Yeniden As Bafra Seyahat Otobüs Bileti Al

Yeniden As Bafra Seyahat Hakkında

Yeniden As Bafra Seyahat


Yeniden As Bafra Seyahat; 2010 yılında Necati Doğan tarafından oluşturulmuş bir işletmedir. Merkezi Samsun’da olan firma özellikle Karadeniz olmak üzere ülkemizin çok çeşitli noktalarına fazla sayıda yolculuk ile hizmet vermektedir. Misyonu, yolcularının bilgi çağında değişen isteklerine zamanında en uygun çözümleri sunarak profesyonel bir yaklaşım ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Vizyonu ise yolcuların yakınlara en iyi şekilde kavuşması için tedbirler alarak standartları zirveye çıkarmaktır.


Seferleri

Yeniden As Bafra Seyahat için kolay ulaşılabilirlik ve müşterinin olumlu dönüşleri büyük önem ifade emektedir. Bu sebeple sefer noktalarını bu prensiplerle düşünmüş ve düzenlemiştir. Günden güne büyüyen otobüs işletmesinin sefer konumları şu şekilde sıralanabilir; Afyon, Ankara, Bolu ve ilçeleri, Bursa ve ilçeleri, Çorum, Düzce, Eskişehir, Gebze ve ilçeleri, İstanbul, İzmir, Ordu ve ilçeleri, Rize ve ilçeleri, Trabzon ve ilçeleri ile Uşak.


Otobüs Filosu

Alanında sağlam adımlarla ilerleyen firma araç filosunu teknolojik ve iyi donanımlı olanlardan seçmektedir. Genç ve dinamik bir filoya sahiptir. İki artı bir ve iki artı iki araç seçenekleri ile bütün yolcu tiplerini düşünülerek tasarlanan otobüsleri tercih etmektedirler.


İkram ve Hizmetler

Otobüs firması yolcuların huzurlu ve dinamik seyahat geçirmesini temel ilke olarak almıştır. İnsan ergonomisi esas alarak hazırlanmış lüks koltuklar bütün araçlarda mevcuttur. Otobüs filosusun her bir aracında yolculuk boyunca 3G hızında sınırsız ve kesinti olmaksızın kullanılabilecek internet ağı bulunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden işletme oturma yerlerde on üç inçlik ekranlar aracılığıyla uydu yayını yapmaktadır. Her bir araçta usb (evrensel seri veriyolu) ile bağlantı sağlanmaktadır. Hafızanızda kalacak seyahat deneyimi için her an ulaşabileceğiniz sınırsız yiyecek ve içecek sunumları bulunmaktadır.

Yeniden As Bafra Seyahat otobüs biletlerine ulaşmanın en kolay yolu bilet.com’u ziyaret etmek ve seçtiğiniz rotadaki bileti hızlı bir şekilde edinmektir.

Yeniden As Bafra Seyahat İletişim

Telefon: 0362 544 06 03
E-Posta: bilgi@asbafra.com
Website:

Adres:
Emirefendi Mahallesi Yeni Otogar No:23 Bafra/SAMSUN/TÜRKİYE

Yeniden As Bafra Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yeniden As Bafra Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3

2 Değerlendirme

S****

v****

17-01-2023

Memnun kalmadım kesinlikle. 3 tane koltuk aldım. Çocuğumla birlikte yan yana iki koltuk ve bir tanede tekli koltuk aldım. Araba bir geldi tekli koltuk yok. Benim 3 bilette ayrı ayrı koltuklarda ve hepsi koridorda. Güyya araç arıza yapmış onun yerine gönderilmiş. İyide bunun bilgisi verilmezmi hiç. 7 yaşında çocuğu ben başkasının yanına oturtup onun kucağındamı uyutacağım. Bu konuda çozüm istedim. Şöfor otursun öyle dedi çözüm olarak. Muavin arkadaş yardımcı olmaya çalıştı ama ne yapsın herkeste aynı sorun. Kendi imkanlarımızla çözdük sağolsun yolcunun birinden rica ettikte çocuğu öyle yanımıza alabildik. Muavin çok beyefendiydi tek yıldızıda onun için veriyorum.


G****

U****

04-08-2022

Çok beğendim teşekkür ederim