İstanbul Seyahat Online Otobüs Bileti

İstanbul Seyahat Hakkında

İstanbul Seyahat otobüs biletine Bilet.com ayrıcalıklarıyla sahip olmak ister misiniz?

1940 yılında Abit Tırış tarafından kurulan İstanbul Seyahat, kara yolu taşımacılığına Samsun- Giresun arası seferler düzenleyerek başlamıştır. Sonraki yıllarda dış hatlara da açılarak Avrupa'nın birçok ülkesine seferler düzenler hale gelmiştir. 2002 yılına gelindiğinde ise kurumsal kimliğiyle ön plana çıkıp İstanbul Seyahat Turizm Ticaret A.Ş unvanını almıştır.

Hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile tanınan İstanbul Seyahat 2005 yılında STT İstanbul Travel Şirketi'ni kurmuştur. Ayrıca yaklaşık 750 kişilik personel kadrosu ile "yolcumuz konuğumuzdur" mottosunu benimseyerek yolcularına konforlu bir seyahat imkanı sunmaktadır.

Sayısı 100'e yakın otobüs ve 50'ye yakın servis aracıyla kapsamlı bir filoya sahip olan İstanbul Seyahat yolcularına lüks araçlarda keyifli, güvenli bir yolculuk vaat etmektedir.

İstanbul Seyahat'i Neden Tercih Etmelisiniz?

  • Sektör ne olursa olsun tercih edilmedeki en önemli faktör güvendir. İstanbul Seyahat bünyesinde bulunan araçların tümü lüks Mercedes marka olmakla birlikte bakımları da periyodik olarak yapılmaktadır. Ayrıca özel seyahat sigortasının bulunması da yolcularının güvenle seyahat etmesine katkı sağlamaktadır.
  • Araçları koltuk arkası eğlence imkanlarına ve 2+1, 2+2 koltuk düzeni alternatiflerine sahiptir.
  • Araç içi zengin ikram hizmetleri bulunmaktadır.
  • Yolcularına misafire duyulan hürmeti gösteren güler yüzlü personeli ve gerekli tüm eğitim ve testlerden geçmiş şoförleri ile yolcularının kaliteli, güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlar.
  • Yolcularının konforu kadar bütçesini de düşünen İstanbul Seyahat, en cüzi fiyatlarla seferler düzenlemektedir.
Şimdi İstanbul Seyahat firması ile Bilet.com'un avantajlarını birleştirmenin tam vakti! Web sitemizden veya mobil uygulamamızdan bilet alım işleminizi en hızlı şekilde gerçekleştirip yolcuğun tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul Seyahat İletişim

Telefon: 8502225959
E-Posta: info@istanbulseyahat.com.tr
Website:

Adres:
Altıntepsi Mah. Büyük İstanbul Otogarı D:57-58, Altıntepsi, Bayrampaşa, İstanbul

İstanbul Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İstanbul Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

C****

Y****

22-11-2021

GÜZEL RAHAT KONFORLU