Lüks Aksel Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Aksel Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
171
Genel Merkezi
Konya
Kuruluş Tarihi
1997
Firma Puanı
0 / 5

Lüks Aksel Seyahat Hakkında

Lüks Aksel Seyahat

Lüks Aksel Seyahat, sektördeki yerini ilk olarak 1997 yılında bir aile şirketi olarak almıştır. Firmanın kurucu kadrosunu ise Çiçek Bakırcı ve Rasim Bakırcı isimleri oluşturmaktadır. Lüks Aksel Seyahat, müşteri memnuniyetini sağlamayı kendisine prensip olarak benimsemiş firmalar arasında bulunur.
 
 Lüks Aksel Seyahat, Akşehir ve Konya Merkez kalkışlı bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Firma, günümüzün seyahat konforuna uygun özellikte otobüsleriyle müşterilerine kapılarını açmaktadır. Karayolu yolcu taşımacılığı yaparken sürekli olarak kendisinin çağın koşulları doğrultusunda yenileyen firmalardan biridir. Firmayla gideceği lokasyona seyahat etmek isteyen yolcular online olarak Lüks Aksel Seyahat otobüs bileti edinebilirler.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 "Lüks Aksel Seyahat Türkiye Yollarında 365 Gün Güvenle Ve Huzurla Gider! " Sloganıyla hizmet vermektedir. Bu doğrultuda yolcularını Türkiye'nin pek çok noktasına ulaştırmak için çok sayıda seferler düzenlemektedir. Firmanın yolcularına seyahat hizmeti sağlama yolunda gerçekleştirmekte olduğu çok sayıda sefer bulunur. Bu seferler arasında en popüler olanları ise;
 
 - Bursa ve Ankara arasında düzenlenen seferler,
 - İstanbul ve Ankara arasında düzenlenen seferler,
 - İstanbul ve İzmir arasında düzenlenen seferler,
 - İzmir ve Ankara arasında düzenlenen seferler,
 - İstanbul ve Edirne arasında düzenlenen seferler,
 - Antalya ve Ankara arasında düzenlenen seferler,
 - Adana ve Ankara arasında düzenlenen seferler,
 - Ankara ve Kastamonu arasında düzenlenen seferler,
 - İstanbul ve Bursa arasında düzenlenen seferler,
 - İstanbul ve Sakarya (Adapazarı) arsında düzenlenen seferlerdir.
 

 Firmanın Araç Filosu Ve İmkanları

 
 Lüks Aksel Seyahat firması, günümüz teknolojisinin sunduğu tüm imkanları barındıran araçlardan oluşmaktadır. Araç içi kablosuz internet, koltuk arkası geniş ekranlar sunulan bu imkanlardan bazılarıdır. Lüks Aksel Seyahat firmasına ait araçlar oldukça lüks bir konfor barındırmaktadır. Bir seyahat esnasında yolcunun her türlü konforunun sağladığı şekilde tasarlanmış otobüslerdir. Bu otobüsler sayesinde en uzun süreli yolculuklar dahi adeta ev konforunda gerçekleşir. Firma bu yönüyle mükemmel özellikli araç filosuna sahip seçenekler arasında yer almış durumdadır.
 
 Yüksek düzeyli konforda yolculuk etmek isteyen yolcuların öncelikli tercihi rahat koltuklarda seyahat etmektir. Firma bunu çok iyi tespit etmiş ve araç filosunu bu doğrultuda zenginleştirmiştir.
 Otobüs taşımacılığı firması araçlarında konforun yanı sıra yolcu güvenliği de on planda bulunur. Bu anlamda otobüslerdeki koltukların tamamı emniyet kemeri içerir.
 
 Bu kemerlerin amacı ise anı bir fren yahut kaza esnasında yolculuğun güvenliğini sağlamaktır. Bu yönüyle otobüs koltuklarının tamamında emniyet kemeri oluşu hayatı bir önem taşımaktadır.
 
 

 Sefer İkramı, Servis Ve Diğer Hizmet Programları

 
 Lüks Aksel Seyahat, yolcularına servis imkanı tanıyan seyahat firmalarından biridir. Ayrıca yolcularına seyahat sigortası olanağı sunan seyahat firması seçenekleri arasında yerini almaktadır. Lüks Aksel Seyahat otobüslerinde seyahat eden yolcuların uydu TV izleme imkanı söz konusudur. Ayrıca en geniş koltuk aralığını müşterilerinin hizmetine sunan firmalar arasındaki yerini de almış durumdadır. Firma, müşterilerine yolculukları esnasında gazete ve dergi okuma olanağını da sunmaktadır. 

Lüks Aksel Seyahat İletişim

Telefon: 0322 813 38 02
Telefon: 0322 813 38 03
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Belediye Otogarı No: 1-2 Akşehir/Konya/Türkiye

Lüks Aksel Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Lüks Aksel Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Lüks Aksel Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Lüks Aksel Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Lüks Aksel Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Lüks Aksel Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Lüks Aksel Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Lüks Aksel Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Lüks Aksel Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Lüks Aksel Seyahat otobüs firması başlıca İzmir, Konya, Isparta, Denizli, Eskişehir şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 25 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Lüks Aksel Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Lüks Aksel Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok