The Land Of Legends Tema Park

 The Land Of Legends, Antalya

Tema Park

896,00 TL - 1.120,00 TL

The Land Of Legends Tema Park biletleri Bilet.com'da.

Bilet Seçenekleri

 • Land Of Legends Günlük Bilet - TC Vatandaşı
  896,00 TL - 1.120,00 TL
  SEÇ

Etkinlik Hakkında

The Land Of Legends çalışma saatleri:
10.00 - 19.00

Tema Park Biletine Dahil Olan Hizmetler:

 • Aktif olan tüm kaydıraklar
 • Aktif tüm havuzlar
 • Waterfront Kingdom Show
 • Aktif olan eğlence üniteleri
 • Maşa ile Koca Ayı Land of Laughter
 • Maşa ile Koca Ayı Circus Şov

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Sokak Oyunları
 • Emanet Kasası
 • Yiyecek ve İçecek
 • Fast Track (Hızlı Geçiş)
Bilet Kurallar:
 • The Land of Legends Tema Park bileklerinde iade veya iptal işlemi yapılamaz.
 • Refakatçiler beraberlerindeki kişilerden sorumludurlar ve 13 yaşından küçük ziyaretçilerin parka tek başına girmelerine izin verilmez. 13 yaşından küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yaşından küçük olamaz.

The Land of Legends Tema Park giriş bileklikleri parka giriş/çıkış yapılmasını ve alan içerisinde bulunan ücretli hizmetlerde ödeme gerçekleştirilmesi için kullanılır. Ücretsiz ve ücretli hizmetler ve ünitelerin listesini gişelerden temin edebilirsiniz.

The Land of Legends Tema Park içerisinde ödemelerinizi sadece sizlere giriş esnasında verilen bileklikler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. The Land of Legends Tema Park içerisinde belirtilen noktalardan nakit veya kredi kartı ile bilekliklerinize bakiye yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

The Land of Legends Tema Park içeresindeki eğlence ünitelerinin çalışması hava koşullarından ve bakım çalışmalarından etkilenebilir. Teknik bakımdan dolayı kapanan ünitelerimizle ilgili Misafir İlişkilerinden bilgi alınız.

The Land of Legends Tema Park bileklikleri ziyaret süresi, The Land of Legends Tema Park’ın çalışma süresi dahilinde (1 gün ) için geçerlidir.

Ziyaretçilere tehlike ve/veya görevlilere engel arz edebilecek, frizbi, top ve benzeri nesnelerin ayrıca yaya trafiğini etkileyebilecek scooter, kaykay, bisiklet, tekerlekli paten ve benzeri ekipmanların getirilmesi yasaktır.

Harita

Adres: Kadriye Mahallesi No:1, D:No 515, 07525 Serik/Antalya

Videolar

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Land Of Legends Günlük Bilet - TC Vatandaşı Yetişkin 1.120,00 TL
Çocuk (4-11 Yaş) 896,00 TL

Benzer Etkinlikler

Antalya Aquarium
Antalya Aquarium
Antalya - Akvaryum
502,76 TL
Dinopark
Dinopark
Antalya - Eğlence Parkı
85,00 TL 95,00 TL
Olympos Teleferik
Olympos Teleferik
Antalya - Teleferik
100,00 TL

The Land Of Legends Tema Park Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

3

1 Değerlendirme
N**** i****

Ödediğimiz ücreti hak etmiyor..kızım ve arkadaşı gitti..sıradan bi temapark dedi...o kada faiş fiyatlar çok yanlış bir uygulama...Kızımın turist arkadaşını da yarım saat beklettiler bileti bulamıyoruz diye...fiyatlar dediğim gibi hak etmiyor ...Net


Yorum Gönder

Land Of Legends Tema Park Bileti Bilet.com'da

The Land Of Legends Tema Park Hakkında Genel Bilgi


Sıcak ve güneşli bir günün keyfini muhteşem bir şekilde çıkaracağınız bir adres arıyorsanız doğru adrestesiniz. The Land Of Legends Tema Park yüzlerce aktivite seçeneğiyle eğlence dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Ziyaretçilerinin kapısından giriş yaptığı ilk dakikalarda kendilerini mutlu edeceği seçenekler sunuyor.
 
 The Land of Legends her yaş gurubundan ziyaretçisine eğlence anlayışını yeniden keşfetme imkanı sunuyor. Kapısından giriş yapan herkese kendi efsanesini yaşayabileceği nitelikte eğlence dolu bir atmosfer sunuyor.
 
 The Land of Legends'da isteyen herkes çocuklarıyla beraber eğlencenin anlamını yeniden keşfedebilir. İsteyen herkes sevdikleriyle birlikte heyecan ve adrenalin zirveye ulaştığı anlar yaşayabilir.
 
 Eğlence anlayışınıza yeni bir boyut kazandıracak olan The Land of Legends'ın masalsı atmosferini keşfedebilirsiniz. Peki, The Land Of Legends Tema Park ziyaretçilerini neler bekliyor?
 
