İstanbul Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

İstanbul - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Erbaa Seyahat
  ALIBEYKÖY
  22:15
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  01:30
  160,00 TL
 • Mersin Nur Turizm
  ESENLER OTOGARI
  10:30
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  13:45
  139,00 TL
 • Ağrı Tur
  ESENLER OTOGARI
  13:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  15:00
  500,00 TL
 • Giresun Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  14:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  17:45
  250,00 TL
 • Lüks Erzincan Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  16:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  18:00
  200,00 TL
 • Patnos İtimat
  ESENLER OTOGARI
  12:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  14:00
  300,00 TL
 • Ben Turizm
  ESENLER OTOGARI
  13:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  16:30
  130,00 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  15:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  18:00
  200,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  BAYRAMPAŞA, İSTANBUL
  19:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  22:00
  120,00 TL
 • Siirt Petrol
  ESENLER OTOGARI
  12:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  14:00
  100,00 TL
 • Dilek Seyahat
  ESENYURT
  18:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  20:30
  220,00 TL
 • Deveci Nazar Turizm
  ESENLER OTOGARI
  13:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  16:30
  100,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

İstanbul - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Villa Turizm
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Aksakal Seyahat
Alanyalılar Turizm
Bafra Express Turizm
Çorum Kargı Turizm
Ede Turizm
Efe Tur
Ercis Sema
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
Kaptanoğlu Seyahat
Köksallar Seyahat

İstanbul - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 3 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
İstanbul Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Adana Villa Turizm, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Aksakal Seyahat, Alanyalılar Turizm, Bafra Express Turizm, Çorum Kargı Turizm, Ede Turizm, Efe Tur, Ercis Sema, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kaptanoğlu Seyahat, Köksallar Seyahat firmalarıdır.
İstanbul Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 160 TL kadardır.
En ucuz İstanbul Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

İstanbul Hakkında

Yedi tepeli şehir olan İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakasının boğaz kenarı olan İstanbul, her mevsim yaşayan bir şehirdir.

İstanbul’un 15 milyonluk nüfusu ve birbirinden farklı dokuları bir arada taşıyan tarihi yapısı yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan ve kıyı turizmine gelen turistlerin uğramadan gitmedikleri bu kent, gece hayatı, vapurda çay ve simit keyfi, alışverişleriyle dünyanın en popüler şehirleri arasındadır.

Bir metropol olan İstanbul’da, her zaman her şeyi bulabilirsiniz ve ulaşım konusunda da birçok alternatifiniz vardır. Bu alternatiflerle şehrin yoğun trafiğinden de sıyrılma imkanınız bulunur. İstanbul’a her şehirden direkt olarak otobüsle ulaşım imkanı vardır ve iki adet otogarı bulunmaktadır.
 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler İstanbul - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları