Uşak Mersin Otobüs Bileti

Uşak - Mersin Otobüs Seferleri

 • Mersin Seyahat
  UŞAK
  22:15
  MERSIN (İÇEL)
  07:45
  450,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  UŞAK
  18:15
  MERSIN
  05:30
  400,00 TL
 • Villa Turizm
  UŞAK
  22:15
  MERSIN (İÇEL)
  08:45
  449,00 TL
 • Lüks Mersin
  UŞAK
  22:30
  TARSUS
  09:50
  500,00 TL
 • Köksallar Turizm
  UŞAK
  22:15
  TARSUS
  08:00
  550,00 TL
 • Mersin Nur Turizm
  UŞAK
  22:00
  MERSIN (İÇEL)
  08:10
  500,00 TL
 • Özkaymak
  UŞAK
  01:30
  MERSIN (İÇEL)
  12:15
  420,00 TL
 • Güney Lüks Adana Seyahat
  UŞAK
  00:30
  TARSUS
  09:45
  450,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Uşak - Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

As Mersin Turizm
Köksallar Seyahat
Köksallar
Kontur Turizm
Lüks Mersin
Mersin Nur Turizm
Mersin Seyahat
Mersin Vif Turizm
Mersin Villa Turizm
Özkaymak

Uşak - Mersin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Uşak Mersin arası genellikle 9 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Uşak Mersin arasında sefer yapan otobüs firmaları As Mersin Turizm, Köksallar Seyahat, Köksallar, Kontur Turizm, Lüks Mersin, Mersin Nur Turizm, Mersin Seyahat, Mersin Vif Turizm, Mersin Villa Turizm, Özkaymak firmalarıdır.
Uşak Mersin otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 450 TL kadardır.
En ucuz Uşak Mersin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Mersin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin

Mersin limanına yakın olan ve Akdeniz merkezde yer alan MEŞTİ, her yere kolay bir şekilde ulaşımın sağlandığı bir alandır.


Birçok şehirde olduğu gibi Mersin’de de toplu taşımada pratik bir çözüm olan kent kart kullanılır. Kent kartı her yerde bulmanız mümkündür. Otogar, kent kart satış noktaları ve durak gibi alanlarda kent kart satın alınabilir ve birçok otomattan da dolum yapılabilir.

En ekonomik koşullarda seyahat etmek için toplu ulaşımı tercih edebileceğiniz gibi, otobüs firmalarının servisleri, taksiler ve dolmuşlarla da istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0324) 232 15 77 numaralarından çağrılabilmektedir. Akdeniz merkeze yürüyerek ya da otogar durağından taksi çağırarak gitmek istediğiniz yere taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça ekonomiktir ve gece tarifesi yoktur. Ancak uzak bir ilçe ya da
köye gidecekseniz şoförle görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

101 ve 102 numaralı otobüsler her 15 dakikada bir kalkmaktadır. Bu araçlarla kent kart kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogardan da her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. En son otobüs 23:30 civarında kalkmaktadır ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmanız ferah trafik sayesinde oldukça kolaydır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı firmalar Mersin ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu nedenle seyahat ettiğiniz firmalardan servis hizmeti konusunda bilgi edinerek güzergah ve saatler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ve dolmuş hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, otogardan çıktıktan sonra da kısa sürede bir dolmuş bulabilirsiniz. Kent kartınız yoksa dolmuşlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir

En Popüler Uşak - Mersin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Mersin Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  9°C
 • açık
  Per
  açık
  12°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  11°C
 • açık
  Cmt
  açık
  11°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  5°C

Haritada Mersin

Mersin Hakkında

Nüfus
1.745.221
Plaka
33
Telefon Kodu
324