Park Of İstanbul

 Park of İstanbul, İstanbul

Hayvanat Bahçesi

40,00 TL - 129,00 TL

İstanbul’un yanı başında Çekmeköy’de orman içerisinde 60 farklı türden 350 canlının yanı sıra bir birinden heyecanlı oyun parkurları ile Park Of İstanbul (POİ) siz adrenalin ve doğa tutkunlarını çağırıyor!

Bilet Seçenekleri

 • Hayvanat Bahçesi Giriş
  109,00 TL - 139,00 TL
  99,00 TL - 129,00 TL
  SEÇ
 • Dev Salıncak
  69,00 TL
  59,00 TL
  SEÇ
 • Roller Coaster Zipline
  99,00 TL
  89,00 TL
  SEÇ
 • Salto Trambolin
  49,00 TL
  40,00 TL
  SEÇ
 • Çocuk İp Parkuru
  69,00 TL
  59,00 TL
  SEÇ
 • Zipline
  89,00 TL
  79,00 TL
  SEÇ
 • İp Parkuru
  129,00 TL
  119,00 TL
  SEÇ
 • İnsan Sapanı - 1 Atım
  79,00 TL
  70,00 TL
  SEÇ
 • İnsan Sapanı - 2 Atım
  99,00 TL
  85,00 TL
  SEÇ
 • İnsan Sapanı - 3 Atım
  129,00 TL
  110,00 TL
  SEÇ

Etkinlik Hakkında

Şehrin merkezinde, karmaşadan uzak doğa ile iç içe bir eğlence dünyası ve hayvanat bahçesi Park of İstanbul POİ'de sizleri bekliyor. Alemdağ Ormanının içinde macera, eğlence, keşif, etkinlik ve eğitim hepsi bir arada..
Çocuk ve yetişkin alanları, hayvanat bahçesi, macera ve oyun alanlarıyla aile ve grup aktiviteleri İstanbul'da hayvanat bahçesi POİ Dünyası‘nda.

Kurallar:

 • Kupon kodları satın alındıktan 2 saat sonra kullanıma açılacaktır.
 • 0-36 ay arası çocuklar için hayvanat bahçesi giriş ücretsizdir.
 • 3-17 yaş arası çocuk için kimlik kartı veya öğrenci kimlik kartı gösterilmesi zorunludur.
 • Biletinizi satın aldıktan sonra 90 gün içerisinde dilediğiniz gün kullanabilirsiniz.
 • Tesis Gişelerinden, Rezervasyon numaranızı gösterdiğinizde, aktivite biletinizi ve satış fişinizi talep edebilirsiniz.
Tesisteki Uniteler:
 • Hayvanat Bahçesi Giriş
 • Dev Salıncak
 • Salto Trambolin
 • Çocuk İp Parkuru
 • İnsan Sapanı
 • Zipline
 • İp Parkuru
 • Roller Coaster Zipline

Harita

Adres: Çatalmeşe Mahallesi, 30 Ağustos Cd. Mesire Alanı No:3 Alemdağ – Çekmeköy / İstanbul

Videolar

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Hayvanat Bahçesi Giriş Yetişkin 129,00 TL
Çocuk (3-17 Yaş) 99,00 TL
Dev Salıncak Kişi 59,00 TL
Roller Coaster Zipline Kişi 89,00 TL
Salto Trambolin Adet 40,00 TL
Çocuk İp Parkuru Adet 59,00 TL
Zipline Kişi 79,00 TL
İp Parkuru Kişi 119,00 TL
İnsan Sapanı - 1 Atım Kişi 70,00 TL
İnsan Sapanı - 2 Atım Kişi 85,00 TL
İnsan Sapanı - 3 Atım Kişi 110,00 TL

Benzer Etkinlikler

Emaar Akvaryum
Emaar Akvaryum
İstanbul - Akvaryum
119,00 TL 145,00 TL
Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi
Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi
Kocaeli - Hayvanat Bahçesi
139,00 TL 149,00 TL
Viasea Akvaryum
Viasea Akvaryum
İstanbul - Akvaryum
84,15 TL 99,00 TL

Park Of İstanbul Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (10)
İyi (1)
Orta (5)
Kötü (2)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

3.5

22 Değerlendirme
G**** E****

Çok güzel bir yer ve çok eğlendik. Biz 9.30 gibi gittik ve boş olmasından dolayı rahatça gezdik. Saat 12 gibi kalabalık olmaya başladı. Sadece girişte Hes kodu yapılmaması rahatsız etti beni. İçeride maskesiz çok yabancı vardı ve bana göre kapıda hes kodu sorgulanmalı. İçeride yeme ve macera parkı için ödenen ücretler bana göre böyle bir yer için makul.


