Eğlence Bileti Sorgulama

Bilet Sorgulama

Etkinlik bileti aldığınızda biletinize ait rezervasyon bilgilerine burada ulaşabilirsiniz. Etkinlik Rezervasyon Sorgulama panelinden rezervasyon PNR numaranızı ve soyadınızı girerek almış olduğunuz etkinlik biletine ait tüm detaylara ulaşırsınız. Etkinliğin yapılacağı yer, koltuk numarası, başlangıç ve bitiş saati gibi bilgiler ve QR kod bilgisini görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca tüm iptal iadeler ve değişimler için iletişim formu ve [email protected] adreslerini kullanarak destek alabilirsiniz. Sadece vialand işlemleri için 0850 210 85 63 numaralı telefonlarından işlem yapılması gerekmektedir.

Rezervasyon PNR Numarası Nedir?

Hangi kategoriden etkinlik bileti almış olursanız olun, size özel bir PNR rezervasyon numarası oluşmaktadır. Bu numara ile rezervasyon yaptığınız etkinlik ve tüm detaylarına ulaşabilir QR kod görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle etkinlik yerine gittiğinizde gişelerden geçebilirsiniz.

Bu numara ve QR, rezervasyon ekranında girmiş olduğunuz telefon numarası ve mail adresine gelecektir.

Eğer mail adresinizi hatırlamıyor veya ulaşamıyorsanız ve telefonunuza mesaj gelmemiş ise, 0850 450 99 88 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

İstanbul Vialand Telefon Numarası: 0850 210 85 63

Etkinlik Rezervasyonu Yapılırken Dikkat Edilecek Noktalar

  • Almış olduğunuz etkinlik biletinin son kullanma tarihi olup olmadığını kontrol edin. Son kullanma tarihi olan bilet rezervasyonlarındaki tarih geçtikten sonra hiçbir işlem yapılamamaktadır.

  • Etkinlik rezervasyonunuzun bulunduğu şehir ve konum bilgilerine ve başlangıç saatine dikkat edin, bazı etkinliklerde başlangıç saatinden belirli bir süre önce konumda olmanız gerekebilir. (Bu bilgileri ilgili etkinliğin sayfasından ulaşabilirsiniz.)

  • Koltuk numarası seçilebilen etkinliklerde seçmiş olduğunuz koltuğun bilgisini not edin, koltuk değişimleri son 24 saat kalaya kadar Bilet.com çağrı merkezi tarafından yapılabilir.

Daha Fazla Göster

Etkinlik Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Etkinlik bileti satın alırken girmiş olduğunuz mail adresi ve telefon numarası bilgilerinize gerekli tüm detaylar mail ve sms olarak gönderilmiştir. Mailleriniz arasında bulamıyor ya da ulaşamıyorsanız, telefonunuzda mesaj yoksa, Bilet.com müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
Rezervasyon oluştururken verdiğiniz mail adresinize gönderilmiş olup dilerseniz Etkinlik Rezervasyon Sorgulama ekranından PNR numaranız ve Soyadınızı girerek tekrar QR kodunuza ulaşabilirsiniz.