 İşte The Land of Legends'ın ziyaretçilerine vaat ettiği benzersiz ve eğlence dolu seçenekler;
   

  Tema Park

 
 Tema park ziyaretçilerine eğlencenin yeniden anlam kazandığı benzersiz bir dünyanın kapılarını açıyor. Land Of Legends Tema Park'ta eğlence ve heyecan limitsizdir. Tema Park daimi bir adrenalin ve yüksek dozajlı heyecanın adresi olma özelliği taşıyor.
 
 Tema Park içerisindeki 61 metre yüksekliğe sahip Hyper Coaster ile gökyüzünün maviliğindeki yerinizi alabilirsiniz. Typhoon Coaster'da yer çekimine meydan okurcasına 43 metre yüksekliğe ulaşabilirsiniz. Sonrasında ise suyun ferahlatıcı serinliğiyle buluşacağınız bir macerayı deneyimleyebilirsiniz. 
 Tema Park bünyesinde Finger Coaster ile rotayı kendinizin belirleyeceği sanal gerçeklik macerasındaki yerinizi alabilirsiniz. Round The Word ile çocuklarınıza unutamayacağınız heyecan dolu anları deneyimleme imkanı tanıyabilirsiniz.
 
 9 metre yüksekliği ile ayaklarınızı yerden kesecek twister ile heyecan dolu anların tanıdı doyasıya çıkarabilirsiniz. Trampoline ile yer çekimine meydan okumanın en eğlenceli halini keşfedebilirsiniz. 7'den 70'e atlı karıncaya binmenin keyfini Crousel ile deneyimleyebilirsiniz. Daha pek çok sizi eğlence dolu anları yaşamaya davet eden üniteyle eğlencede zirveye ulaşabilirsiniz.
 
 Ayrıca sayısı 40’ın üzerinde olan su kaydırağında eğlenceyi sınırsız yaşayabilirsiniz. Tema park 11:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Modern ve konforlu eğlencenin merkezi sevdiklerinizle eğlencenin sınırsız zevkini keşfedeceğiniz renkli bir dünyaya davet ediyor.
 

  Adventure Park

 
 Adventure Park eğlenceyi ve heyecanı yeniden deneyimleyeceğiniz büyüleyici bir ortam barındırıyor. Adven Ture Park'ta 61 metre yükseklikteki Hyper Coaster ile gökyüzündeki maviliğin içinde kaybolursunuz. 
 525 metre uzunluğa sahip Typhoon Coaster ile suyun serinletici atmosferiyle buluşacağınız adrenalin dolu anları yaşayabilirsiniz. Tüm bunların yanında muhteşem ötesi su efektleri eşliğinde bir film izleme deneyimi yaşayabileceğiniz 5th Dimension sizi bekliyor. Sayısı 20’yi geçen ünite eğlencenin limitlerini Land of Legends Adven Ture Park'ta ortadan kaldırın.
 

  Aqua Park

 
 Suyla buluşmanın heyecan ve maceraya dönüştüğü Aqua parkta pek çok seçenek ziyaretçilerini bekliyor. Aqua parka girdiğinizde dilerseniz Space Rocket ile adeta suyun astronotu olabilirsiniz. Özel bir kapsül içerisinde suya fırlatılmanın eşsiz deneyimini yaşayabilirsiniz.


 
 Dilerseniz Sea Voyager içerisinde bir su gezgini olabilir ve muhteşem bir eğlenceyi keşfetmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Aqupark heyecanını bir başka boyuta taşıyan Tunnel Deep Dive ile suya diklemesine bir iniş gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca beyaz balina ve yunus balıklarıyla bir araya geleceğiniz harika aktivite fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Heyecan, eğlence ve keşif dolu daha pek çok çeşitli aktivitelerle dolu Aqupart sizleri bekliyor.
 

  Restoran & Bar

 
 Eğlenceli aktivitelere devam edebilmeniz için ihtiyacınız olan enerji için yeme içme ihtiyacı söz konusudur. The Land Of Legends bünyesindeki restoran ve bar seçenekleri size ihtiyacınızdan çok daha fazlasını sunar.
 
 Yeme ve içmenin tam anlamıyla bir keyfe ve müthiş bir deneyime dönüştüğü seçenekler sizleri bekliyor. Pizza Extrem, Ice Cream, La Palancha Bar ve The Farm ve daha fazlası sizleri bekliyor.
 
      

 
Şov Ve Etkinlikler

 
 The Land of Legends birbirinden muhteşem anları keşfedeceğiniz şov ve etkinlikleriyle sizleri büyüleyecek. Dilerseniz DJ & Dans Performansları
 her an keşfedecek yeni bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kendinizi müzik ve dansın size eşsiz duygular yaşatacağı tempoya bırakabilirsiniz.
 
