The Land Of Legends Tema Park Bileti

 Antalya - Türkiye

Tema Park

The Land Of Legends Tema Park biletleri Bilet.com'da.

Paylaş :

The Land Of Legends Tema Park Bilet Seçenekleri

 • The Land Of Legends Günlük Bilet - TC Vatandaşı
  1.144,00 TL - 1.440,00 TL
  576,00 TL - 720,00 TL
  SEÇ

The Land Of Legends Tema Park Hakkında

The Land Of Legends çalışma saatleri:
10.00 - 18.00

Tema Park Biletine Dahil Olan Hizmetler:

 • Aktif olan tüm kaydıraklar
 • Aktif tüm havuzlar
 • Waterfront Kingdom Show
 • Aktif olan eğlence üniteleri
 • Maşa ile Koca Ayı Land of Laughter
 • Maşa ile Koca Ayı Circus Şov

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Sokak Oyunları
 • Emanet Kasası
 • Yiyecek ve İçecek
 • Fast Track (Hızlı Geçiş)
Kurallar ve Koşullar:
 • The Land of Legends Tema Park bileklerinde iade veya iptal işlemi yapılamaz.
 • Refakatçiler beraberlerindeki kişilerden sorumludurlar ve 13 yaşından küçük ziyaretçilerin parka tek başına girmelerine izin verilmez. 13 yaşından küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yaşından küçük olamaz.
 • The Land of Legends Tema Park giriş bileklikleri parka giriş/çıkış yapılmasını ve alan içerisinde bulunan ücretli hizmetlerde ödeme gerçekleştirilmesi için kullanılır. Ücretsiz ve ücretli hizmetler ve ünitelerin listesini gişelerden temin edebilirsiniz.
 • The Land of Legends Tema Park içerisinde ödemelerinizi sadece sizlere giriş esnasında verilen bileklikler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. The Land of Legends Tema Park içerisinde belirtilen noktalardan nakit veya kredi kartı ile bilekliklerinize bakiye yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • The Land of Legends Tema Park içeresindeki eğlence ünitelerinin çalışması hava koşullarından ve bakım çalışmalarından etkilenebilir. Teknik bakımdan dolayı kapanan ünitelerimizle ilgili Misafir İlişkilerinden bilgi alınız.
 • The Land of Legends Tema Park bileklikleri ziyaret süresi, The Land of Legends Tema Park’ın çalışma süresi dahilinde (1 gün ) için geçerlidir.
 • Ziyaretçilere tehlike ve/veya görevlilere engel arz edebilecek, frizbi, top ve benzeri nesnelerin ayrıca yaya trafiğini etkileyebilecek scooter, kaykay, bisiklet, tekerlekli paten ve benzeri ekipmanların getirilmesi yasaktır.

Harita

Adres: Kadriye Mahallesi No:1, D:No 515, 07525 Serik/Antalya

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
The Land Of Legends Günlük Bilet - TC Vatandaşı Yetişkin 720,00 TL
Çocuk (4-11 Yaş) 576,00 TL

The Land Of Legends Tema Park Bileti Bilet.com'da

The Land Of Legends Tema Park Hakkında Genel Bilgi


Sıcak ve güneşli bir günün keyfini muhteşem bir şekilde çıkaracağınız bir adres arıyorsanız doğru adrestesiniz. The Land Of Legends Tema Park yüzlerce aktivite seçeneğiyle eğlence dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Ziyaretçilerinin kapısından giriş yaptığı ilk dakikalarda kendilerini mutlu edeceği seçenekler sunuyor.
 
 The Land of Legends her yaş gurubundan ziyaretçisine eğlence anlayışını yeniden keşfetme imkanı sunuyor. Kapısından giriş yapan herkese kendi efsanesini yaşayabileceği nitelikte eğlence dolu bir atmosfer sunuyor.
 
 The Land of Legends'da isteyen herkes çocuklarıyla beraber eğlencenin anlamını yeniden keşfedebilir. İsteyen herkes sevdikleriyle birlikte heyecan ve adrenalin zirveye ulaştığı anlar yaşayabilir.
 
