Emaar Akvaryum Bileti

 İstanbul - Türkiye

Akvaryum

139,00 TL - 149,00 TL

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde unutulmaz anlar yaşayacağınız, eğlencenin tadını çıkaracağınız bir keşif sizi bekliyor! Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde eşsiz bir deneyime hazır olun!

Emaar Akvaryum Bilet Seçenekleri

 • Emaar Akvaryum Günlük Giriş
  175,00 TL - 190,00 TL
  139,00 TL - 149,00 TL
  SEÇ
 • Emaar Akvaryum Yıllık Üyelik
  475,00 TL - 510,00 TL
  399,00 TL - 419,00 TL
  SEÇ

Emaar Akvaryum Hakkında

Yetişkin (13-64 yaş arası ziyaretçiler) için Giriş Bileti 190.00 tl Yerine 149 tl
Çocuk (03-12 yaş arası ziyaretçiler), Öğrenci (14 yaş üstü öğrenci ziyaretçiler), Öğretmen, 65 Yaş Üstü için Giriş Bileti 175.00 tl Yerine 139 tl
Yaş 0-36 Ay arası Çocuklar Ücretsiz!

Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde ziyaretçileri bekliyor. 

Türkiye'nin İlk ve Tek Sualtı Hayvanat Bahçesi, Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde okyanusların büyüleyici dünyasına dalışa geçin. Dünyanın dört bir yanından gelen tropikal balıklar sualtı dünyasını yakından keşfetmenizi sağlayacak.

Kayalık Kıyılar, tünel akvaryumun da içinde bulunduğu Ana Tank, Denizanası Galerisi, Ormanlar, Nehirler ve Şelaleler, Penguen Adası, Timsah Krallığı ile 7 farklı tematik bölümden oluşan akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi 200 türden 20.000’in üzerinde deniz canlısı ve amfibiye ev sahipliği yapıyor.

Kıyı bölgelerde yaşayan köpekbalıklarından denizlerin karanlık ve soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçlerine, deniz tabanın en meraklı balıkları gobilerden piranalara, denizlerin en hızlı türlerinden manta vatozlarına kadar binlerce tür ziyaretçileri okyanusların gizemli ve rengarenk dünyası ile buluşturuyor.


Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde Yıllık Üyelik Keyfi… Türkiye’nin İlk ve Tek Sualtı Hayvanat Bahçesi
 
12 Ay Boyunca Sınırsız Giriş Hakkı
 
Yıllık Üyelik YETİŞKİN (13 Yaş ve Üzeri Yetişkinler için 365 Gün Ücretsiz Akvaryum Girişi) Kişi Başı 510 tl Yerine 419 tl
 
Yıllık Üyelik ÇOCUK (03 ve 12 Yaş Arası Çocuklar için 365 Gün Ücretsiz Akvaryum Girişi) Kişi Başı 475 tl Yerine 399 tl
 
Yaş 0-36 Ay arası Çocuk biletleri ücretsizdir
 
Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde yıl boyu sınırsızca eğlenerek yepyeni bilgiler ve eşsiz deneyimler yaşamak için yıllık üyelik fırsatından yararlanın!
 
Yıllık Üyelik Avantajları:
- 12 ay boyunca sınırsız giriş imkanı
- Hediyelik eşya mağazasında %10 indirim
- Yetişkin ve Çocuk giriş biletlerinde misafirleriniz için %15 indirim
- Tüplü Dalış aktivitesinde %20 indirim
 
Kullanım Koşulları: Alınan fırsat kodunun; işletme girişinde gişeye iletilmesi ile, Yıllık Üyelik Kartınız oluşturulup tarafınıza teslim edilmektedir. Kartın oluşturulması ile geçerlilik süresi başlamakta olup ilk girişten itibaren 365 gün geçerli olmaktadır


Kurallar:

 • Kampanya Geçerlilik Süresi: Haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz, ziyaretçi son giriş saati 21:15. Alınan biletler 30 Mart 2023 Tarihine Kadar Geçerlidir (Resmi tatiller, Sömestir, Bayramlar ve Özel günler dahil).
 • Biletler tek kişilik ve tek kullanımlıktır ve mekandan çıkış yaptıktan sonra geçerliliğini kaybetmektedir.
 • Ziyaret esnasında 13 yaşından küçüklerin yanlarında 18 yaşından büyük en az bir adet yetişkin olması zorunludur. Yetişkinler bilete tabidir.
 • Yetişkin bileti 13 - 64 yaş arası, Çocuk biletleri 13 Yaş altı ziyaretçiler için geçerlidir. Yaş aralığı 0-36 Ay arası Çocuk girişleri ücretsizdir.  Öğrenci/Öğretmen/65 yaş üstü bileti alan misafirlerimiz için akvaryum girişindeki resepsiyonda kimlik ibraz etmek zorunludur.
 • Seans bulunmamaktadır, girişiniz sonrasında merkezde istediğiniz kadar kalabilirsiniz.
 • Alınan promosyon biletler gişelerde giriş önceliği sağlamaz. Özel kodunuzun gişede bilete dönüştürülmesi gerekmektedir.
 • Merkez içinde tütün ve türevlerinin kullanımı, yiyecek ve içecek tüketilmesi yasaktır. Evcil hayvanla giriş kabul edilmemektedir.
 • Yetişkin, Çocuk, Öğrenci, Öğretmen, 65 Yaş ve Aile paketi biletleri yerel vatandaşlar için promosyonlu biletlerdir. Bu biletlerden yararlanmak için gerektiğinde kimlik ibraz edilmesi istenebilir.
 • Rezervasyon gerekmemektedir. Ziyaretinizi planlamadan önce canlıların beslenme saatlerine göz atmayı unutmayın.
 • ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.