 Yetenekleriyle sizlerde hayranlık uyandıracak beyaz balina, yunus ve mors gösterilerine tanıklık edebilirsiniz. The Land of Legends birbirinden mükemmel gösterilere tanıklık etmeniz için 1800 kişilik stadyumuyla sizleri bekliyor.
 

  Ekstra İmkanlar

 
 Eğlence kadar önemli bir başka husus ise güvenlik ve dinlenme imkanıdır. Değerli eşyalarınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz Beachbox, Emanet dolapları sunulan ekstra imkanlar arasındadır. Ayrıca keyifli bir dinlenme ortamı sağlayan Cabana sizleri bekliyor. Bir başka önemli seçenek ise Fast Track olarak yerini almaktadır.


 

  Sertifika Ve Ödüller

 
 Her sunulan hizmet gibi eğlence hizmetleri de kalite ve özen ister. Eğlence sektörünün öncü olan The Land Of Legends Tema Park sahip olduğu ödülleriyle bunu kanıtlıyor. The Land Of Legends'in sahip olduğu ödüller ise;
 
 - Europe's Best Water Parks 2018
 - Europe's Best New Coaster 2018 'dir.
 
 Sahip olduğu önemli sertifikalar;
 
 - Temiz havuz sertifikası,
 - Veriled Pool,
 - Verifled Customer Satistfaction,
 - OHSAS 18001,
 - ISO 14001,
 - ISO9001,
 - FSSC 22000 Food Safety sertifikalarına sahiptir.

  Konaklama İmkanları

 
 The Land Of Legends Tema Park sunduğu konaklama imkanlarıyla da eşsiz bir seçenek. Sunduğu konaklama seçenekleri arasında ise;
 
 - Kingdom Otel,
 - Rixos Premium Tekirova,
 - Rixos Beldibi,
 - Rixos Sungate,
 - Rixos Downtown Antalya gibi her biri konfor ve hizmet kalitesinde mükemmelliğe sahip adresler yerini alır. The Land Of Legends bünyesinde hizmet veren her bir konaklama seçeneği, misafirlerine eşsiz deneyimler sunmaktadır.
 

 Shopping Avenue AVM

 
 Dünyanın en seçkin moda markaları, gurme lezzetler şık sunan restoranlar Shopping Avenue'de. Ayrıca herkesin beğenisini kazanan çok özel etkinlikler de yer alıyor. Shopping Avenue; ziyaretçilerine alışveriş keyfini, yüksek konfor ve sınırsız eğlenceyi bir arada sunuyor.
 
 Gece 24:00'a kadar hizmet veren mağazalarıyla günün her saati açık havada alışveriş imkanı sunmaktadır. Shopping Avenue'da elektronikten oyuncağa, kozmetikten giyime binlerce ürün meraklılarını bekliyor.
 
 Ayrıca sevdiklerinizle buluşmak/özel günlerinizi unutulmaz anlara dönüştürmek için restoran hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. . The Land of Legends'a özel olarak tasarlanan hediyelik eşya seçenekleri ile ziyaretçilerini şaşırtacak niteliktedir. The Land of Legends Store da yine ziyaret edilebilecek özel mağazalar arasındaki yerini almaktadır.
 
 Eşi olmayan bir mimarisini, gondolla gezebileceğiniz şahane bir kanalın eşlik ettiği Shopping Avenue size kapılarını açıyor. Ziyaretçilerin beğenisine sunulan birbirinden etkileyici etkinlikler ve renkli masalsı atmosferiyle konuklarını karşılıyor. Eğer siz de sevdiklerinizle beraber unutulmaz zamanlar geçirmek istiyorsanız Shopping Avenue'yu ziyaret etmelisiniz. Böylece kendi heyecan dolu efsanelerinizi keşfetme fırsatını yakalama imkanına erişirsiniz.
 

 Ulaşım

 
 Land of Legends Tema Park 41 kaydırağı ve dalga havuzuyla herkesi doyasıya eğlenceyi yaşamaya davet ediyor. Ayrıca çeşitli şov ve etkinlikleriyle eğlenceye yeni bir boyut kazandıran bir adres olma özelliği taşıyor. Tüm bunların yanında misafirlerine sağladığı birbirinden muhteşem imkanlarıyla konforlu tesis olma özelliği taşıyor.
 
 Her kesi bir örneği daha olmayan bir eğlenceyi yaşamaya davet eden tesise ulaşım oldukça kolaydır. Tesis Akdeniz'deki Kadriye Plajı'na 2 km uzaklıktaki D400 otoyoluna 7 km mesafede bulunmaktadır. Bu bakımdan kendi aracınız ile son derece hızlı ve rahat bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür.
 
 Land of Legends Tema Park'ın yakınından geçen 520 numaralı otobüsler bulunmaktadır. Bu sayede otobüs vasıtasıyla da tesise rahatlıkla ulaşım sağlayabilir.