Dinopark Bileti

  Antalya - Türkiye

Tema Park

126,00 TL - 126,00 TL

Göynük Dinopark indirimli biletleri bilet.com'da. 0-4,99 yaş ücretsizdir.

Dinopark Bilet Seçenekleri

 • Dinopark Giriş Bileti - TC Vatandaşları
  140,00 TL
  126,00 TL
  SEÇ
 • Dinopark Entrance Ticket - Foreign Citizen
  473,00 TL
  402,05 TL
  SEÇ

Dinopark Hakkında

Kurallar

 • Değerli misafirimiz, TC Kimlik numaranızı bildirerek satın almış olduğunuz; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları misafirlerimize özel indirimli giriş hakkının teyidi amaçlı gişelerimizde alınan her indirimli bilet için misafirlere ait kimliklerin ibrazı rica edilecektir. Belirtilen koşulları sağlamayan durumlarda ilgili indirim geçersizdir. T.C Kimliği olmayan misafir usd giriş fiyatı öder.
 • Dear guest, you have purchased by informing your TR ID number; Citizens of the Republic of Turkey will be asked to present their identity cards for each discounted ticket purchased at our counters for the purpose of confirming the special discounted entry right. In cases that do not meet the specified conditions, the relevant discount is invalid. The guest without a TR ID pays the entrance fee of usd.
 • Tesis hafta sonu ve hafta içi hergün 08:30 ve 19:00 saatleri arasında ziyarete açıktır.
 • 0-4,99 yaş arası çocuklar ücretsizdir. 5 yaşındaki çocuklar ücrete tabiidir.
Dinopark

Dinosera (Dinogül Bahçesi) size ve çocuğunuza trambolin, su-havuz oyunları, binilebilir dinazor, engel parkuru gibi birbirinden eğlenceli seçenekler sunuyor.

Hareketli ve hareketsiz toplam 35 dinozor ile çocuğunuz keyifli anlar yaşarken kendinizi zamanın ötesinde hissedeceksiniz.

Anlatya, Göynük'te bulunan Dinosera (Dinogül Bahçesi), muhteşem bir eğlence vaat ediyor...

Dinosera (Dinogül Bahçesi) Hareketli ve hareketsiz toplam 35 dinozor ile kendinizi zamanın ötesinde hissederken çocuğunuzun keyifli anlarına şahit olmaya davet ediyor.

Dinosera (Dinogül Bahçesi)'de yer alan trambolin, su-havuz oyunları engel parkuru gibi aktiviteler ile eğlenceye doyacaksınız.

Ücretsiz Aktiviteler

 • Dinopark Turu Dinosera
 • Dinozorfosil Alanıfosil Kazı Alanı (Paleontolıji)
 • Trambolincontact Park (Kanatlı Hayvanlar)
 • Deep Fear Korku Tüneli (+16 Yaş)
 • Gül Bahçesi
 • Trambolin
 • Binilebilir Dinazorlar

Ücretli Aktiviteler

 • Salto trambolin
 • Scooterdinozor
 • Midilli At Turu
 • 7D Sinema
 • Kum Boyama

Harita

Adres: Esentepe Mah. Adnan Menderes Bulvarı Dinopark Göynük-Kemer /Antalya

Videolar

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Dinopark Giriş Bileti - TC Vatandaşları Kişi (5 Yaş ve Üzeri) 126,00 TL
Dinopark Entrance Ticket - Foreign Citizen Standard (+4) 402,05 TL

Benzer Etkinlikler

Antalya Aquarium

Antalya Aquarium

Antalya - Akvaryum

107,90 TL
The Land Of Legends Tema Park

The Land Of Legends Tema Park

Antalya - Tema Park

448,00 TL 896,00 TL
Olympos Teleferik

Olympos Teleferik

Antalya - Teleferik

100,00 TL

Dinopark Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (4)
İyi (2)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.67

6 Değerlendirme
V**** B****

Çocuklar için güzel eğlenceli bir ortam ... Içerde satılan dondurmalar çok pahalı anlamsız şekilde...Kimseye içerde dondurma yemesini tavsiye etmem...


B**** ***

Güzel bir atmosferdi.Ama çocuk havuzunda yetişkinler vardı ve bu duruma engel olacak hiç görevli yoktu.


E**** y****

Ortam çok güzel , giriş ücreti makul yalnız içerdeki yiyecek ve içecekler tamamen fırsatçılık .. çocuklarla gidilip eğlenilebilecek bir park .. bir kere girilmeye değer


D**** k****

Fiyati ilk başta çok gelsene değer bir yer. Çok eğlendik. Çocuk havuzun olması da büyük avantaj. İki havuz mevcut biri 30cm diğeri 70cm. Yanınıza mutlaka bol bol su alın. İçeride fiyatlar aşırı pahalı, sattıkları su da 330ml o sıcakta bir yudumluk oluyor.


A**** k****

Çocuklu aileler için güzel bir yer fakat yiyecek içecek biraz pahalı


M**** M****

Çocuklarla vakit geçirmek için


Yorum Gönder

Dinopark Hakkında

Eğlencenin ve Keşfin Merkezi: Dinopark
Geçmişte yaşayan canlıları bilim ve arkeoloji sayesinde biliyoruz. Yüzyıllar önce yaşamış olan dinozorlara dair araştırmalardan kaynaklı bu uzun süre yaşamış hayvanların yaşamlarını merak etme dürtüsü de gelişmiştir. Bundan hareketle geçmiş yaşamı canlandırmak isteyen hareketli ve sesli maketlerin bulunduğu Dinopark, Antalya’nın en çok ziyaret edilen yerlerindendir. Doğayla iç içe bu canlıları görebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bu yer ziyaretçilerin akınına uğramaya devam ediyor. Gerçeğinin muadili olan oldukça canlı görünümdeki bu dinozorların arasında yürür, bilgilerini inceler ve milyonlarca yıl öncesini keşfe çıkarsınız. Sadece animasyonlarda, film sektöründe ya da belgeseller sayesinde tanık olduğumuz bu canlılarla tanışma fırsatı sunulmaktadır.
Hayal Gücünü Ufka Çıkaran Aktiviteler
Dinozorların dünyasında yürüyüş yapmanın yanı sıra birçok aktivite imkânı da bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir: Dinopark sayesinde hem aileler hem çocuklar hem de arkadaş grupları oldukça keyifli zaman geçirirler. Çalışma saatleri açısından da oldukça uygun olan bu tesis rahatlık ve eğlencenin mihenk taşıdır.
Dinozorların Dünyasını Keşfedin
Kutlamalar, iş yemekleri, doğum günü gibi toplu etkinliklerin de yapıldığı bu yer dinozorların başkenti sayılsa da aslında eğlenmenin keyfini bilenler için oluşturulmuş bir alandır. Saurichiadan Titanozora kadar birçok dinozorun tasvir edildiği ve en yakın tasvirlerin bulunduğu Dinopark açıldığı ilk andan itibaren herkesin gözbebeği olmuştur. Girişte verilen park haritası sayesinde ister restoranları keşfeder, ister hangi dinozoru ilk göreceğinizi seçer isterseniz de su oyunları ve birçok oyunun yer aldığı alanlara gidebilirsiniz. Dinopark biletlerinizi sitemiz üzerinden kolaylıkla alabilir, eğlenceye bir adım önde başlarsınız.