Emaar Akvaryum Bileti

 Emaar AVM, İstanbul

Aktivite, Akvaryum

 62 TRY

Adres

Ünalan, Libadiye Cd No:88, 34700 Üsküdar/İstanbul

Kısa Açıklama: Emaar Akvaryum Biletleri Bilet.com'da. Kral Timsah ve binlerce deniz canlısı Emaar AVM'de seni bekliyor. Biletler satın alınan tarih itibari ile 30 gün geçerlidir.

Detaylar

Lütfen koşulları dikkatlice okuyunuz. Biletlerin iptali ve iadesi yoktur.

Cebinize gelecek karekodla bilet sırası beklemeden giriş yapabilirsiniz.

Biletler 30 gün geçerlidir. Süre uzatımı ve süresi dolanların iadesi yoktur.

Bileti yazdırmak veya fatura için resepsiyona başvurunuz.

0-3 yaş çocuklar ücretsizdir. Çocuk bileti 3-13 yaş içindir.

Yetişkin bileti 14-64 yaş içindir. 0-13 yaş çocuklara 18+ yetişkin eşlik eder.

Internet bileti promosyonlar ve kampanyalarla birleştirilemez.

Öğrenci, Öğretmen ve 65 Yaş ve Üstü biletli ziyaretçilerimiz için akvaryum girişindeki resepsiyonda kimlik ibraz etmek zorunludur.

Aile Paketi Anne, Baba ve 14 Yaş altı 2 çocuk için geçerlidir. Aile paketine Çocuk ilave etmek için “Aile Paketi İlave Çocuk" bileti alınabilir.

"Aile Paketi İlave Çocuk" bileti aile paketi bileti yanında kullanılabilir. Tek başına geçerli olmaz.

Bilet Seçenekleri

 • Emaar Akvaryum
  --
  Emaar AVM (İstanbul)
  68 TL
  62 TL
  Satışta

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Emaar Akvaryum Yetişkin 62,00 TL
Çocuk 53,00 TL

Haritada Emaar Akvaryum

Benzer Etkinlikler

Emaar Akvaryum
Emaar Akvaryum
69 TL  62.00 TL
-10%
Satın Al
Antalya Aquarium - Akvaryum
Antalya Aquarium - Akvaryum
72 TL  65.00 TL
-10%
Satın Al
Antalya Aquarium - Full Paket
Antalya Aquarium - Full Paket
140 TL  119.00 TL
-15%
Satın Al

Aynı Şehirdeki Diğer Etkinlikler

İsfanbul (Vialand)
İsfanbul (Vialand)
168 TL  84.99 TL
-50%
Satın Al
Emaar Akvaryum
Emaar Akvaryum
69 TL  62.00 TL
-10%
Satın Al
Aşk'lı Tur
Aşk'lı Tur
 250.00 TL
Satın Al

Emaar Akvaryum Ziyaret Saatleri ve Ulaşım


Kapılarını ziyaretçilere ve turistlere açan Emaar akvaryum merkezi bir konumda yer alıyor. Saatleri hakkında da internet ve telefon kullanılarak detaylı bilgiler edinilebilir. Birçok vesaitin bu merkeze gidiyor olması ise en büyük avantajları arasında gösteriliyor.
 

Emaar Akvaryum ve Açılış Saatleri

Emaar Akvaryum’un açılış saati sabah 10:00 olarak belirlenmiştir. Akşam 22:00'ya kadar bu özel akvaryum ziyaretçilerine açıktır. Ancak akşam saat onda kapansa bile son giriş 21:00 olarak belirtiliyor. Buna göre dokuzdan sonra ziyaretçilerin giriş izni bulunmamaktadır.
 
Hafta sonları da saatler sabittir. Belli başlı durumlarda ve özel günlerde açılış ve kapanış saatlerinde esnemeler olabilir. Bunun için gitmeden önce danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanılabilir.
 

Emaar Akvaryum'a Ulaşım Nasıl?

Sıklıkla sorulan sorulardan bir diğeri de Emaar Akvaryum merkezine ulaşımın nasıl olduğu yönündedir. İstanbul'da yer alan bu akvaryum, Emaar Square Mall'da yer almaktadır. Bu AVM, Üsküdar'ın Çamlıca ilçesinde yer alan yeni ve gösterişli bir yapıdır. Oldukça merkezi bir konumda bulunduğu için ulaşımı da oldukça kolaydır. Birçok farklı toplu taşıma aracının güzergahında söz konusu AVM yer alıyor. Dileyenler ise özel araçları ile birlikte bu merkeze ziyarette bulunabilir.
 
Toplamda 4500 araçlık kapasiteye sahip olan otopark hizmeti de sunuluyor. Son olarak danışmanlık hizmetlerine müracaat edilerek servis saatleri hakkında detaylı ve doğru bilgiler alınabilir. Söz konusu servislerin Göztepe başta olmak üzere birçok farklı semtten kalkış noktası vardır. İsteyenler bu servislerden ücretsiz faydalanarak hem AVM'yi hem de akvaryumu gezebilirler.
 

Ziyaret ve Besleme Saatleri

Bu yeni akvaryum merkezinde açılış saatleri kadar ziyaret ve besleme saatleri de önemlidir. Onlarca farklı ve egzotik hayvanın beslenme anlarına tanıklık etmek sunulan ek seçenekler arasında yer alıyor. Bu saatler hakkında da önceden bilgi alınabilir ve ziyaretler buna göre gerçekleştirilebilir. 
Canlılar

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde bulunan canlılar hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Canlıları Keşfet

Gösteri ve Etkinlikler

Emaar Akvaryum bünyesinde bulunan, her yaşa ve herkese hitap eden gösteri ve etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Etkinlikleri Takip Et

Sualtı Dünyası

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'nin bölümleri ve hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Ulaşım ve Saatler

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi çalışma saatleri ve ulaşımı hakkında detaylı bilgi için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tıklayınız