 Eğlence anlayışınıza yeni bir boyut kazandıracak olan The Land of Legends'ın masalsı atmosferini keşfedebilirsiniz. Peki, The Land Of Legends Tema Park ziyaretçilerini neler bekliyor?
 
 İşte The Land of Legends'ın ziyaretçilerine vaat ettiği benzersiz ve eğlence dolu seçenekler;
 
 •  Tema park,
 •  Birbirinden muhteşem şov ve etkinlikler,
 •  Suyun eğlence ve keyfe dönüştüğü aqua park,
 •  Birbirinden enfes lezzet ve tatları keşfetmeye imkan bulacağınız bar ve restoranlar,
 •  Konaklamanın konfora ve keyfe dönüştüğü birbirinden kaliteli otel seçenekleri,
 •  Alış veriş yapmanın heyecana dönüştüğü birbirinden seçkin mağazalar,
 •  Ziyaretçilerini bekleyen birbirinden mükemmel ekstra imkanlar,
 •  Her biri bir diğerinden cazip kampanya ve paketler.
 

  Tema Park

 
 Tema park ziyaretçilerine eğlencenin yeniden anlam kazandığı benzersiz bir dünyanın kapılarını açıyor. The Land Of Legends Tema Park'ta eğlence ve heyecan limitsizdir. Tema Park daimi bir adrenalin ve yüksek dozajlı heyecanın adresi olma özelliği taşıyor.
 
 Tema Park içerisindeki 61 metre yüksekliğe sahip Hyper Coaster ile gökyüzünün maviliğindeki yerinizi alabilirsiniz. Typhoon Coaster'da yer çekimine meydan okurcasına 43 metre yüksekliğe ulaşabilirsiniz. Sonrasında ise suyun ferahlatıcı serinliğiyle buluşacağınız bir macerayı deneyimleyebilirsiniz. 
9 metre yüksekliği ile ayaklarınızı yerden kesecek twister ile heyecan dolu anların tanıdı doyasıya çıkarabilirsiniz. Trampoline ile yer çekimine meydan okumanın en eğlenceli halini keşfedebilirsiniz. 7'den 70'e atlı karıncaya binmenin keyfini Crousel ile deneyimleyebilirsiniz. Daha pek çok sizi eğlence dolu anları yaşamaya davet eden üniteyle eğlencede zirveye ulaşabilirsiniz.
 
 Ayrıca sayısı 40’ın üzerinde olan su kaydırağında eğlenceyi sınırsız yaşayabilirsiniz. Tema park 11:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Modern ve konforlu eğlencenin merkezi sevdiklerinizle eğlencenin sınırsız zevkini keşfedeceğiniz renkli bir dünyaya davet ediyor.
 

  Adventure Land

 
 Adventure land eğlenceyi ve heyecanı yeniden deneyimleyeceğiniz büyüleyici bir ortam barındırıyor. Adventure Land'de 61 metre yükseklikteki Hyper Coaster ile gökyüzündeki maviliğin içinde kaybolursunuz. 
 525 metre uzunluğa sahip Typhoon Coaster ile suyun serinletici atmosferiyle buluşacağınız adrenalin dolu anları yaşayabilirsiniz. Tüm bunların yanında muhteşem ötesi su efektleri eşliğinde bir film izleme deneyimi yaşayabileceğiniz 5th Dimension sizi bekliyor. Sayısı 20’yi geçen ünite eğlencenin limitlerini The Land of Legends Adventure Land'de ortadan kaldırın.
 

  Aqua Land

 
 Suyla buluşmanın heyecan ve maceraya dönüştüğü Aqua landte pek çok seçenek ziyaretçilerini bekliyor. Aqua Land'de girdiğinizde dilerseniz Space Rocket ile adeta suyun astronotu olabilirsiniz. Özel bir kapsül içerisinde suya fırlatılmanın eşsiz deneyimini yaşayabilirsiniz.


 
Dilerseniz Sea Voyager içerisinde bir su gezgini olabilir ve muhteşem bir eğlenceyi keşfetmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Aqu Land heyecanını bir başka boyuta taşıyan Tunnel Deep Dive ile suya diklemesine bir iniş gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca beyaz balina ve yunus balıklarıyla bir araya geleceğiniz harika aktivite fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Heyecan, eğlence ve keşif dolu daha pek çok çeşitli aktivitelerle dolu Aqua Land sizleri bekliyor.

