Trabzon Bayburt Otobüs Bileti

Trabzon - Bayburt Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  TRABZON
  02:30
  BAYBURT
  05:15
  160,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  TRABZON
  12:00
  BAYBURT
  15:00
  140,00 TL
 • Mardin Seyahat
  TRABZON
  10:29
  BAYBURT
  12:59
  120,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  TRABZON
  17:00
  BAYBURT
  20:00
  170,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  TRABZON
  20:30
  BAYBURT
  23:30
  350,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  TRABZON
  02:30
  BAYBURT
  05:15
  170,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  TRABZON
  11:00
  BAYBURT
  13:30
  170,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  TRABZON
  14:30
  BAYBURT
  17:15
  170,00 TL
 • Özlem Van Turizm
  TRABZON
  19:30
  BAYBURT
  22:30
  130,00 TL
 • Aras Seyahat
  TRABZON
  21:30
  BAYBURT
  23:59
  130,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  TRABZON
  02:00
  BAYBURT
  04:30
  170,00 TL
 • Bayburt Turizm
  TRABZON
  09:30
  BAYBURT
  11:30
  140,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Trabzon - Bayburt Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Aras Seyahat
Bayburt Turizm
Cizre Nuh İtimat
Has Bingöl
Iğdırlı Turizm
Kanberoğlu
Metro Turizm
Öz Has Bingöl
Özlem Cizre Nuh
Ulusoy Seyahat
Vangölü Turizm

Trabzon - Bayburt Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Trabzon Bayburt arası genellikle 2 saat 45 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Trabzon Bayburt arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Bayburt Turizm, Cizre Nuh İtimat, Has Bingöl, Iğdırlı Turizm, Kanberoğlu, Metro Turizm, Öz Has Bingöl, Özlem Cizre Nuh, Ulusoy Seyahat, Vangölü Turizm firmalarıdır.
Trabzon Bayburt otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 160 TL kadardır.
En ucuz Trabzon Bayburt otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Trabzon Hakkında

Doğu Karadeniz’de yer alan Trabzon, doğal güzellikleri ve dünyaca ünlü Sümela Manastırı ile dikkat çekmektedir. Türkmenlerin ve Çepnilerin yaşadığı bu kentte, doğal güzellikleriyle ünlü olan Maçka, Trabzon kalesi ve Şolma yaylası oldukça meşhurdur.

Yaylaların ve doğal güzelliklerin içinde bulunan Trabzon, Santa harabeleri ve tabloları andıran dağ ve ovalarıyla yurdumuzun en güzel bölgelerinden biridir. Yöreye özgü olan hamsi, karalahana, mısır ekmeği, hamsi kuşu, hamsili pilav ve hamsili tatlılar, herkesin beğenisini kazanan ulusallaşmış lezzetlerdir.

Kemeraltı çarşısında altın ve gümüş el yapımı ürünler dikkat çekmektedir. Bahar aylarındaki şenlik ve festivallerle daha etkileyici bir hale gelen bu yeşil kentte, gelişmiş olan ekonomisinin ve şehirleşmesinin avantajlarını yaşayarak en uygun otobüs bileti kampanyaları ile gezi yapabilirsiniz.

Otogardan şehir merkezine ulaşım için servis ve dolmuşlara belirli bir saate kadar ulaşabilirsiniz ve 24 saat taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. 
 

Bayburt Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bayburt Otogar şehir merkezinin Zahit Mahallesine bağlı bulunmaktadır. Şehir içi ulaşım taksi, dolmuş ve otobüslerle yapılmaktadır.

Kültür turlarının duraklarından olan Bayburt, ekonomik bir kenttir ve bu da ulaşım sorununuzun maddi olarak sorun çıkarmayacağı anlamına gelmektedir. Paris belediyesinin kardeş belediyesi olan Bayburt hediye edilecek olan 69 belediye otobüsü çoğu yerde alay konusu haline gelse de, Bayburt’un nezih nüfusuna yeterli olan otobüsleri ve minibüsleri ile iyi bir ulaşım ağına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Taksi, dolmuş ya da minibüslerle ulaşım sağlanabilen bölgede, servisler hizmet vermemektedir. Çünkü otogar şehir merkezinde yer almaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından yararlanabilirsiniz. 0458 211 25 07 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırıp ilçelere ve köylere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle belirlenmektedir ve taksimetreli ya da taksimetre kapalı olarak pazarlıklı şekilde seyahat edilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Öğrencilerin ve çalışanlar tarafından en çok tercih edilen ulaşım şekli olan otobüsler, her 15 dakikada bir kalkmaktadır.

Sabahın erken saatlerinde başlayan otobüs seferleri, akşam 22:00’den sonra durdur ve ertesi sabaha kadar hizmet vermez. Otobüslerle her yere gitmek mümkündür. Özellikle resmi kurumlara ulaşım için otobüsler tercih edilir.

Otobüslerde henüz akıllı kart sistemi yoktur ve biletler ve para karşılığında seyahat edilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmanızın servisi ilçelere hizmet veriyorsa, ücretsiz servis imkanından yararlanabilirsiniz. Ancak genelde servis hizmeti verilmemektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Mahalle ve köylere ulaşım için tercih edilen minibüsler her yerde bulabileceğiniz pratik toplu taşıma araçları arasında yer almaktadır.

Minibüslerle ulaşım sağlayabileceğiniz güzergahlara her 15 dakikada bir ulaşım aracı bulabilirsiniz ve çift yönlü olarak minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüslerde öğrenci ve tam olmak üzere iki farklı tarife uygulanır ve gidilecek olan merkeze göre fiyatta değişiklik söz konusu olur.

En Popüler Trabzon - Bayburt Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bayburt Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -12°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  -18°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -19°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -19°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  -20°C

Haritada Bayburt

Bayburt Hakkında

Nüfus
78.550
Plaka
69
Telefon Kodu
458