Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Viasea

 Viasea - Viaport Marina, İstanbul

Tema Park

39.00 TRY - 49.00 TRY

Viasea Marina Aslapnpark ve Akvaryum Biletleri En Ucuz Fiyatlarla Bilet.com'da!

Bilet Seçenekleri

 • Aslanpark Bileti
  Viasea - Viaport Marina (İstanbul)
  49,00 TRY
  Satışa Kapalı
 • Viasea Akvaryum Bileti
  Viasea - Viaport Marina (İstanbul)
  49,00 TRY
  Satışa Kapalı

Etkinlik Hakkında

Yazın En Gözde Kampanyası Aslanpark’tan
Yazın büyük kampanyasından faydalanarak, Türkiye’nin Yaşayan Gen Merkezi Aslanpark’ta koruma
altında olan vahşi doğanın yırtıcı aktörleri ile tanışın!

Aslan Yavrularını Biberon ile Besleyin
Aslan, Kaplan, Leopar ve Jaguar gibi dört büyük kedinin yanı sıra ülkemizde sadece Aslanpark’ta
görebileceğiniz Beyaz Aslanları gözlemleyebilir, sevimli kaplan ve aslan yavrularımızı beslerken
unutamayacağız anlar yaşayabilirsiniz.
Çocuklarınızın hem eğleneceği hem de doğa hakkında birçok ilginç bilgi öğreneceği ve hiç
unutmayacağı deneyimler elde edeceği Büyük Kedilerin Dünyası Aslanpark meraklılarını bekliyor!

Kampanya Süresi: 1 Haziran – 30 Temmuz 2020
Kampanya İçeriği:
Aslanpark Yetişkin Bileti: 69TL yerine 49TL
Aslanpark Çocuk(4-17 Yaş Arası) Bileti: 59TL yerine 39TL

Kampanya Kuralları:

 • Kampanya 1 Haziran – 30 Temmuz 2020 Tarihleri arası için geçerlidir.

 • Kampanya Aslanpark için geçerlidir.

 • Bu kampanya, başka indirim veya kampanyalar birleştirilemez.

 • Viaport Tuzla kampanya hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Kampanya sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.

Harita

Adres: Cami Mah ViaSea Eğlence Meydanı Viaport Marina No:29, 34940 Tuzla

Benzer Etkinlikler

The Land Of Legends Tema Park
The Land Of Legends Tema Park
Antalya - Tema Park
 232.00 TL
İsfanbul Tema Park
İsfanbul Tema Park
İstanbul - Tema Park
30.00 TL  25.00 TL

Aynı Şehirdeki Diğer Etkinlikler

Park Of İstanbul
Park Of İstanbul
İstanbul - Hayvanat Bahçesi
 47.90 TL
SEA LIFE Akvaryum
SEA LIFE Akvaryum
İstanbul - Akvaryum
 49.00 TL
Emaar Akvaryum
Emaar Akvaryum
İstanbul - Akvaryum
 68.00 TL

Viasea Yorumları

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

0

Yorum Yok

Yorum Gönder

Viasea Marina Hakkında

İstanbul ve çevre illerin eğlence ihtiyacını Viase Marina karşılar. Marinada yer alan tema parkı sayesinde insanlar oyuncaklara binerek dolu dolu bir gün geçirebilirler. Ayrıca aslan park ve akvaryum gibi alanlar sayesinde de hayvanlarla tanışırlar. Tuzla’da bulunan Viasea Marina ve eğlence merkezine dair bilgiler şunlardır;

Viasea marina 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Viasea marina tema park, aslan pak, akvaryum, ve aquaparktan oluşan büyük bir eğlence merkezine sahiptir. İstanbul Tuzla’da yer alan Viasea Marina İstanbul’un eğlence ihtiyacını karşılamaktadır.


Tema Park Ve Aquapark

Viasea’da yer alan tema park ve aquaparkta 35 üzerinde eğlence ünitesi bulunur. Bu üniteler hem modern hem de klasik lunapark özelliklerini sahip oyun üniteleridir. Bu üniteler çocuk, genç ve yetişkin fark etmeksizin her yaş grubuna hitap eden eğlencelere sahiptir. Tema parkta bulunan üniteler ise şunlardır; torpido, girdap, red fire, formula marina, nostaljik aile treni, dönence, reis gondol, çarpışan araba (büyük, küçük), atlı karınca, hürkuş, panayır oyunları, deniz salıncağı ve mini dönme dolap gibidir.