Turtle Coaster

Dünyanın en uzun su kaydıraklarından biri olan Turtle Coaster, 457 metrelik uzunluğu ve dört kişilik bot kapasitesiyle su eğlencesini adrenalin ile buluşturuyor.

  Restoran & Bar

 
 Eğlenceli aktivitelere devam edebilmeniz için ihtiyacınız olan enerji için yeme içme ihtiyacı söz konusudur. The Land Of Legends bünyesindeki restoran ve bar seçenekleri size ihtiyacınızdan çok daha fazlasını sunar.
 
 Yeme ve içmenin tam anlamıyla bir keyfe ve müthiş bir deneyime dönüştüğü seçenekler sizleri bekliyor. Pizza Extrem, Ice Cream, La Palancha Bar ve The Farm ve daha fazlası sizleri bekliyor.
 
      

 
Şov Ve Etkinlikler

 
 The Land of Legends birbirinden muhteşem anları keşfedeceğiniz şov ve etkinlikleriyle sizleri büyüleyecek. Dilerseniz DJ & Dans Performansları
 her an keşfedecek yeni bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kendinizi müzik ve dansın size eşsiz duygular yaşatacağı tempoya bırakabilirsiniz.
 
The Land of Legends birbirinden mükemmel gösterilere tanıklık etmeniz için 1800 kişilik stadyumuyla sizleri bekliyor.
 

  Ekstra İmkanlar

 
 Eğlence kadar önemli bir başka husus ise güvenlik ve dinlenme imkanıdır. Değerli eşyalarınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz Beachbox, Emanet dolapları sunulan ekstra imkanlar arasındadır. Ayrıca keyifli bir dinlenme ortamı sağlayan Cabana sizleri bekliyor. Bir başka önemli seçenek ise Fast Track olarak yerini almaktadır.


 

  Sertifika Ve Ödüller

 
 Her sunulan hizmet gibi eğlence hizmetleri de kalite ve özen ister. Eğlence sektörünün öncü olan The Land Of Legends Tema Park sahip olduğu ödülleriyle bunu kanıtlıyor. The Land Of Legends'in sahip olduğu ödüller ise;
 

The Land Of Legends sertifikalar

  Konaklama İmkanları

 The Land Of Legends bünyesinde hizmet veren her bir konaklama seçeneği Kingdom Hotel, misafirlerine eşsiz deneyimler sunmaktadır.

 The Land Of Legends Tema Park sunduğu konaklama imkanlarıyla da eşsiz bir seçenek. Sunduğu konaklama seçenekleri arasında ise;
 
 - Rixos Premium Belek
 - Rixos Park Belek
 - Club Privé By Rixos Belek
 - Rixos Beldibi
 - Rixos Sungate
 - Rixos Downtown

 - Rixos Premium Tekirova
 - Kingdom Otel,
 - Rixos Premium Tekirova,
 - Rixos Beldibi,
 - Rixos Sungate,
 - Rixos Downtown Antalya gibi her biri konfor ve hizmet kalitesinde mükemmelliğe sahip adresler yerini alır. The Land Of Legends bünyesinde hizmet veren her bir konaklama seçeneği, misafirlerine eşsiz deneyimler sunmaktadır.

Konaklamaları boyunca misafirlere The land of Legends Tema Parka ücretsiz giriş imkanı sağlar.
 

 Shopping Avenue

 
 Dünyanın en seçkin moda markaları, gurme lezzetler şık sunan restoranlar Shopping Avenue'de. Ayrıca herkesin beğenisini kazanan çok özel etkinlikler de yer alıyor. Shopping Avenue; ziyaretçilerine alışveriş keyfini, yüksek konfor ve sınırsız eğlenceyi bir arada sunuyor.
 
 Gece 24:00'a kadar hizmet veren mağazalarıyla günün her saati açık havada alışveriş imkanı sunmaktadır. Shopping Avenue'da elektronikten oyuncağa, kozmetikten giyime binlerce ürün meraklılarını bekliyor.
 
