Nakkaştepe Zipline ve Macera Parkı Bileti

 İstanbul - Türkiye

Macera Parkı

Nakkaştepe Millet Bahçesi Zipline ve Macera Parkuru Seni Bekliyor. En Uygun Fiyatlarla Bilet Satın Al.

Paylaş :

Nakkaştepe Zipline ve Macera Parkı Bilet Seçenekleri

  Bu kampanya yalnızca Bilet.com online bilet alımlarında geçerlidir, kapıda giriş fiyatları indirimsiz olarak sunulmaktadır.
 • Nakkaştepe - Zipline
  200,00 TL - 300,00 TL
  175,00 TL - 275,00 TL
  SEÇ

Nakkaştepe Zipline ve Macera Parkı Hakkında

Muhteşem İstanbul Boğazı manzarasına karşı uçuşa geçin!

Macera ve adrenalin tutkunlarının son gözdesi Zippline uçuşları Nakkaştepe Millet Bahçesi Zippline ve Macera Parkuru ile devam ediyor. Gün ışığında harika bir Boğaz manzarası veya gün batımında köprünün ışık gösterilerinin içinde ayaklarınız yerden kesilecek.  Zippline, İstanbul’un en büyülü atmosferini benzersiz bir deneyimle sunuyor. Adrenalin, macera ve eğlence arayanlardansanız bu deneyimi yaşamalısınız.

Adrenalin ve macera tutkunlarının şehir içindeki YENİ vazgeçilmez eğlencesi NAKKAŞTEPE Millet Bahçesi Zippline ve Macera Parkuru’nu mutlaka denemelisiniz!
Son zamanlarda oldukça popüler olan bu aktiviteler geniş bir yaş kitlesi tarafından tercih ediliyor ve benzersiz bir deneyim yaşatıyor.
Zippline, yüksek bir noktadan alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet kemeri giyerek, kendi ağırlığınızla ve yer çekimi yardımı ile benzersiz bir deneyim sunuyor.

Zippline Nedir?
Zipline, yüksek bir noktadan alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet kemeri giyerek (koşum, harness) kendi ağırlığınızla ve yerçekimi yardımıyla kayma aktivitesine denir. Zipline özel yetenek ve eğitim gerektirmeden herkesin güvenli bir şekilde yapabileceği benzersiz bir maceradır. Zippline başlangıç noktasında takılan güvenlikli ray sistemi, kullanıcının hızını azaltarak, güvenli şekilde aktivitenin gerçekleşmesini sağlar.

Zippline Güvenlik
Çocuk, genç, yaşlı her yaş grubuna hitap eden Zippline, uluslararası tüm güvenlik ve emniyet sertifikalarına sahip işyerleri kurmaktadır. İnsanların emniyetinden en ufak bir ayrıntıyı bile riske atmayan Zippline işletmeleri sürekli olarak denetlenmekte, bu da hem müşterilerine hem de bulunduğu lokasyonlara güven sağlamaktadır.

Zippline Hakkında
Gücünü kurucularının uzun yıllardır yapmış oldukları macera parkları, tırmanma duvarları, doğa sporları, eğlence merkezi işletmeciliği tecrübelerinden alan Zippline insanları farklı bir adrenalin ve macera deneyimi yaşatmaktadır.


Detaylar ve Kurallar:

 • Çalışma Saatleri: hafta içi: 11:00 - 20:00 ve hafta sonu: 11:00 - 20:00
 • Satın alınan biletleri dilediğiniz gün kullanabilirsiniz.
 • Bilet satın aldıktan sonra rezervasyon numaranız veya QR kodu ile giriş yapabilirsiniz.
 • Emniyet gerektiren tüm oyunlarda en az 125 cm ve en fazla 190 cm boy sınırı ile en az 25 kg ve en fazla 90 kg sınırı bulunmaktadır.

Harita

Adres: Kuzguncuk, 34674 Üsküdar/İstanbul

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Nakkaştepe - Zipline Çocuk(3-13 yaş) 175,00 TL
Öğrenci(14-23 yaş) 175,00 TL
Yetişkin 275,00 TL

Nakkaştepe Zipline ve Macera Parkı Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Nakkaştepe Zipline ve Macera Parkı biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Nakkaştepe Zipline ve Macera Parkı bileti 175 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Nakkaştepe Zipline ve Macera Parkı bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Nakkaştepe Zipline ve Macera Parkı biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Nakkaştepe Zipline ve Macera Parkı biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Nakkaştepe Zipline ve Macera Parkı biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Senin İçin Önerilen Etkinlikler

Vialand AVM - Zipline

Vialand AVM - Zipline

İstanbul - Macera Parkı

175,00 TL 300,00 TL
Vialand Tema Park

Vialand Tema Park

İstanbul - Tema Park

499,00 TL 649,00 TL
Frankenstein Korku Evi

Frankenstein Korku Evi

İstanbul - Korku Evi

700,00 TL

Nakkaştepe Zipline ve Macera Parkı Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (2)
İyi (2)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.5

4 Değerlendirme
Taha a****

2023-05-09

Yasir bey bizimle çok iyi ilgilendi ilk deneyimimizdi ilk defa geldiğimiz için korku vardı sağolsun onun sayesinde cesaretlendim Yasir beye burdan teşekkürlerimi iletiliyorum günümüzü güzelleştirdiği için


Selçuk S****

2021-09-05

Çocuklar için eğlenceli. Biraz daha uzun ve biraz daha uygun fiyatlı olması tercih edilir.


Selçuk S****

2021-09-05

Çocuklar için güzel bir eğlenceydi.


Fatma T****

2021-07-30

Valla çok eğlendim yükseklik korkuma rağmen çok güzel ilgilendiler teşekkür ederim


Yorum Gönder