Delta Air Lines Uçak Bileti

Delta Air Lines Hakkında

Delta Air Lines

Delta Hava Yolları

Delta Air Lines, merkez üssü ve Atlanta, Georgia'daki Hartsfield-Jackson Atlanta Uluslararası Havaalanı'ndan büyük bir Amerikan havayoludur. Bağlı ortaklıkları ve bölgedeki iştirakleriyle birlikte havayolu, her gün 5.400'den fazla uçuş gerçekleştiriyor ve Ekim 2016'dan itibaren altı kıtada 54 ülkede 319 varış yerini içeren kapsamlı bir yerli ve uluslararası ağa hizmet ediyor. Delta, SkyTeam havayolunun dört kurucu üyesinden biri. Ittifakı ve Air France-KLM, Alitalia, Virgin Atlantic ve Virgin Australia ile ortak girişimler yürütüyor. Bölgesel servis, Delta Connection markası altında işletilmektedir.


Varış Yerler

Mart 2015 itibarıyla Delta, günde 5.400'den fazla uçuş gerçekleştiriyor. Delta Connection, günlük 2,533 uçuş gerçekleştiriyor. Air Canada, Air China, Air France, British Airways, Emirates, Etihad Havayolları, Korean Air, Qantas, Qatar Airways, Singapore Airlines ve South African Airways ile birlikte altı yerleşim yerindeki kıtaya uçmak için az sayıda havayolu şirketinden biridir.

Delta, Accra, Bangkok, Kopenhag, Dakar, Johannesburg, Moskova, Prag, Reykjavik ve Stuttgart'a uçmakta olan tek ABD taşıyıcı.


Kabin

Birinci Sınıf Ekonomi
Nisan 2016'da CEO Ed Bastian, yeni bir Premium Economy kabinin ekleneceğini duyurdu. Bu yeni Premium Ekonomi ekstra legroom, bacaklar, ekstra dayama, ekstra genişlik ve yeni bir prim hizmeti sunacak. Delta, Airbus A350 ve sonra 777, A330 ve 767-400 modelleri ile tanıtılacak.


Birinci Sınıf ve Ticari Sınıf (kısa ve orta boy)


Birinci Sınıf, tüm yerli uçakların yanı sıra, 50'den fazla koltuğu olan Delta Connection uçaklarında sunulmaktadır. Koltuklar 47,0 - 52,7 cm genişliğinde ve 37 ve 40 inç (94 ve 102 cm) aralık arasında değişiyor. Bu sınıfa binen yolculara ücretsiz atıştırmalıklar, içecekler ve alkol verilir ve 900 mil ve daha uzun uçuşlarda tam yemek servisi yapılır. Bazı uçakların her bir koltukta aynı zamanda güç bağlantı noktaları vardır.


Ana Kabin

Ana Kabin ("Ekonomi Sınıfı" olarak da bilinir), 43 ila 46 cm genişliğinde ve 76 ila 84 cm arasında değişen koltuklu tüm uçaklarda mevcuttur. Boeing 737, 747-400, 777 ve Boeing 757-200, 767-300 ve McDonnell Douglas MD-90 uçaklarının ana kabininde, koltuk tabanının geriye doğru ilerlediği eklemli bir koltuk tabanı var, bunun yanında koltuk sırtı geriye doğru eğiliyor Yatarken.

Ana Kabin yolcularına ücretsiz atıştırmalıklar ve alkolsüz içecekler yurt içinden verilir. Alkollü içecekler de satın alınabilir. Uzun mesafeli uluslararası uçuşlarda ücretsiz yemekler ve alkollü içecekler sunulmaktadır. Delta'nın EATS uçak programında satın alınmasının bir parçası olarak, 2,400 km veya daha fazla yerli uçuşta (şu anda ücretsiz yemek servisi sunan Hawaii ve Alaska uçuşları dahil olmak üzere) yiyecekler satılmaktadır.


Temel Ekonomi

Temel Ekonomi, Ana Kabin'ın temel bir versiyonudur ve daha düşük bir fiyat için daha az esneklik seçeneği ile aynı hizmetleri sunar. Daha az esneklik seçeneğine örnek olarak bilet değişikliği yapılmaz ve yalnızca check-in esnasında bir koltuğa atanır.