 Ayrıca sevdiklerinizle buluşmak/özel günlerinizi unutulmaz anlara dönüştürmek için restoran hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. . The Land of Legends'a özel olarak tasarlanan hediyelik eşya seçenekleri ile ziyaretçilerini şaşırtacak niteliktedir. The Land of Legends Store da yine ziyaret edilebilecek özel mağazalar arasındaki yerini almaktadır.
 
 Eşi olmayan bir mimarisini, gondolla gezebileceğiniz şahane bir kanalın eşlik ettiği Shopping Avenue size kapılarını açıyor. Ziyaretçilerin beğenisine sunulan birbirinden etkileyici etkinlikler ve renkli masalsı atmosferiyle konuklarını karşılıyor. Eğer siz de sevdiklerinizle beraber unutulmaz zamanlar geçirmek istiyorsanız Shopping Avenue'yu ziyaret etmelisiniz. Böylece kendi heyecan dolu efsanelerinizi keşfetme fırsatını yakalama imkanına erişirsiniz.
 

 Ulaşım

 
The Land of Legends Tema Park 40'ı aşkın kaydırağı ve dalga havuzuyla herkesi doyasıya eğlenceyi yaşamaya davet ediyor. Ayrıca çeşitli şov ve etkinlikleriyle eğlenceye yeni bir boyut kazandıran bir adres olma özelliği taşıyor. Tüm bunların yanında misafirlerine sağladığı birbirinden muhteşem imkanlarıyla konforlu tesis olma özelliği taşıyor.
 
 Her kesi bir örneği daha olmayan bir eğlenceyi yaşamaya davet eden tesise ulaşım oldukça kolaydır. Tesis Akdeniz'deki Kadriye Plajı'na 2 km uzaklıktaki D400 otoyoluna 7 km mesafede bulunmaktadır. Bu bakımdan kendi aracınız ile son derece hızlı ve rahat bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür.
 
The Land of Legends Tema Park'ın yakınından geçen 520 numaralı otobüsler bulunmaktadır. Bu sayede otobüs vasıtasıyla da tesise rahatlıkla ulaşım sağlayabilir.
Daha Fazla Göster

The Land Of Legends Tema Park Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

The Land Of Legends Tema Park biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
The Land Of Legends Tema Park bileti 576 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
The Land Of Legends Tema Park bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. The Land Of Legends Tema Park biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
The Land Of Legends Tema Park biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
The Land Of Legends Tema Park biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Senin İçin Önerilen Etkinlikler

Antalya Aquarium

Antalya Aquarium

Antalya - Akvaryum

211,90 TL
Dinopark

Dinopark

Antalya - Tema Park

230,00 TL 250,00 TL
Digiverse

Digiverse

Antalya - Gösteri

300,00 TL 330,00 TL

The Land Of Legends Tema Park Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (47)
İyi (3)
Orta (2)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.87

52 Değerlendirme
Emirhan A****

En uygun bileti buradan alıyoruz çok iyi bit hizmet sunuyorlar


Yunus A****

Çocuklu aileler için harika tasarlanmış bir mekan. herkesin gitmesini tavsiye ederim :)


Ali E****

The Land of Legends Tema Park, eşsiz kaydıraklar, etkileyici şovlar ve geniş aktivite seçenekleriyle unutulmaz bir eğlence deneyimi sunuyor, burada her anı dolu dolu yaşayacaksınız!


Alperen k****

Biletler çok uygun çok güzel bi site Allah razı olsun


sema y****

ben gittimçok güzel biryer ışıklı yolda çok güzeldi şimdi fiyattan bilgilenmiş oldum


Abdullah

Küçük çocukların vazgecemeyeceği bir yer kesinlikle değerlendirilmeli


Hazal E****

Fiyatlar uygun etkinlikler eğlenceli sitede kullanışlı daha ne olsun


Seher G****

Bilet fiyatlari baska sitelerde ucmus gitmisken bu sitede cok ucuz tesekkurler


Yaşar

Benim için giriş yapmak çok kolay oldu ayrıntılarını inceledim,1 tane tema park bileti aldım aklınıza takılmasın güvenli bir site


Mehmet A****

Bence tema park küçük yaştaki çocukların oyun oynayabileceği harika biryer.


Yorum Gönder