Sakarya Sev Turizm Online Otobüs Bileti

Sakarya Sev Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Sakarya Sev Turizm Hakkında

Sakarya Sev Turizm

Sakarya şehrinin en çok tercih edilen otobüs firmaları arasında yer alan Sakarya Sev Turizm, kuruluşundan bu yana konforlu seyahat severlerin tercihi olmayı sürdürüyor. Sakarya Sev Turizm 2011 yılından bu yana şehirlerarası yolculuk hizmeti vermektedir. Sakarya'da kurulmuş olan firma zamanla güzergah noktalarını da arttırmayı başarmıştır. Bölgesel olarak en çok tercih edilen firmalar arasında bulunan Sakarya Sev Turizm Mehmet Çimşir tarafından kuruldu. Kuruluşundan bu yana kaliteli hizmet veren bir seyahat firması Sakarya merkezlidir. Firma başta yakın iller olmak üzere Türkiye'nin pek çok noktasına seyahat düzenleyebiliyor. Güler yüzlü personeli rahat bir yolculuk deneyimi sunan firma bölgesel olarak en çok tercih edilen otobüs firmaları arasındadır.

Sakarya Sev Turizm Konaklama Tesisleri

Sakarya Sev Turizm otobüs firması güzergah hattında bulunan anlaşmalı dinlenme tesislerini kullanıyor. Bu tesisler içerisinde dilediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Sakarya Sev Turizm içerisinde özel terminaller bulunuyor. Terminaller konusunda detaylı bilgiyi destek hattından öğrenebilrisiniz.

Popüler Güzergahlar

  • İstanbul,

  • Adapazarı,

  • Sakarya

  • Karasu

Hizmet ve Programları

Elektronik Stabilite Programı özelliği bulunan otobüsleri sayesinde güvenli bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Dönüşlerde ya da kaçma manevraları yaparken savrulma riski en aza indirilen otobüsleri yüksek yol tutuş kabiliyetine sahiptir. Otobüs içerisinde yolculuğunuzu konforlu hale getirmek için Sakarya Sev Turizm tüm detayları ele almış. Seyahat esnasında firma tarafından yiyecek ve içecek servisi düzenli olarak yapılıyor. Sakarya Sev Turizm firmasından otobüs bileti almak için isterseniz online bilet uygulamasından yararlanabilirsiniz. Uygun bilet fiyatları ile ön plana çıkan firma farklı ödeme alternatifleri ile yüzünüzü güldürmeye devam ediyor.
Özel günlerde ekstra sefer düzenleyen firması geniş koltukları ile rahat bir seyahat imkanı sunuyor. Sakarya Sev Turizm güzergahlar, sefer saati ve araç özellikleri konusunda detaylar destek hattında yer alıyor. Yolcularına güvenilir hizmet vermek için otobüs seferlerini geliştiren Sakarya Sev Turizm fırsatlarından yararlanmak için hemen bilet alabilirsiniz. Otobüs firmasından aldığınız biletleri iptal etmek için destek hattını kolayca kullanabilirsiniz. Sefer yapılmadan önce herhangi bir problem olması durumunda Sakarya Sev Turizm müşterilerini bilgilendirmektedir.

Sakarya Sev Turizm İletişim

Telefon: (0264)-275-82-75
E-Posta: info@sakaryasev.com
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya

Sakarya Sev Turizm Seferleri

Sakarya Sev Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sakarya Sev Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok