Aqua Vega Akvaryum

 Aqua Vega Akvaryum, Ankara

Akvaryum

34.00 TRY - 44.00 TRY

98 metre uzunluğunda, 120.000 farklı deniz canlısını barındıran, AVM içerisindeki en uzun tünel akvaryumu Aqua Vega Akvaryum biletleri Bilet.com'da.

Bilet Seçenekleri

 • Aqua Vega Günlük Giriş
  37,00 TRY - 47,00 TRY
  34,00 TRY - 44,00 TRY
  SEÇ

Etkinlik Hakkında

Türkiye’nin AVM içindeki en uzun tünel akvaryumu olma özelliğini taşıyan Aqua Vega, 23 Nisan 2012 yılında ziyarete açıldı.

Toplam  6000 m2 kapalı alan, 4.5 Milyon  litre su kapasitesine sahip 25 farklı akvaryumdan oluşan ve 98 metre tüneli ile AquaVega, 12.000 deniz canlısına ev sahipliği yapıyor. Sadece okyanusların değil ormanların ve çöllerin fantastik hayatını yaşatan Wildlife bölümü ise 27 Ekim 2017 yılında açıldı. Gerilim ve adrenalin dolu Wildlife bölümde 250 ' den fazla vahşi canlı bulunmaktadır.

Aqua Vega, Ankara’nın en sevilen alışveriş merkezlerinden biri olan Nata Vega Outlet’in -2. katında ziyaretçilerini kabul etmektedir.

Detay

 • 98 metre uzunluğunda, 120.000 farklı deniz canlısını barındıran, AVM içerisindeki en uzun tünel akvaryumu Aqua Vega Ankara’lıları büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor!
 • Nata Vega Outlet’in -2. katında bulunan Aqua Vega Akvaryum’un su altı dünyasının cezbedici görüntüsünde kaybolmak, vahşi yaşam (wild life) alanıyla belgesellerde görülen yaşama tanıklık etmek için cazip fiyatlı biletleri kaçırmayın.
 • Rezervasyona Gerek Yoktur, Giriş kodunuzu gişe ile paylaşarak giriş yapabilirsiniz.
 • Aqua Vega Akvaryum; Haftaiçi; 10.00-20.00 Haftasonu: 11.00 - 21.00  arası hizmet verilmektedir. Haftasonu kapalı.
 • 0-36 ay kimlik ibrazı zorunludur.
 • 0-36 ay arasındaki kişiler ücretsiz, 36 ay ve üzeri kişiler bilete tabidir.
 • Öğrenci bileti kullanacaklar gişe görevlisine mutlaka öğrenci kimlik kartını göstermek zorundadır. Kimlik kartı gösterilmediği takdirde akvaryuma giriş sağlanmayacaktır.

Harita

Adres: Akşemsettin, Doğukent Bulvarı Nata Vega Outlet, 06480 Mamak/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Aqua Vega Günlük Giriş Yetişkin (18-64 Yaş) 44,00 TRY
Öğrenci/Çocuk (3-18 Yaş) 34,00 TRY
Yaşlı (64 yaş üstü) 34,00 TRY

Benzer Etkinlikler

Funtastic Aquarium İzmir
Funtastic Aquarium İzmir
İzmir - Akvaryum
35,00 TL
Viasea Akvaryum
Viasea Akvaryum
İstanbul - Akvaryum
89,00 TL
Antalya Aquarium
Antalya Aquarium
Antalya - Akvaryum
89,90 TL

Aqua Vega Akvaryum Yorumları

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

3

1 Değerlendirme
G**** k****

Tanıtım resimlerindeki büyük köpek balıkları yok yani bekleneni tam olarak vermiyor ama gezilebilir


Yorum Gönder

Aqua Vega Akvaryum Hakkında

Eğlencenin ve Keşfin Merkezi: Aquavega Akvaryum
Hem su altı dünyasını hem de çöl canlılarını bir arada keşfedebileceğiniz akvaryum sayesinde eğlenceyi dibine kadar yaşarsınız. Farklı şehirlerden insanların da gelerek bu maceraya ortak olduğunu söyleyebiliriz. Yüzden fazla balık türü, deniz canlısı ve vahşi hayvanlarla dolu Aquavega Akvaryum hem çocuklara hem de yetişkinlerin dünyasına hitap etmektedir. Belgesellerden izlediğiniz onlarca deniz canlısını yakından görmek için bilet almanız yeterlidir. Hem keyifli vakit geçirmek hem de bilgilenmek zamanınızı verimli kullanmanız için yoldur. Bu yolda Aquavega sayesinde ufkunuzu genişletir, deniz dünyasına yakından göz atarsınız. Kum kaplanı köpekbalığından yeşil basiliske, balon balığından nil timsahına birçok canlının yaşamına tanık olacağınız bu yerde uzmanlar tarafından ayrıntılı bilgi alma imkânı da sunulmaktadır.
Hayal Gücünü Ufka Çıkaran Aktiviteler
Ankara’nın merkezinde çocuklarınızla, arkadaşlarınızla keyifli ve bilgi dolu bir macera için kurulan Aquavega çeşitlilik dolu yaşam kompleksiyle gönülleri fethetmektedir. Üstelik ekstra cam ve yakınlaştırıcı görüntüsüyle deniz canlılarını, yakın perspektif sayesinde de vahşi doğa hayvanlarını yakından görme fırsatı sunmaktadır. Bu bilgi dolu yolculuk haricinde birçok etkinliğe de ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar şu şekilde belirtilebilir: Akvaryum Dünyasını Keşfedin
Deniz canlılarının size gizli dünyalarını açtığı bu yerde birçok deneyime ortak olursunuz. Balıkların değişik özelliklerini öğrenir, köpekbalıklarının beslenme saatlerindeki heyecanına ortak olur, deniz dostlarının heykel veya oyuncaklarına ulaşabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan mimarisi ile sizi denizdeymiş gibi hissettiren Aquavega Akvaryum, ülkemizde  yıl bazında en çok ziyaret edilen eğlence ve bilgi yerlerinden olmuştur. Uygun fiyatlı ve avantajlı bilet edinmek için sitemizi ziyaret edebilir, denizin dünyasında mükemmel bir deneyime hazırlanabilirsiniz.