*** c****

Öncelikle kesinlikle ATV turu için para vermeyin 3 yaş için uygun bir şey ve herhangi bir zaman belirtmeksizin başka müşteri geldi diye indiriyorlar paranıza yazık


H**** R****

Biz iki çocuklu aile olarak gittik. Ayı yavrusunu sütle beslediler. Keçi yavruları ve tavşanları birebir sevdiler. Pitonla resim çekilmek de üstüne cabası. Çocuklarınız için gidin değer buna


E**** A****

Tesis olarak iyi düşünülmüş ama hizmet veren personel kalitesi çok düşük ve yetersiz ip parkurlarında sorunlu aşamaları oldukça fazla çözümlenmeli restoranlarda temizlik ve hijyen fazlaca yetersiz, kamelyalar ve yanlarında bulunan barbeküler iyi düşünülmüş ama maalesef oralarda temizlik konusunda hiç iç açmıyor eğlence parkurları bedelleri verilen hizmete ve aktiviteler için fazlaca yüksek.


Y**** G****

Çocuklarınız ile güzel vakit geçirebileceğiniz bir yer sadece belirtildiği gibi at binmede baret yoktu dezenfektanlar bulunmuyor kalabalık olduğunda sadece anons ile mesafe bırakılması istendi sayı sınırlaması getirilseydi içeriye giren misafirler için daha sağlıklı olacak sanırım . Onun dışında eğlenceli zaman geçirmek için ideal


M**** E****

Güzeldi hayvanlara yakın olabiliyorsunuz


C**** ***

Fiyatlar çok yüksek. 2 aile 1 saat için 300 e yakın para ödedik. Otopark dahil herşey para. Bazı hayvanlar bakımsızlıktan kendi tüylerini yolmuş.


T**** S****

Etkinlikler çok pahalı


F**** s****

Fiyat öğrenci için gereksiz pahalı. Cafe çay fiyatı pess 7 TL nedir ..


S**** ***

Giriş 69 liraydı bileti buradan aldık 57 liraya düştü çok güzel bir uygulama


Yorum Gönder

Park of Istanbul

Eğlencenin ve Keşfin Merkezi: Park of İstanbul

Yeşil alanın artık oldukça azaldığı günümüzde İstanbul’daki 200 dönümlük arazi üzerine kurulan Park of İstanbul eğlence ve doğanın kalbidir. Çocuk, genç, yetişkin, yaşlı fark etmeksizin herkesin gönlünü kazanan bu alanda özellikle kapsamlı hayvanat bahçesi ile Avrupa’nın göz bebeğidir denilebilir. Zaman geçirirken eğlenebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz ve gezebileceğiniz bu yer cıvıl cıvıl ortamıyla insana huzur vermektedir. Doğa ve Yaşam Kompleksi diye adından bir hayli söz ettirirken, çocukların da kaynaşıp stres atabildiği bir yerdir. Birden fazla mekan bulunmasından dolayı da seçenekler her daim çeşitlidir.

Hayal Gücünü Ufka Çıkaran Aktiviteler

 60’ın üzerinde hayvan kapasitesiyle keyifli anlar yaşayacak olmanızın yanı sıra özel olarak Pony Club adı verilen Pony türü atların bulunduğu alanda geziler yapılmaktadır. Mesire hafta sonu ya da tatil günleri kalabalık olmasından hariç özel organizasyonlar da düzenlenmektedir. Kişiler bilgi alarak rezervasyon oluşturabilmektedir. Bu büyük alanda bulunan hizmetlerden bazıları şunlardır: Şehrin koşuşturmacası ve binalar arasında sıkışmışlık hissinden kurtulmak için insanların bir kaçış olarak görüp rahatladığı yer olan bu doğal yaşam alanı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Hayvanların Dünyasını Keşfedin

Hayvanat bahçesi park harita sistemi ile görmek istediğiniz hayvanlara öncelik tanıyabilir, canlı dostların hikayelerini ya da nasıl yaşadıklarına dair fikirleri okuyabilirsiniz. Park of İstanbul yeni bir yaşam bilinciyle kurulmuş olduğundan doğanın evrenle dostluğunu, insanla hayvanlar arasındaki bağı güçlendirme çabası taşımaktadır. Huzurlu bir ortamda, nefis yiyeceklerin eşliğinden sonra hayvanat bahçesinde onlarla vakit geçirirsiniz. Sitemiz sayesinde özel etkinlikler için de, günlük giriş için de indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Sizlere özel sunulan teklifler sayesinde doğanın yanı başında ailenizle ve sevdiklerinizle uygun fiyatlı bir doğa keyfi yaşarsınız.