dan İstanbul seferlerini de gerçekleştirmekte olan Antalya Toros Turizm, böylece yol üzerindeki şehirleri de birbirine bağlıyor.

Şehirlerarası tarifeli otobüs seferlerine ek olarak; şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası turistik geziler, seminerler, bayi toplantıları, kurumsal veya özel turlar, sportif etkinlikler, kongreler gibi farklı organizasyonlar için transfer hizmeti de sunan Antalya Toros Turizm, aynı zamanda turizm şirketlerine ve seyahat acentelerine talepleri doğrultusunda otobüs de temin edebilmektedir.

Antalya Merkez, Serik, Manavgat, Alanya Merkez şubelerinin yanında, İstanbul Esenler Otogarı’nda ve İstanbul Harem Otogarı’ nda şubeleri bulunan Antalya Toros turizm, tamamı modern ve son model otobüsleri, güler yüzlü ve turizm taşımacılığı konusunda eğitimli personeli ile yolcularının rahatı ve konforu için her detayı düşünmektedir.  

Antalya Toros Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Antalya Toros Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (5)
Ortalama Puan

2.5

8 Değerlendirme

B****

****

04-08-2022

Memnun kaldım


***

K****

15-05-2022

Bikere çok aradım firmayı toros turzim dudullu


Y****

A****

09-05-2022

Otogara girmeyip yolcuyu dışarda indirip beni almadan gitmişler ne firmaya ne şöföre ne de bilet.com müşteri hizmetlerine ulaşamadım 1 günüm heba çektiğim yol eziyet olarak kaldı heryerden şikayet ettim sonucunu 4 gözle bekliyorum 1 gram aklınız varsa yürüyerek gidersiniz bu firmayı tercih etmezsiniz


c****

d****

13-04-2022

Çok iyiydi hayatımda ilk defa bir otobüste uyuyarak yolculuk yapabildim rahatlık çok iyiydi


M****

****

23-03-2022

Çok kötüydü. Köy arabası gibi caddede 25 dk yolcu bekledik.


M****

****

23-03-2022

Çok kötüydü. Hol kenarında 15-20 dakika yolcu beklemek nedir? Gecenin bir vakti 10 dakikadan daha fazla kargo indirmek için beklemek.. Tabi geç kalınca trafik vardı bahanesi... davranış ve konuşmalar da çok kabardı.


M****

***

25-02-2022

Hayatımda yaptığım en kötü Otobüs yolculuğunda. Cadde kenarında 25 dk yolcu beklemek nedir? Şehirler arası yolda farklı yerlerde en 10 defa yol kenarına çekip beklemek, 8:20 Antalya varış olması gerekirken 11:05 de varmak. Yanlış tesise girip çıkmak. Yanlış yollara girip u dönüşü yapmak daha bir sürü şahit olduğum yolcu sıkıntıları hiç daha önce böyle bir yolculuk yapmamıştım. Antalya Net,i ilk ve son kullanılırdı bir daha böyle bir yanlışa düşmem.


R****

***

12-12-2021

Çok kötü cokokkkkk çay bile yok kolanya tutma falan hiç bişey yok