Bayburt Turizm Otobüs Bileti

Bayburt Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
12
Genel Merkezi
Bayburt, Turkey
Kuruluş Tarihi
2000
Firma Puanı
5 / 5

En Popüler Bayburt Turizm Otobüs Biletleri

bayburt-turizm 08 Aralık 2023
Bayburt Erzincan 250 TL
08:30 10:30 Satın Al
bayburt-turizm 08 Aralık 2023
Erzincan Bayburt 250 TL
17:00 19:00 Satın Al
bayburt-turizm 17 Aralık 2023
Erzurum Bayburt 170 TL
07:30 09:00 Satın Al
bayburt-turizm 09 Aralık 2023
Gümüşhane Trabzon 130 TL
08:00 12:00 Satın Al
bayburt-turizm 22 Aralık 2023
Trabzon Bayburt 200 TL
09:30 11:30 Satın Al

Bayburt Turizm Hakkında

Bayburt Turizm

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin yeni illerinden olan Bayburt’ta yaşıyorsanız veya Bayburt’a yolculuk planlıyorsanız, bu şirin il merkezli Bayburt Seyahat otobüs firması bulunuyor. Firma bir Karadeniz Bölgesi ağırlıklı çalışmasına rağmen Doğu Anadolu Bölgesine de seferler düzenliyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 0 458 211 44 00 çağrı hattından veya bayburttur.com sitesinden Bayburt Turizm otobüs bileti satın alabilir ya da ayırtabilirsiniz.
 

 Bayburt Turizm Hakkında

 
 Firma, 2000 yılında Bayburt merkezli olarak Yeni Bayburt Tur Kooperatifi tarafından kurulmuştur. Yerel bir firma olmasına rağmen devamlı kendini güncelleyen ve müşteri odaklı bir yapıya sahiptir. Yeni nesil otobüslerle, tecrübeli şoförleriyle ve profesyonel kabin görevlileriyle müşteri memnuniyeti ve güvenliği ön planda tutuluyor. Firmayla ilgili her türlü öneri, şikayet ve bilgi alışverişleriniz için [email protected] sitesi hizmetinizdedir. Görüş ve önerilerinize firma yetkileri büyük önem veriyorlar.
 
 Firmanın Bayburt’ta 4 adet şubesi bulunuyor. Bunlar; Byb Metro, Dörtyol, Otogar ve Merkez şubeleridir. Bayburt dışında Ankara, Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Erzurum, Aşkale, Torul, Araklı, Erzurum Gez Mahallesi şubeleri bulunuyor. Bütün şubelere 0 458 211 44 00 çağrı hattından ulaşabilirsiniz. Seferler, otobüsler ve güzergah hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.
 

 Bayburt Turizm Seferleri

 
 Bayburt Turizm yerel bir firma olduğu için Türkiye’nin bütün bölgelerine seferleri bulunmuyor. Seferler ağırlıklı olarak, Bayburt merkezli olarak Gümüşhane, Trabzon, Erzincan ve Erzurum şehirlerine yapılıyor. Bu şehirler dışında Araklı, Aşkale, Gez Mahallesi, Torul ilçelerine de seferler düzenleniyor. Bu güzergah üzerinde herhangi bir şehre veya yerleşim yerine gidecekseniz bilet alabilirsiniz. Güzergah üzerinde bulunan bir yer için bilet aldıysanız, firmayla yolculuk yapabiliyorsunuz.
 
 Bayburt’tan Erzurum, Trabzon ve Gümüşhane’ye sabah 07.00’den itibaren seferler düzenleniyor. Güncel seferler ve güzergahlar için firmanın internet sitesine girerek bütün bilgileri öğrenebilirsiniz.
 

 Bayburt Turizm Filosu

 
 Firmanın halihazırda seferlerde kullandığı 22 adet otobüsü bulunuyor. Müşteri rahatlığını ve güvenliğini düşünen firma yetkileri periyodik olarak filoyu güncellemektedir. Filoda bulanan en yaşlı araç 5 yaşındadır. Filoda ağırlıklı olarak Mercedes ve Otokot otobüsleri ağırlıktadır. Filoda en yaşlı araç 5 yaşındadır. Yolcuların rahatlığı ve güvenliği düşünülerek otobüsler teknolojik olarak donatılmıştır.
 
 Otobüste iki adet genel televizyon olmasına rağmen bütün koltukların arkasında multimedya sistemi mevcuttur. Otobüs içerisinde kablosuz wi-fi olduğu için yolculuk boyunca gönlünüzce internette gezebilirsiniz. 10 inç ekranda, müzik dinleyebilir, film veya dizi izleyebilirsiniz. Usb yeri sayesinde ister mobil cihazınızı şarj edin isterseniz flash belleğinizi takabilirsiniz.
 

 Bayburt Turizm İkramları

 
 Seferler molalı olarak gerçekleştirildiği için yolcuların bütün ihtiyaçları düşünülmüştür. Öncelikli olarak mola saatleri namaz vakitlerine denk getirilmeye çalışılıyor. Belirli saatlerde kabin görevlileri sıcak - soğuk içecek ve yiyecek ikramında bulunuyorlar. Genel servis dışında da sıcak veya soğuk içecek isteğinde bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken tepe lambasından kabin görevlisini çağırma tuşuna basmanızdır.
 
 

Bayburt Turizm İletişim

Telefon: 0458 211 44 00
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Tuzcuzade Mah. Pönserek Ad. Gürkan Öğüt Sok. No:4 Bayburt/Türkiye

Bayburt Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Bayburt Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Bayburt Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Bayburt Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Bayburt Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Bayburt Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Bayburt Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Bayburt Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Bayburt Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Bayburt Turizm otobüs firması başlıca Erzurum, Trabzon, Bayburt, Gümüşhane, Erzincan şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 5 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Bayburt Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Bayburt Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

4 Değerlendirme

Agah

O****

15-08-2023

Gayet iyi idi. Saatini talep ettiğimde hemen değiştiler. Teşekkürler


Bayburt

E****

10-01-2023

Çok ilgili ve yardımsever bir şoför abiydi.


Gamze

B****

30-04-2022

Güzel bir yolculuktu. Teşekkürler...


Mustafa

****

10-01-2022

Guvenli yolculuk yapma şansına sahip oldum. Usta ve tecrübeli soforlerine ve yolcularina hayırlı yolculuklar dilerim.