Harita

Adres: Ünalan, Libadiye Cd No:88, 34700 Üsküdar/İstanbul

Videolar

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Emaar Akvaryum Günlük Giriş Yetişkin (13-64 Yaş) 149,00 TL
Çocuk(3-12)/Öğrenci(14+ Yaş)/Öğretmen/65 Yaş Üstü 139,00 TL
Emaar Akvaryum Yıllık Üyelik Yetişkin (13-64 Yaş) 419,00 TL
Çocuk(3-12) 399,00 TL

Emaar Akvaryum Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz etkinlik kategorisinde “etkinlik ara” kutusuna Emaar Akvaryum yazarak etkinliğini bulabilirsiniz.
Emaar Akvaryum bileti 139 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Emaar Akvaryum bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Emaar Akvaryum biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Emaar Akvaryum biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Emaar Akvaryum biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Benzer Etkinlikler

Aslan Park Tuzla

Aslan Park Tuzla

İstanbul - Hayvanat Bahçesi

262,00 TL 309,00 TL
Viasea Akvaryum

Viasea Akvaryum

İstanbul - Akvaryum

262,00 TL 309,00 TL
Vialand Tema Park

Vialand Tema Park

İstanbul - Tema Park

174,50 TL 349,00 TL

Emaar Akvaryum Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme
S**** ***

Renkliydi.


Yorum Gönder

Emaar Akvaryum Hakkında

Eğlencenin ve Keşfin Merkezi: Emaar Akvaryum
20.000’den fazla deniz canlısına ev sahipliği yapan Emaar Akvaryum tematik bölümleri ile hem çocukları hem de yetişkinlere hizmet etmektedir. Su altının inanılmaz dünyasını keşfedebilecek olmanızın yan ısıra timsah ve penguen gibi yarı su yarı kara hayvanlarını da görme şansını yakalarsınız. Alanında uzman hayvan sevgisi yüksek kişiler tarafından bakım ve besleme işlemleri yapılan hayvanlarla arkadaşlık kurmanız için tematik alanlar da sağlanmaktadır.
Hayal Gücünü Ufka Çıkaran Aktiviteler
Dönemsel aktivitelerin de yer aldığı Emaar’da keyifli zamanlar geçirmenizin yanı sıra çocukların bilgi düzeylerini eğlenceli şekilde çoğaltacak etkinlikler de yapılmaktadır. Çocuklar için özel doğum günü rezervasyonları da kabul eden Emaar Akvaryum, İstanbul’un özellikle çocuklarına hayal dünyalarını keşfetme fırsatı sunmaktadır. Özel gün ve haftalarda da özel etkinliklere ev sahipliği yaparak, çocukların öğrenme kotasını genişletiyor.
Keyifli zamanları bilgiyle harmanlamak için Emaar Akvaryum dünyasına adım atmak hem size hem de küçük afacanlara iyi gelecek.  Akvaryumda gezdiğiniz süre boyunca hem video hem de fotoğraf çekinebilme imkanı sağlanıyor fakat bazı canlı dostlarımızın flaşa karşı özel hassasiyetleri düşünüldüğünde buna göre önlemler ya da uyarılar alınabiliyor. Hayvanların yaşam alanlarına dair özel seminerler de belirli tarihlerde verilmekte, üreme süreçlerinden bahsedilmektedir. Nesli tükenmek üzere olan özel türlerden de bahsedilen seminerler bulunmaktadır.
Akvaryum Dünyasını Keşfedin
Emaar Akvaryum& Sualtı Hayvanat Bahçesi 7 farklı tematik bölümden oluşmaktadır: Bölümlerin her biri ayrı bir görsel şölen yaşatmakta, daha önce görmediğini canlıların sizlere temas etmek için olan çabaları, her bir balık türünün farklı özellikleri, su samurlarının birbirleriyle olan tatlı atışmaları ve daha birçok iletişim sizleri gülümsetecektir. Giriş biletleriniz için sitemizi ziyaret edebilir, toplu indirimlerden ya da size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bilet.com sayesinde aradığınız fırsatları bulur, Emaar Akvaryum’un keyfini çıkartırsınız.
 

Emaar Akvaryum Ziyaret Saatleri ve Ulaşım


Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde ziyaretçileri bekliyor.

Kayalık Kıyılar, tünel akvaryumun da içinde bulunduğu Ana Tank, Ormanlar, Nehirler ve Şelelaler, Penguen Adası, Timsah Krallığı ve interaktif oyun alanı Hayal Adası ile tematik bölümlerden oluşan akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi 200 türden 20.000’in üzerinde deniz canlısı ve amfibiye ev sahipliği yapıyor.

Emaar Akvaryum Ziyaret Saatleri ve Ulaşım

Emaar Akvaryum Ziyaret Saatleri

Emaar Akvaryum’un ziyaret saatleri hafta içi her gün sabah: 10:00 akşam: 20:00'dir. Son giriş saati ise; 19:15’tir.
30 Kasım 2020 tarihinde alınan son Covid-19 önlemleri sebebiyle, geçici olarak hafta sonları hizmet verilememektedir.
Ziyaretiniz sırasında belirtilen kurallara uymanızı rica ederiz.
*Açılış/Kapanış saatleri önceden bildirim yapılmadan değiştirilebilir. Saatler için lütfen bilgi alınız.

Emaar Akvaryum'a Nasıl Ulaşılır?

İstanbul'da Anadolu Yakası’nda yer alan Emaar Akvaryum, Emaar Square Mall'da yer almaktadır.
Emaar Akvaryum’a farklı toplu taşıma alternatifleriyle ulaşım sağlanabilmektedir.
Toplamda 4.500 araçlık otopark kapasitesi bulunmaktadır.