Aslan Park

Viasea Marina’da bulanan aslan park 2018 yılı sonunda hizmet vermeye başlamıştır. Aslan Park 8 dönümlük bir arazi üzerindedir. Bu park ziyaretçilerine büyük kedi türlerini görebilme imkanı tanımaktadır. Tarım Bakanlığı onayına sahip olan parkta bulunan büyük kedi türleri gerekli izinler doğrultusunda parka getirilerek ziyaretçilerin görüşüne sunulmuştur.

Aslan Park İstanbul Tuzla’da Viasea Marina’da yer alır. Parkın en önemli özelliği Türkiye’nin büyük kediler için açılan ilk parkı olmasıdır. Bu parkta çok sayıda büyük kedi türünün görülme şansı vardır. Parkı ziyarete gelenlerin görebilecekleri büyük kediler arasında şu türler bulunur; Karakulak, beyaz aslan, bengal kaplanı, aslan, vaşak, leopar, puma, kara panter, serval ve Sibirya kaplanıdır. Parkta bu hayvanları görmenin yanı sıra yavrularla fotoğraf çektirme imkanı sunulur.


Akvaryum

Viasea Marina akvaryuma da sahiptir. Bu akvaryumun en önemli özelliği İstanbul’un en büyük su altı akvaryumu olmasıdır. Akvaryumun uzunluğu ise 88 metredir. Bu akvaryumu ziyaret eden kişiler 12 bin üzerinde deniz hayvanını görme imkanı elde ederler.
Viasea marinada yer alan akvaryum iklim temalı akvaryumdur. Akvaryum bu özelliği sayesinde farklı iklimlerde yaşamaya alışkın olan canlıların sergilenmesine imkan tanır. Akvaryuma gelen kişiler deniz canlılarını görmenin dışında belirli zamanlarda düzenlenen koi balığı besleme gibi balık besleme etkinliklerine de katılabilirler. Akvaryumda bulunan canlılar arasında ise vatozlar, timsahlar, kaplumbağalar ve koi balıkları başta olmak üzere 12 bin üzerinde canlı vardır.


Tema Park

Beş yıldır hizmet veren tema park İstanbul başta olmak üzere İzmit, Bursa, Adapazarı ve Yalova sakinlerinin eğlenmek için tercih ettiği ilk mekanlardandır. Parkın insanlara hem modern eğlenceyi hem de nostaljiyi hatırlatması tercih edilirliğini artırır. Park pazartesi günleri dışında her gün hizmet verir. Böylelikle kişiler haftanın 6 gününde eğlenmek için parkı tercih edebilirler. Park ünitelerine en az boy standartları vardır. Böylelikle kişiler boyları için uygun olacak ünitelerde diledikleri gibi zaman geçirebilirler. Tema parkın en fazla tercih edilen ünitesi ise Red Fire ünitesidir.


Aquapark

Viasea aqupark viasea marinada yer alan bir eğlence parkıdır. Bu parkta su sporlarına tutkun olan kişiler kaliteli vakit geçirebilirler. Ayrıca çocuklara hitap eden alanlar da yer alır. Böylece tatile gidemeyen kişiler suyla dolu bir gün geçirebilirler. Aquaparkın hizmet saatleri ise 10.00-19.00 arasındadır.


Viasea Marina Ulaşım ve İletişim Bilgileri

Viasea Marina’ya ulaşım özel araçlarla ve toplu taşıma araçlarıyla mümkündür. Ulaşım için kullanılabilecek toplu taşıma araçları Marmaray, İett ve minibüstür. Marmaray ile ulaşılmak istenildiğinde Halkalı-Gebze hattı kullanılabilir. Tuzla durağında Marmaray’dan inilir ve viasea için hizmet veren minibüslere binilerek 10 dk da marinaya ulaşılır. Minibüs ile ise Pendik-Şifa Mh, İçmeler-Tuzla, Pendik-Tuzla ve Evora-Tuzla Marina hatları kullanılır. İett ile ise 130A, 133T, KM13 ve 130E hatları kullanılır.

Özel araçlarla marinaya ulaşmak içinse Kadıköy ve Gebze yönünden gelişe göre iki rota vardır. Kadıköy rotası D100-Tuzla devlet hastanesi-Tuzla Piyade Okulu sapağı-Piyade Okulu şeklindedir. Okul geçildikten sonra marinaya ulaşılır. Gebze yönünden ise D100-Tuzla Piyade Okulu sapağı-Piyade Okulu geçildikten sonra marinaya ulaşılır.

Marinanın tam ulaşım adresi Cami mahallesi, Balıkçılar sokak, U blok, 20 U Tuzla adresidir. İletişim için kullanılacak telefon numarası ise 0216 650 18 42’dir.