Aqua Vega Akvaryum Bileti

  Ankara - Türkiye

Akvaryum

93,00 TL - 113,00 TL

98 metre uzunluğunda, 120.000 farklı deniz canlısını barındıran, AVM içerisindeki en uzun tünel akvaryumu Aqua Vega Akvaryum biletleri Bilet.com'da.

Aqua Vega Akvaryum Bilet Seçenekleri

 • Aqua Vega Günlük Giriş
  99,00 TL - 119,00 TL
  93,00 TL - 113,00 TL
  SEÇ

Aqua Vega Akvaryum Hakkında

Türkiye’nin AVM içindeki en uzun tünel akvaryumu olma özelliğini taşıyan Aqua Vega, 23 Nisan 2012 yılında ziyarete açıldı.

Toplam  6000 m2 kapalı alan, 4.5 Milyon  litre su kapasitesine sahip 25 farklı akvaryumdan oluşan ve 98 metre tüneli ile AquaVega, 12.000 deniz canlısına ev sahipliği yapıyor. Sadece okyanusların değil ormanların ve çöllerin fantastik hayatını yaşatan Wildlife bölümü ise 27 Ekim 2017 yılında açıldı. Gerilim ve adrenalin dolu Wildlife bölümde 250 ' den fazla vahşi canlı bulunmaktadır.

Aqua Vega, Ankara’nın en sevilen alışveriş merkezlerinden biri olan Nata Vega Outlet’in -2. katında ziyaretçilerini kabul etmektedir.

Detay

 • 98 metre uzunluğunda, 120.000 farklı deniz canlısını barındıran, AVM içerisindeki en uzun tünel akvaryumu Aqua Vega Ankara’lıları büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor!
 • Nata Vega Outlet’in -2. katında bulunan Aqua Vega Akvaryum’un su altı dünyasının cezbedici görüntüsünde kaybolmak, vahşi yaşam (wild life) alanıyla belgesellerde görülen yaşama tanıklık etmek için cazip fiyatlı biletleri kaçırmayın.
 • Rezervasyona Gerek Yoktur, Giriş kodunuzu gişe ile paylaşarak giriş yapabilirsiniz.
 • Aqua Vega Akvaryum; Haftaiçi; 10.00-20.00 Haftasonu: 11.00 - 21.00  arası hizmet verilmektedir.
 • 0-36 ay kimlik ibrazı zorunludur.
 • 0-36 ay arasındaki kişiler ücretsiz, 36 ay ve üzeri kişiler bilete tabidir.
 • Öğrenci bileti kullanacaklar gişe görevlisine mutlaka öğrenci kimlik kartını göstermek zorundadır. Kimlik kartı gösterilmediği takdirde akvaryuma giriş sağlanmayacaktır.

Harita

Adres: Akşemsettin, Doğukent Bulvarı Nata Vega Outlet, 06480 Mamak/Ankara

Videolar

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Aqua Vega Günlük Giriş Yetişkin (18-64 Yaş) 113,00 TL
Öğrenci/Çocuk (3-18 Yaş) 93,00 TL
Yaşlı (64 yaş üstü) 93,00 TL

Benzer Etkinlikler

Funtastic Aquarium İzmir

Funtastic Aquarium İzmir

İzmir - Akvaryum

89,00 TL 99,00 TL
Viasea Akvaryum

Viasea Akvaryum

İstanbul - Akvaryum

262,00 TL 309,00 TL
Antalya Aquarium

Antalya Aquarium

Antalya - Akvaryum

107,90 TL

Aqua Vega Akvaryum Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (4)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

3.4

5 Değerlendirme
G**** k****

Tanıtım resimlerindeki büyük köpek balıkları yok yani bekleneni tam olarak vermiyor ama gezilebilir


B**** O****

Eğlenceli…


F**** M****

Good


E**** ***

Önceki ziyaretlerimden eser yok. Birtane köpek balığı bırakılmış. Diğerleri izine mi ayrıldı?


A**** Y****

Büyük beklenti ile ziyarete gittim. Dizayn çok güzel. Gezi sizi sıkmıyor. Ama bahsedildiği gibi 120000 çeşit balık olduğunu sanmıyorum. Tünel çok güzel ama tünel akvaryum suyu çok bulanık. Su temiz olmadığı için görüntü hiç güzel değildi. Sadece bir tane köpek balığı vardı. Büyük balıklar çok fazla yok. Alan temizliği ve hizmet güzel.


Yorum Gönder

Aqua Vega Akvaryum Hakkında

Eğlencenin ve Keşfin Merkezi: Aquavega Akvaryum
Hem su altı dünyasını hem de çöl canlılarını bir arada keşfedebileceğiniz akvaryum sayesinde eğlenceyi dibine kadar yaşarsınız. Farklı şehirlerden insanların da gelerek bu maceraya ortak olduğunu söyleyebiliriz. Yüzden fazla balık türü, deniz canlısı ve vahşi hayvanlarla dolu Aquavega Akvaryum hem çocuklara hem de yetişkinlerin dünyasına hitap etmektedir. Belgesellerden izlediğiniz onlarca deniz canlısını yakından görmek için bilet almanız yeterlidir. Hem keyifli vakit geçirmek hem de bilgilenmek zamanınızı verimli kullanmanız için yoldur. Bu yolda Aquavega sayesinde ufkunuzu genişletir, deniz dünyasına yakından göz atarsınız. Kum kaplanı köpekbalığından yeşil basiliske, balon balığından nil timsahına birçok canlının yaşamına tanık olacağınız bu yerde uzmanlar tarafından ayrıntılı bilgi alma imkânı da sunulmaktadır.
Hayal Gücünü Ufka Çıkaran Aktiviteler
Ankara’nın merkezinde çocuklarınızla, arkadaşlarınızla keyifli ve bilgi dolu bir macera için kurulan Aquavega çeşitlilik dolu yaşam kompleksiyle gönülleri fethetmektedir. Üstelik ekstra cam ve yakınlaştırıcı görüntüsüyle deniz canlılarını, yakın perspektif sayesinde de vahşi doğa hayvanlarını yakından görme fırsatı sunmaktadır. Bu bilgi dolu yolculuk haricinde birçok etkinliğe de ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar şu şekilde belirtilebilir: Akvaryum Dünyasını Keşfedin
Deniz canlılarının size gizli dünyalarını açtığı bu yerde birçok deneyime ortak olursunuz. Balıkların değişik özelliklerini öğrenir, köpekbalıklarının beslenme saatlerindeki heyecanına ortak olur, deniz dostlarının heykel veya oyuncaklarına ulaşabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan mimarisi ile sizi denizdeymiş gibi hissettiren Aquavega Akvaryum, ülkemizde  yıl bazında en çok ziyaret edilen eğlence ve bilgi yerlerinden olmuştur. Uygun fiyatlı ve avantajlı bilet edinmek için sitemizi ziyaret edebilir, denizin dünyasında mükemmel bir deneyime hazırlanabilirsiniz.